Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A volt párom minek nézegeti a napom Messengeren? fórum

A volt párom minek nézegeti a napom Messengeren? (beszélgetős fórum)


1 2
35. Red (válaszként erre: 19. - Birebora)
2022. febr. 2. 13:11
Semmi baj a véleményekkel!
34. Red
2022. febr. 2. 13:10
Látom be indultatok🙂
33. Scherlock (válaszként erre: 19. - Birebora)
2022. febr. 2. 12:28
:DDD
32. LionQueen🦁 (válaszként erre: 9. - Red)
2022. febr. 2. 12:25

Én mindenkiét végignézem aki az ismerősöm. Talán ő is így tesz és nincs mögötte más szándék. Rányomok az elsőre és lepörgeti az alkalmazás a többit. Mondjuk csak olyan emberek az ismerőseim, akikre tényleg kíváncsi vagyok és tényleg ismerek.

Ha nem akarod, hogy lesse, közöd legyen hozzá az online térben, akkor töröld.

Úgysem fogod megtudni miért nézi.

31. PöttyösPanka (válaszként erre: 18. - Red)
2022. febr. 2. 12:21
Kinek mi köze van hozzá, hogy mit raksz ki? Gyakorlatilag mindenkinek minden köze. Amit kiraksz az internetre, az többé már nem magánügy.
30. 37e1ff8723 (válaszként erre: 9. - Red)
2022. febr. 2. 11:57
Az te vagy. Ő kíváncsibb típus, úgy tűnik.
29. DiaZoé (válaszként erre: 1. - Red)
2022. febr. 2. 11:53

Egyébként, mit szóljak én? Az esküvős képünket belájkolta a férjem exe... holott ő is házas,akkor még terhes volt.

Nem csináltunk belőle nagy balhét, mindenki tiltotta, mert minket tényleg zavart a "jelenléte".

Nem veszítettünk ezzel semmit.

Töröld le őt,aztán meg hátha még írni is fog neked, hogy na most miért törölted le? 😅🤗

2022. febr. 2. 11:26
Ja és egy kimaradt : az hogy ő itt meg itt járt , vajon miből 😂😂 Ciprus , Hawaii , Dominika , Dubai ……..
27. Red
2022. febr. 2. 11:24
Amugy teljesen iagazatok van!!És tényleg köszi a komikat!
2022. febr. 2. 11:22
Akkora egy f.sz..g ez a fb meg “ napom “ kirakása , jujj de szép körmöm lett , jajj de finomat főztem , jaj milyen cukin alszik kutyám macskám egerem stb ….., jaj milyen komoly verdám lett , jaj de jó hajam lett az új frizkóval , jajj ez az új szerelmem ……, jajj hogy kidobta a melleit…..csupáncsak ezek vannak ! Minek ?Mutogatni ? ???????? Inkább élem ezek nélkül nyugiban az életem boldogan ! Utána meg megy az irigykedés csak
25. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Red)
2022. febr. 2. 11:22
Ezek szerint téged még érdekel ő. Vagy simogatja az egódat hogy érdeklődik irántad. Ha azt jelenti hogy érdekled még számít valamit?
24. vivo44 (válaszként erre: 23. - Vivo44)
2022. febr. 2. 11:11

S gondolj bele...

Születik itt xy számú komment, amiből úgy sem tudod meg a választ, mert nem ismerjük a lányt, így megkérdezni sem tudjuk.

Azonban neked csak egy kérdés lenne felé, ha már ennyire zavar....

23. vivo44 (válaszként erre: 1. - Red)
2022. febr. 2. 11:06

Kirakod a napod a facebookra, majd azon siránkozol, hogy az exed megnézi, de tiltani nem akarod, mert akkor nem lehetne fórumot nyitni róla, hogy nézeget.

Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit raksz ki, de ha ismerőseid, vagy régi ex rápillant, akkor kikéred magadnak.

Ha ismernéd a nőket valójában, akkor nem ezen háborognál, hanem azon, hogy hisztizel egy fórumon, mert más, akinek engedélyt adtál rá, nézeget a közösségi oldalon.

Gondold végig szerintem, mert egy nő érzőbb lélek, mint egy pasi.


(s még a nők a hisztisek-:)))))).)

2022. febr. 2. 11:06

Mit foglalkozol vele? Én észre sem venném. Te miért veszed észre? Nem te lesed őt véletlenül?


Kapcsolj ki minden opciót, amivel tud figyelni vagy figyelheted, és lépj túl rajta.

Tudod milyen a felmelegített káposzta? Na az újra kezdett kapcsolat is ugyanolyan szar...

21. Lilabika (válaszként erre: 19. - Birebora)
2022. febr. 2. 11:06
Helyes 😂!
20. syria (válaszként erre: 18. - Red)
2022. febr. 2. 11:05

Ellentmondásba keveredtél saját magaddal: amit kiraksz, azt mindenki láthatja, akinek megengeded; mit csodálkozol, ha nézegeti az a csaj (is). Érted? 🤣

Amúgy az általad leírtak alapján szerintem nem vagytok túl egymáson, ezen még dolgoznotok kell mindkettőtöknek. 😍

19. birebora (válaszként erre: 18. - Red)
2022. febr. 2. 10:57

Tőlem azt raksz ki amit akarsz.

1. fórumot inditottál, tehát viseld el a véleményeket

2. egy egyszerű kérdés volt

3. ultragáz vagy:)

18. Red (válaszként erre: 16. - Birebora)
2022. febr. 2. 10:55
Miért ne tenném??Kinek mi köze mit rakok ki.. érted!
17. Red
2022. febr. 2. 10:54
Hát inkább neki ciki,hogy nézi..Ez az én véleményem.. véletlenül nem nézegetjük az exunk dolgait.. legalábbis én nem szoktam..
16. birebora (válaszként erre: 1. - Red)
2022. febr. 2. 10:53
Kirakod a napodat a fészre?
2022. febr. 2. 10:28

Ha zavar zárd le, töröld az ismerőseid közül! Ennyi


(nem gondoltam volna, hogy van férfi(?), aki ilyesmin rinyál)

14. Lilabika (válaszként erre: 13. - DiaZoé)
2022. febr. 2. 10:07
Nem rejti el , mivel a csajnak az imponál , ha a csávó lesi magyarán , és ez tetszik neki .
13. DiaZoé (válaszként erre: 9. - Red)
2022. febr. 2. 09:58
Rejtsd el előle akkor te is,így nem fogja megnézni, ha semmiképp nem akarod törölni onnan őt. 😊
12. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - Red)
2022. febr. 2. 09:56
Téged nem is érdekel, csak mégis. Te nem nézegeted, csak azt, hogy ő mikor nézeget téged. Tehát a lényeg, hogy téged érdekel, nem vagy túl rajta.
11. dafke
2022. febr. 2. 09:43

Mert rohadtul ráér.

Esetleg feltehetnéd a kérdést saját magadnak: nem mindegy neked, hogy őt mi motiválja ebben?

Nem_rohadtul_mindegy?

Lépj tovább.

10. babyapocakban (válaszként erre: 9. - Red)
2022. febr. 2. 09:41
A nők zsigerileg kíváncsiak és nem zárnak le semmit egyik napról a másikra. Ne foglalkozz vele, hogy nézi!
9. Red
2022. febr. 2. 09:39

Tehát!Látom ahogy megnézi!

Miért ne lehetne ebből fórumot indítani?A kérdés lényege hogy ha én kijelentem,hogy nem akarok semmit..Akkor nem nézegetem a másikat.. Tehát ő elrejti előlem az övét,engem nem is érdekel.Csak nem értem ha én rákok egyből nézi, tudja,hogy tudom,hogy ránéz..Én,ha engem nem érdekel más,nem nézem..és igen is ki lehet hagyni a történet megnézésèt..azért van harag nem ment ez olyan szépen..

2022. febr. 2. 09:33

Nem is értem a kérdést igazán.


Ezt honnan veszed, hogy nézeget?


Az nem gyerekes, hogy erről fórumot indítasz? :)

2022. febr. 2. 09:28

Ez az a tipikus múltkori kérdező esete , hacsaknem ugyanaz indította a topikot 😂, aki azt kérdezte , hogy a barátját kérdezgeti egy picsa , hogy mikor tesznek fel fb ra közös fotókat , mert nem igen vállalja fel a csávó a lányt .

Ha meg volt párod miért nem szarod le mit csinál ? Te élvezed ha nézi biztos , máskülönben letiltanád . Ha akarja nézi , mivel kijelentetted , te nem tiltod ! Akkor meg azt csinál amit akar 😅

6. DiaZoé (válaszként erre: 1. - Red)
2022. febr. 2. 09:27

Egy pár voltatok, és most igazából nincs köztetek harag/távolságtartás, kíváncsi, mint sok sok ember a másikra.

Ezt nem látja más, mint ha lájkolna. ☺️

Szerintem, ha nagyon zavar téged töröld.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook