Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud nekem valaki segíteni hogy lehet a YouTuberől le tölteni zenét a számítógépre majd lemezre? fórum

Tud nekem valaki segíteni hogy lehet a YouTuberől le tölteni zenét a számítógépre majd lemezre? (tudásbázis kérdés)


2011. márc. 6. 10:06
írd be a google-be, hogy youtube downloader, vagy youtube video to mp3 converter és akkor kidob több lehetőséget, ha van avg-d akkor az ki jelzi melyik linket használd, ha nincs akkor kicsit óvatosabban, de eddig én sosem ütköztem vírusosba (igaz van avg-m). és akkor rákattintasz, letöltöd és baromi egyszerűen és gyorsan telepíted, majd felmész jutyúkra, a kedvenc számodra rákeresel, oké.. kijelölöd a szám url címét, bemásolod ebbe a progiba és az letölti neked : )
4. SF
2009. márc. 4. 15:59
Töltsd le a RealPlayert! A telepítésnél minden választható összetevőt jelölj ki (a google nem kell hozzá!). Ezután indítsd el a kívánt youtube videót, vidd a kép fölé az egeret, és ha megjelent fent a download this video felirat, kattints rá. A kiírás a szokott módon történik.
2008. jún. 19. 16:12

Szia!

Én a ***** oldalon szoktam próbálkozni. Itt megadod a videónak a url-jét (a youtube-os címet), majd kiválasztod a formátumok közül azt, amibe át szeretnéd konvertálni - ha zene, akkor érdemes az mp3-at kiválasztani. Majd nyomsz egy Start gombot. Miután átkonvertálta, mentsd le a gépedre, és utána azt csinálsz vele, amit akarsz :-)

Az igaz, hogy elég macerás ezen az oldalon konvertálgatni, mert gyakran nem sikerül elsőre átkonvertálnia valamilyen hiba miatt, vagy előfordult már, hogy látszólag sikerült, aztán lementett egy 0 bájtos mp3-at...; de azért előbb-vagy utóbb összejön.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2008. ápr. 24. 11:08
írd be a keresőbe és kiír néhány programot, majd otthon megnézem, hogy én melyiket használom
2008. ápr. 24. 11:04
Tud nekem valaki segíteni hogy lehet a YouTuberől le tölteni zenét a számítógépre majd lemezre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook