Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Torta receptet keresek fórum

Torta receptet keresek (beszélgetős fórum)


13. Mókinca (válaszként erre: 12. - Salabakter)
2012. jún. 3. 22:00

Igen-igen-igen :))))

Kínomban már akármi is jó lesz lassan... :)))

2012. jún. 3. 19:53
Hááát,a lúdláb az lúdláb,nem kroklán:)
11. Mókinca (válaszként erre: 8. - Salabakter)
2012. jún. 3. 12:52
Végülis a lúdláb sütinek is hasonló krémje van...
10. Mókinca (válaszként erre: 4. - Salabakter)
2012. jún. 3. 12:51

Szia!

Pedig ettem már ilyet :DD

Cukrászatból rendeltem. :DD

2012. jún. 3. 12:50

Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat, sajna én sem találtam így semmit sem szinte.

Én ezen a néven - Kroklán torta - szoktam megrendelni a cukrászatból, vagy a Coop-boltból. Tehát létezik. Szokták ezt a fajtát zsúrtortaként, trapéz-tortaként is árulni.

A krémje és a csokimáza érdekelne.

Csak ugye a cukrászdába nem mehetek be, hogy legyenek szívesek leírni a hozzávalókat és az elkészítési menetet. :DD

2012. jún. 3. 06:50
Javasolta google,hogy úgy keressem,hogy krokán!Úgy dobta a lúdlábat,de én el sem olvastam,mert abba biztos nem teszek soha krokánt:)
7. salabakter (válaszként erre: 6. - Guruljka)
2012. jún. 3. 06:47

Oké:)


Olyan idegen nyelvű oldalakat dobott ki nrkem is,de egy képnek se híre se hamva:)

2012. jún. 3. 04:46

Bocsánat, félregépeltem. Croklaan, és ilyen zsiradék-valamiket gyártanak,rendes magyar nyelvű lap sincs róluk.

Furcsa, hogy ilyen kérdést ír valaki. De nem bánom, ha hoz fél kiló korklant, majd kitalálunk rá valamit...

Salabakter, köszönöm! :)

2012. jún. 3. 04:43
Találtam egy holland céget, Corklaan néven, azok gyártanak valami szója-izét.
2012. jún. 3. 04:41
Ilyet szerintem nem ettek!Én közel ötven éve vagyok cukrász,de ilyen tortáról még az életben sem hallottam.
2012. jún. 3. 02:34

További keresésem eredménye: a kroklán egy szójafehérje-készítmény.

Pótkérdésem: honnan ismerik a gyerekeid? Ilyennel készült torta nem kapható bárhol.

Ahol a gyerekek ették, ott kérdezd meg, hátha elmondják a receptet. Ennek nem nagy a valószínűsége, hiszen nekik az a jobb, ha tőlük veszed meg...

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Mókinca)
2012. jún. 3. 02:28

A neten azt látom, hogy a kroklán egy pormassza, és egyetlen recept van, a lúdláb torta. Annak a krémjében van ez a kroklán.

Biztos, hogy ett akarod? Mert nem tudom, miből van a kroklán, de lúdláb torta készül anélkül is.

2012. jún. 3. 01:05

Kedves Cukrászok / Ügyes Háziasszonyok!

A kroklán torta receptjét szeretném megtudni. Azt szeretik a gyerekek a legjobban. Megpróbálnám házilag megsütni.

Nagyon szépen köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook