Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » QPCR teszt bakteriális fertőzés fórum

QPCR teszt bakteriális fertőzés (beszélgetős fórum)


5. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 4. - Lexi2)
2020. aug. 14. 09:04
Lézeres, egyértelműen! Gyors, hatékony! Kb 5 perc, és mehetsz is.
4. Lexi2 (válaszként erre: 3. - Ba7da9cfc0)
2020. aug. 13. 15:27
Köszönöm. És véleményed szerint melyik módszerrel lehetne a leghatékonyabban és kiméletesebben? A lézeres fagyasztásos vagy az ecseteléses. Meg azt hiszem sztk alapon hidegkéses vágással lehet.
3. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 2. - Lexi2)
2020. aug. 12. 11:33
Én csak a méhszájsebhez tudok hozzászólni. Azt bizony kezeltetni kell, mert rossz vége lehet. Ráadás tényleg boríthat mindent, mert a rákszűrés eredményét is befolyásolja.
2. Lexi2 (válaszként erre: 1. - Lexi2)
2020. aug. 12. 11:00
Bocsánat azt elfelejtettem hozzátenni hogy ő azt mondta van méhszájsebem és szerinte az boritja a florám és hogy majd meg kell lézereztetni a kezelés után😅. De érdekes hogy az előtte is volt és elég fura hogy most akkor hirtelen gondot okozott?
2020. aug. 12. 10:58

Sziasztok!


Bakteriális fertőzés miatt küldtek el qPCR tesztre ahol vizsgáltak chlamydiát , trichomonast , gonorrheat, mycoplazma genitalium-ot , atopobium vaginae-t és gardenella-t. Valamint tenyesztettek sarjadzogombára és mycoplazma homonisre és uresplazma urealyticumra is. Egyedül a Qpcr teszten az Atopobium vaginae lett pozitiv < 100 000 000 kórokozó/minta értékkel és a gardenella vaginalis lett pozitiv > 10 000 kórokozó/minta értékkel. Az lenne a kérdésem hogy szerintetek ezek az értékek mennyire számitanak magasnak😅 . Illetve azt mondta az orvosom hogy a kiváltó okra szeretne rájönni ezek alapján viszont sok helyen olvastam hogy konkrétan tipizálni szokták a baktériumokat ilyenkor és ő sem ezt csinalta. De nem tudom hogy most keressek egy 4. Fajta orvost is vagy maradjak nála, csak az a baj már nem tudom egyszerűen hova menjek,kihez? Most egy magánklinikán voltam egy nemigyógyász orvosnál ( ő ilyen hiv pozitiv meg durvább betegségekkel is foglalkozik emiatt mentem hozzá mondván ő akkor profi mindenben.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook