Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Trimeszter fórum

Trimeszter (beszélgetős fórum)


1 2
33. Angie4
2019. dec. 13. 23:56
Sziasztok. Kérdezném,hogy közületek tapasztalt-e bárki súly gyarapodást a trimeszter szedése alatt? Egy hónapja szedem a trimeszter1-et,nem eszem többet,mint előtte,nem étkezem másképp,mégis elkezdtem hízni. Nem várok babát/bár ez lenne a hízás oka/negatívat teszteltem.....
2016. aug. 30. 16:31

Sziasztok! Mellékhatásokat tapasztaltatok a Trimeszter szedése közben?

Köszönöm szépen!

31. zsanci79 (válaszként erre: 30. - Aac77f621a)
2016. aug. 23. 15:47

Szia!

Mi újság azóta veled? Sikerült teherbe esni?

30. aac77f621a (válaszként erre: 29. - Zsanci79)
2016. jún. 27. 10:33
Köszi ;)
29. zsanci79 (válaszként erre: 28. - Aac77f621a)
2016. jún. 27. 09:06
Hajrá, csak pozitívan! :)
2016. jún. 25. 12:45
Tegnap megerkezett a mensim 1 nappal korabban. De nem vagyok elkeseredve...mert menstrualok.. Mert legalabb menstrualok marcius ota. Kicsit megint nonek erzem magam...kicsit hulyen hangzik. Varom a kovetkezo PEt mert tudpm hogy lesz...es tudjuk...tojas nelkul nincs rantotta :) Folytatom a Trimesztert termeszetesen... Mert egyik homeos cuccnal sem tudtuk ilyen szinten beallitani a ciklusomat..pedig nem ma kezdtuk...
27. aac77f621a (válaszként erre: 26. - Zsanci79)
2016. jún. 14. 17:52
Az en elozo terhessegemnel meg mar muloban voltak a bimbifajasok es a hom sem volt tobb 36.6nal.szerintem semmi egyeb nem volt. Bar sajnos ez megszakadt. De legalabb osszejott. Nem babara gyanakodtam vagy gyanakszom..hanem valami fortelyos hormonjatekre..de ezek szerint ez sem biztos :)) Na majd meglatjuk :)
26. zsanci79 (válaszként erre: 24. - Aac77f621a)
2016. jún. 14. 15:03

Kedves Szusi, elmondanám akkor a "mell tapasztalatimat", persze ez az én testem, nem biztos, hogy a tiéd is így működik.

Szerintem a mell érzékenységnek semmi köze semmihez. Ezt most már 100% így gondolom. Vagy van vagy nincs. Ezt saját tapasztalatból mondom.

Ma még mindíg eléggé fájnak a melleim (mellbimbó is), pedig megjött. Csinálta ezt ovu óta, mint még soha. Biztos voltam benne, hogy lehet baba van, de legalább is sok a progi. Hát nem. 21. napon voltam, az eredmény 25,4 nmol/l. Februárban, mikor nem fájt egyáltalán, akkor 21,9 volt. Tehát érdemi változás az eredményben pedig nincs!

Utrot is szedtem, abban a hónapban nem fájt a cici, pedig akkor a progi 64 volt!


Szóval, nekem ez az a hónap, ahonnan pont nem érdekel milyen tüneteim vannak, csak a teszt a biztos.

Jó tudom, ezt nem egyszerű megállni, hogy ne figyelgesd magad, de nincs értelme.


Egyetlen egy tünetben hiszek, ami biztos terhességet jelent még teszt előtt.


Az előző terhességemkor, egyik reggel megdöbbenve álltam a fürdőszoba tükör előtt, mert tök sötétek lettek a mellbimbóim, meg nagyok. Nem akarok hazudni, de bőven még a nem várt előtt voltam.


Szóval, ha nekem mégegyszer ilyen lenne, akkor lennék biztos a sikerben :)

25. aac77f621a (válaszként erre: 23. - Zsanci79)
2016. jún. 14. 14:29
Sajnalom hogy megjott...de az egy jo hir hogy eltuntek a cisztak! ❤
24. aac77f621a (válaszként erre: 23. - Zsanci79)
2016. jún. 14. 14:28
Huuu! Nagyon drukkolok Neked! :) Jelentkezem...mindenkeppen :) Bar szerintem most dulnak bennem a hormonok...mert mindket bimbom az egnek all mar 3.napja :( Mondjuk ugy is felfoghatom hogy legalabb csinalnak valamit :))) vagy sok a prolaktin vag ykeves a progi. Majd meglatjuk. Jovo het vegen.
23. zsanci79 (válaszként erre: 21. - Aac77f621a)
2016. jún. 14. 12:23

Szia!

Nekem sajna ma megjött.

De pénteken elkezdem szedni a closty-t, ebben van most a bizadalmam :)

A vitamint is szedem tovább, és avivázok is tovább. Meglátjuk mi lesz.

Ja, másfél hónapja a doki azt mondta lehet, PCOS-m van, mert a jobb petefészkemben ott sorakoztak gyöngyfüzér szerűen a kis meg nem repedt tüszők.

Ma megnézett, és már nem voltak ott. Nem tudom, melyiknek köszönhető a hatása....?

Csütörtökön megyek 3. napi hormonsorra, kivi vagyok változott e jó irányba valami. (Nem volt rossz múltkor sem, de romló tendenciát mutatott a februárihoz képest).

Neked akkor sok sikert! Majd jelentkezz!

2016. jún. 12. 13:11
Nekem azóta PÉ-t produkált...ami azért csoda, mert marc 8 óta mensim sincs..A Norcolutot meg húztam amíg bírtam..
21. aac77f621a (válaszként erre: 19. - Zsanci79)
2016. jún. 12. 13:10
Szia! Esetleg van valami híred? Ha jol számolon nemsoká itt az idő :)
2016. jún. 2. 18:29
szerintem bármilyen szinten ha jót csinál a vitamin, az szuper. :) Csak olyan keveset lehet róla találni más platformon.. Csak ezért csüggedek. Természetesen a face-es sok pozi teszt után beszereztem én is, és fogok írni én is véleményt. :D még csak 3napja szedem . Szerettem volna még-még tapasztalatokat, bár nagyon kevés dolog tudott így felcsigázni, mint ez. Megosztóak a vélemények. De van miben hinni, és ez jó :) Mi 5éve vágyunk Babára, 2éve volt egy vetélésem. Reálisnak tartom, hogy fel kell tölteni a szervezetet vitaminokkal, nyomelemekkel, a normális működéshez, és ha más nem is, de felkészít a további harcra. :) Szép estét mindenkinek :)
19. zsanci79 (válaszként erre: 16. - Aac77f621a)
2016. jún. 1. 13:16

Kedves Szusi!

Én voltam a nagy vitatkozós, és továbbra is állítom, hogy nem a készítmény ellen beszéltem, a vitapartnerem kicsit belezavarodott a mondandójába.

De! Megkövetem magam, mert megvettem a Trimesztert, és kerek 2 hete szedem.

Számomra meglepő tapasztalat volt, hogy 5 napi szedés után rendbetette az emésztésem. Én, aki világ életemben székrekedéssel küszködtem, most minden nap megyek wc-re! Nem vicc, nekem ez tök pozitív dolog, ilyen még sosem volt.

Most van peteérésem, ami lehet a vitamintól, de 11. napon pozi az ovu tesztem. Ilyen sem volt még, 13-14. nap szokott lenni. Ez nem biztos, hogy jó, de már 4 napja nagyon sok nyákom van, ilyen sem volt még, csak egy napig valamennyicske.

Szóval én szedem, és be fogok számolni, mindenképp.

Én bizakodó vagyok, mivel egy pozitv hatását mér biztosan tapasztaltam, noha nem erre van, tény.

2016. jún. 1. 12:07
Köszi Györgyi :)
2016. jún. 1. 11:19

Sziasztok Lányok!


Én úgy gondolom, hogy egy vitamin és ásványi anyag készítmény, egy fogamzóképes, egészséges nő esetében, egy kicsit lerövidítheti a teherbeesés idejét, és inkább a magzat fejlődéséhez szükséges.

Ha pedig bármi probléma, szervi, vagy hormonális fennáll, azon ezek a készítmények semmit nem segítenek.

Rengeteg ilyen készítmény van, ha mindenkinek segítene, nem lennének több hónapos lombik, és inszemnációs várólisták.

Tehát a kérdés, hogy van-e bármi hátráltató tényező, ami megakadályozza a terhesség létrejöttét.

Ez az én véleményem, tapasztalatom rengeteg interneten keringő csodaszerről van csak.

Viszont, amikor a terhességem lombik segítségével létrejött, akkor a Trimesztert ajánlotta az orvosom!!

Sok sikert mindenkinek!!

2016. jún. 1. 10:38
Hu... látom itt kialakult már egy kis szakmai "vita" a vitaminról... de engem is komolyan érdekelnének a tapasztalatok, vélemények a VITAMINRÓL :) Tehát nem a marketingről, nem a face-es kommentekről, hanem a hús-vér, személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi :) Segítsetek :)
15. aida22
2016. máj. 3. 12:45

És azer miért lennének naivak nem értem?

Azért mert hisznek bíznak valamiben?

14. aida22
2016. máj. 3. 12:41
Te nem érdeklodtel hanem eleve olyat állítottál amit nem is tudsz csak le vontak egy következtetést arról amit lattal én viszont ezt szedem ebben hiszek ugy ahogy sok száz masik ember!
13. aida22 (válaszként erre: 12. - Zsanci79)
2016. máj. 3. 12:39

Nem állítottam semmit amit mondtam az igy is van.

Amit nekem az orvos mondott azt nekem mondta és igy mondta ahogy le is írtam.

Az hogy vitatkozol az engem nem igazán érdekel ne haragudj meg az se hogy most se értem mi olyat állítottam amit nem tudok ahogy te mondod!!

Szerintem itt kettőnk kozul te állítasz olyat amit nem ismersz nem tudsz es nem próbáltad!

De a te életed te azt szidsz amit szeretnél és en is!

Neked is sok sikert!

12. zsanci79 (válaszként erre: 11. - Aida22)
2016. máj. 3. 10:45

Oké, csak akkor máskor ne állíts olyan dolgot, amire nem tudod a választ, hanem tedd oda azt a szócskát mondjuk, hogy "szerintem", és akkor nem fog senki "vitatkozni" veled, ha történetesen érdekli a téma, és utána nézne :)


Sikeres gyermekáldást! :)

11. aida22 (válaszként erre: 9. - Zsanci79)
2016. máj. 3. 10:33

És szerintem ne kezdjünk a vitatkozás ha bele mert én meg babákkal foglalkozom tudom és látom mire van szükség.

A te kérdéseidre nem én tudom megadni a választ.

10. aida22 (válaszként erre: 9. - Zsanci79)
2016. máj. 3. 10:31

Képzeld nekem is van egy gyerekem mar ugy hogy lehet meg sem tudsz többet..

Nem vettem személyeskedésnek és nem vettem magamra sem mindenki eldönti miben hisz mit akar szedni!

Kérdezd meg privát üzenetben a Trimeszter oldalán segítenek mindenben amire kiváncsi vagy.

9. zsanci79 (válaszként erre: 8. - Aida22)
2016. máj. 3. 10:10

Kedves aida22!

Sajnálom, hogy magadra vetted a véleményem, én nem téged véleményeztelek, mégcsak nem is a készítményt hanem az egész készítmény körüli mizériát!!!!!


Nyilván mivel nem ismerem, ezért merészeltem kérdezni, kérdezni pl. hogy mi az az összetevő, ami csak ebben van, ha már neked ajánlotta orvos, akkor gondolom azt is elmondta, hogy mi az, nyilván ezért orvos, hogy tájékoztasson. De hát úgy látom ezt sem szabad :)


Az én hozzállásomat pont hogy te kérdőjelezed meg, te személyeskedsz velem, mikor én ezt nem tettem veled! De mikor nincsenek érvek, tények, és valaki másképp gondolkodik, akkor valahogy mindig ez jön....

Nekem már van egy gyerekem, valószínű többet tudok arról, hogy mire van szüksége a szervezetnek, ha már erre hivatkozol... Teszek is érte, bármennyire is hihetetlen számodra.

És továbbra is azt mondom, hogy ha állítasz egy tényt, hogy ebben olyan anyag van, amit SEHOGY MÁSHOGY NEM TUDUNK BEVINNI A SZERVEZETÜNKBE, de a szervezetünknek szüksége van rá, akkor nevezd már meg lécci, hogy mi az, hogy más is utána tudjon nézni.


"Semmi köze nincs egy terhességnek az élethez szükséges összetevőkhöz." Jesszus, ez gondold át mégegyszer :)

8. aida22 (válaszként erre: 7. - Zsanci79)
2016. máj. 3. 09:36

Szia.

Én is leírtam a történetemet a Trimeszteres csajnak ahogy te hivod es azt sem osztotta meg pedig az is pozitív volt.

Nyilván azert oszt meg pozitív történeteket hogy lelkileg támogassa segítse azokat a babára váró családokat akiknek meg nem sikerült...

Ha itt is csak negatív dolgokat olvasnának akkor már mibe kaoaszkodjanak mibe hidjenek?

Lehet nem azert sikerult teherbe esniuk mert ezt a vitamint szedik lehet azert sikerult mert annyira hittek benne de mar akkor is megérte!!

Azt hogy mit tartalmaz azt ott tőle kellene megkérdezned mert nekem ezt az orvos mondta nem reszleteztett vele kapcsolatban.

Egy egészséges terhesség kihirdásához ahhoz azert kicsivel másabb dolgok kellenek mint ahhoz hogy élj!!

Semmi köze nincs egy terhességnek az élethez szükséges összetevőkhöz.

Te szeded ezt a vitamint?Próbáltad már esetleg?

Mert addig nem hiszem hogy bármiről véleményt kellene nyilvánítani.

Lehet pozitívabban kellene hozzá állni dolgokhoz és ugy jobban sikerülne.

Ehhez mi kicsik vagyunk hogy ezt értsük mire van szüksége az embereknek és soha nem tudhatjuk mi igaz és mi nem de ha egy valamibe kicsit hiszünk akkor az segíthet.

Például magunkban..

7. zsanci79 (válaszként erre: 6. - Aida22)
2016. máj. 3. 08:50

Szia!


Tudom nem nekem szólt a válaszod, de azért elmondanám én is a véleményemet.

Mielőtt bármit is mondanál, mi is babát szeretnénk, tehát az a válasz nem jó, hogy te nem tudod mit jelent várni a babára :)



Sajnálom a babád elvesztését, de ez nyilván azt is jelenti, hogy teherbe tudsz esni!

Nem vagyok semmilyen vitamin ellen, persze szedjen mindenki azt amit akar, de a facbookon csak annyit olvasol, hogy jaj 1 hónap, 2 hét!!! szedés után összejött a baba. Semmit nem tudsz, hogy milyen kezeléseken, stb-in estek át, csak azt hogy régóta szeretnének babát.

Én úgy gondolom, hogy - a nagy számok törvénye alapján - a facebook oldal lehetőséget ad nagyon nagyon sok mindenkinek a megszólalásra.

Ergo, ezek a történetek azok, amiket mindig is hallasz, hogy szomszéddal x, y- nal sok-sok év után megtörtént a csoda, csak ugye itt "ömlesztve" kapod, mert nem csak a szomszédod, ismerősöd elmondásából tájékozódhatsz.

Nyilván a trimeszteres csaj pedig azt oszt meg, amit akar, az ő oldala.


Azt hadd kérdezzem meg, hogy milyen anyagot nem tudunk bevinni a szervezetünkbe, ami csak ebben a vitaminban van?

Ha nem tudjuk másképp bevinni, hogy tudunk létezni nélküle?

Komolyan érdekel.

2016. máj. 3. 07:06

Szia.

Én két levéllel szedtem be eddig a Trimeszter 1

Én nagyon jól érzem magam tőle nekem kifejezetten ajánlották.

Szerintem az hogy a Facebookon ennyire sok csodálatos történetet lehet olvasni az nem marketing mert nem gondolom hogy ennyi ember hazudna..

Szerintem igen is jo ez a készítmény mert olyan szerves anyagokat tartalmaz amit tud hasznosítani a szervezet és amit másképp nem tudsz bevinni és én hiszek benne hogy ha csak 1% is több az esélyem akkor már megérte.

Én jövő hét vasárnapra nem várom de ha nem sikerül akkor is megpróbáltam...

Nekem csütörtökön uh néztek volt kettő 9 mm tüszőm és 9 mm volt a méhnyalkahartya vastagsága.

Nem gondoltuk hogy ebből lesz valami mert 18 mm alatt nem reped meg a tüsző mert nem elég érett a petesejt ami növekszik benne.

És tegnap reggelre elérte a 18 mm ugyan is megrepedt😃nem tudtuk ez minek köszönhető de sikerült és ez a lényeg.

Nekem február 12 volt egy Missed ab műtéten a 11 héten halt el a baba szörnyű volt..

Utánna rendeltem meg és márciusban kezdtem el szedni..

Remélem tudtam segiteni😃

2016. máj. 2. 17:11
Most akkor ez a bogyo jo vagy végül is kidobott pénz?
4. zsanci79 (válaszként erre: 3. - Emmaszabo22)
2016. máj. 2. 13:20

Igen, elég jó a marketingje, én csak ennyit látok. Meg azt, hogy nagyon sokan igen naívak.

Ja, és a negatív, vagyis inkább megkérdőjelező kommenteket törlik. No comment....


Ez egy vitamin, nem gyógyszer. (Mert a tetejébe sokan annak gondolják).

Ha csak ennyi lenne a probléma, hogy mindenkinek vitamin kell, és puff, 1 hónap múlva jön a baba, akkor asszem nem lenne ennyi meddő pár.

Olvasgassatok csak facebookon, max 1,5 havi vitamintól már jön a baba!!!! :DDD

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook