Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik és bakteriális fertőzés fórum

Lombik és bakteriális fertőzés (beszélgetős fórum)


5. 621bb5db60 (válaszként erre: 3. - Bea asszony)
2022. jan. 28. 16:16
Barátnőm volt így, mint te és kiderült, hogy a párjától kapta mindig vissza a kikúrált bacit. De nem szexuális úton terjedő fertőzés volt, hanem valami, amit bárhol összeszedhet az ember. Szóval a párja se tudott róla, h vmi baja lenne, tünete sem volt semmi. Csak fura volt a barátnőmnek, h amint elmúltak a tünetei és újra szexelt a párjával, pár nap múlva megint visszajött a dolog. Így megemlítette a dokijának, hogy nem kellene-e a párját is kivizsgálni. Vettek tőle kenetet és kiderült, h ő a ludas. Mindketten végigcsináltak egy kúrát és végre kikeveredtek a körforgásból.
4. Fisica (válaszként erre: 3. - Bea asszony)
2022. jan. 28. 11:50
Azt mondják a férfiaknál sokszor nincs tünet a fertőzés ellenére.
3. Bea asszony (válaszként erre: 2. - 621bb5db60)
2022. jan. 28. 11:38
Ő csak most kapott. Neki semmi tünete, de becsületesen végigszedi velem együtt a gyógyszereket. Tapasztalatból írod?
2. 621bb5db60 (válaszként erre: 1. - Bea asszony)
2022. jan. 28. 10:59
Párodat korábban is kezelték veled párhuzamosan, vagy csak most kapott ő is gyógyszert? Ha eddig nem kezelték, de mot ő is kap antibiotikumot, valószínűleg megoldódik a probléma.
2022. jan. 28. 10:41

Sziasztok!

Úgy fest, hogy lombik programba kezdünk. Nekem minden vizsgálatom, laborom, értékem jó, viszont sok éve van visszatérő bakteriális hüvelygyulladásom és hólyaghurutom. Próbáltam már mindent, alternatív módokat, konvencionális terápiát, csak ideiglenes megoldást nyújtottak, ha egyáltalán. Most éppen kaptunk rá hatalmas adag erős antibiotikumokat(Doxiciklin + Klion), 20 napig kell mindkettőnknek szedni. A nőgyógyász szerint a hüvely nem steril környezet, nincsen ezzel semmi baj, de nekem kezelés nélkül nagyon hamar véres vizelet, hólyaggörcs és vesemedencegyulladás jelentkezik. Remélem, persze, hogy fog hatni ez a rengeteg antibiotikum, de már szkeptikus vagyok.

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Elkezdik így a lombik programot? Vagy ott tudnak ezen segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook