Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tornáztok valamilyen DVDre, mondjuk Rubint Réka?! fórum

Tornáztok valamilyen DVDre, mondjuk Rubint Réka?! (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 1. 17:01

Sziasztok!

Segítsetek, hogy a sok Réka DVD-ből melyik az ami 20 perces. Mikori kiadás, hol tölthető le. Nekem 3 kg-t kell még leadnom, de feszesedni szeretnék és egy kis erőt gyűjteni. .

32. jkiacz (válaszként erre: 31. - 423f1a8115)
2009. júl. 28. 22:25

Szia!


Szerintem nem vagy egyedűl ! Nekem se ment és még most sem megy 100%-an! Én is a 20 perces részeket szoktam megcsinálni bár nem minden nap,de a 20 perc is elég kemény.

Kitartásom megvan hozzá!Mindig egy kicsit többet aztán majd csak azt veszem észre hogy az egész tornát végig viszem.

2009. júl. 28. 20:22

Sziasztok!

Én két hónapja tornázom, elsősorban Réka dvd-ire.

Már próbáltam a legújabbat is, nagyon jó. Ma a 3X20 percet csináltam meg. Elég kemény, főleg lábsúllyal. Én főleg ezeket az egy testrészre összpontosító tornáit szeretem, mivel én főleg izmosodni szeretnék, mivel vékony vagyok. De szoktam egész testet is, plö a 40 perces részt az új dvd-ről vagy a régebbieket.

Ti mennyire tudjátok végigcsinálni? Nekem megmondom őszintén elég kemény és 100%-osan nem is tudom- egyenlőre. De kitartó vagyok! :-)

30. jkiacz
2009. júl. 26. 14:44

Nekem csak gumikötelem van! Az jó nagyon.A harisnyával kapcsolatban a nadrágra gondoltál nem?

Ha arra gondoltál az nekem nincs és nem is lesz.

Anélkül is lehet izzadni formásodni a tornájára! Szerintem felesleges pénz kidobás! Ez az én véleményem.

Persze ha ki akarod próbálni akkor nyugodtan.

Nem nagyon hiszek az ilyenekben.Torna minden másnap és ennyi!Na meg a megfelelő étkezés!

29. Roslyn (válaszként erre: 27. - Jkiacz)
2009. júl. 25. 21:52
A gumikötéllel való torna is hatásos?Próbáltad azt a harisnyát?Nem csak reklámozás?
2009. júl. 25. 05:54
Igen, most Béres Alexandra kismama-tornáját csinálom a Változz vissza DVD-ről , ami ugyan plusz gyakorlatokkal is csak negyedóra, de jól esik, átmozgat, az izmokat meg tónusban tartja.
27. jkiacz (válaszként erre: 26. - Roslyn)
2009. júl. 24. 23:55

A dvd címe Réka 2009!

Jó kis anyag.:)

26. Roslyn
2009. júl. 24. 22:26
Most regisztráltam ide:)Nagyon jónak tűnik az oldal.A 4x20 pereces nagyon jó,én is azt használom:)Vizsga miatt felszedtem megint pár kilót:(mert nem tornáztam.de újrakezdtem,és meg se állok:)Én nem hallottam újabbról.Mi a neve?Köszi
25. jkiacz (válaszként erre: 24. - Cicmic87)
2009. júl. 23. 15:25

Hatásos a 4x20 percese is! Nekem megvan a legújabb is,de lightosba kell csinálni mert kemény.Hozzá kell szokni.

Ami nekem nehezen megy az a comb formálás! Küzdök is vele rendesen.Szerintem nem csak én vagyok ezzel így!

2009. jún. 29. 22:16

Sziasztok!

Most találtam rá erre az oldalra,nagyon tetszik.

Már letöltés alatt áll RR 4x20 perces dvd-je.

Az lenne a kérdésem, hogy volna kedve valakinek velm elkezdeni intenzíven tornázni erre vagy akár más dvd-re?

Őszintén szólva eléggé lusta vagyok és ,ha minden nap írogatnánk ,hogy ki mire haladt..., akkor bizti jobban menne, lenne ösztönzés!!

Megosztanánk a tapasztalatokat!!

2009. jún. 29. 15:24

Lilly5!

Én múlthét szerdán vettem meg a Rubint Réka 4*20 perces dvd-jét! Azóta minden nap csináltam belőle a combfeszesítős részt, és 2 napja elkezdtem hozzá a felsőtest formálást is! Igaz azt még nem tudtam végig csinálni!

De nekem nagyon bevált eddig ez a dvd! A narancsbőröm szinte teljesen elmúlt és sokkal feszesebb lett a combom is! Pedig csak 6 napja tornázom!

Holnap még egy napot combozok, aztán 1-2 nap pihi, és neki ugrok a fenékformáló résznek!

De persze mellette diétázni is kell!

Hidd el megéri, én 6 nap után látok némi eredményt!:)

22. jkiacz
2009. márc. 8. 14:35

Sziasztok!


Rubint Réka kismama tornája megvan valakinek?

Másolási lehetőség van rá?

Kifizetem.

21. Rosa (válaszként erre: 20. - Ac8d3a5c5f)
2008. szept. 12. 20:14

Sziasztok!

Én is fogytam 10 kilót és még ötöt szeretnék,tehát diétázom,tornázom.

Mivel fogyni akarsz,cardio vagyis intenzivebb tornát érdemes választanod,nekem bevált a Norbi duci 4,és Rubint Réka Add önmagad 3,és a 2008-as dvd-je.Ami még nagyon jó és hatásos:Billy Blanks:TAEBO.A naplómban bele tudsz nézni,ha érdekel.(interaktivitásnál).

Remélem segitettem.

2008. szept. 5. 18:55
Sziasztok!Én még új vagyok ezen a fórumon,fogyni szeretnék és tanácsot szeretnék kérni h milyen dvd-re tornázzak.Kinek mi vált be,hetente hány napot tornázzak ha több kilótól szeretnék megszabadulni?
2008. aug. 12. 14:37

Nekem nem is fogynom kellene, inkább alakformálás:) olyan kis plöttyedt vagyok:D hehe...

Szóval marad a Réka:) Köszi mindenkinek, h megosztottátok a tapasztalatokat:)

18. Bundik
2008. aug. 8. 12:12
Sziasztok! Most kezdtem a tornát, mivel van kb +10kg rajtam, ezért egyelőre Norbi duci 1-4 tréningjeire tornázom. Idáig ezeket vettem sorban. Minden nap egyet. Holnap jön a 2008-as. Ha később fittebb leszek, megpróbálkozom nehezebbekkel is :)
17. kozmaedo (válaszként erre: 16. - Donna Elvira)
2008. aug. 7. 21:20
Rékának a legújabb dvdje 4x20perc önmagadért!
2008. aug. 7. 17:42

Melyik a legutolsó dvd-je? a 3szor 30-as?

A többit csinálom, variálom Béres Alexandrával, és Tatarek Rezsővel is. Mindegyiket másért szeretem, de legjobban a Rékáé jön be, mert az pörgősebb, és attól szakad rólam a víz a legjobban. Nagyon szeretem csinálni.

2008. aug. 6. 19:21
Rékától 4 dvd-m van meg. A legutolsó a legkeményebb. Ha van kérdésed,írj bátran.
14. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - 451d525bd6)
2008. aug. 6. 15:22

Minden nap tornázok,de Rékától még nincs semmilyen edzésprogramom.

De van másoktól és így is változatosan csinálom a gyakorlatokat.

2008. aug. 6. 14:27
Sziasztok, nekem is a 4x20 perces CD van meg. Én hetente 3x a hasizmos részt csinálom meg. Na meg nagyon odafigyelek arra, hogy mit eszem. Március 4-én szültem, azóta a szülési súlyveszteséget leszámítva 15 kilót fogytam. Már csak 4-et kellene leadnom. De szerintem sikerül.
2008. aug. 2. 22:14
Nekem is bejött Réka! Szerintem nagyon jó! Már megvannak a kártyák is tőle, és amikor fellelkesedem és alszik a Manó akkor előszedem és tornázgatok rá! A baj az hogy a szándék megvan csak elkezdeni nincs kedvem nagyon! Ezt hívják lustaságnak:-)))
2008. aug. 2. 20:28

Azért kérdeztem csak, mert nekem a Rékától az Egy igényes nő edzésprogramja van meg... Na és első 20 percet nem bírom megcsinálni, lehet azért mert a kezeim gyengébbek:S a második 20 percet meg könnyedén megcsinálom, az utolsó 4 percet szoktam ismételni ami a has izmokat mozgassa meg, mert azt kevésnek érzem...

Lehet be kellene még pár DVDt tőle szereznem...

10. csera
2008. aug. 2. 20:13

Én a hételején, Réka Napi 20 perc önmagadért, DVD-ből, próbáltam ki a felsőtest részt. Mivel masszőrként dolgozom, azt hittem edzett a karom válam :)! Na ez más izmokat mozgat meg, rendesen elfáradtam. Ma költsön kaptam Réka, Add önmagad DVD-jét. Ebből is megcsináltam kb. 30 percet, igencsak remegnek a lábaim!

Egyébként hasonlóak a gyakorlatok.

Mindkét torna után 120 vult a pulzusom, nagyon jól éreztem magam. Felszabadultak a boldogsághormonok!

2008. aug. 2. 19:57

Norbi duci tréning 4! :)

nagyon, jó és közben szórakozol is mert vicces...:)

2008. aug. 2. 19:52
én szeretem a Réka dvd-it,csak ritkán van rá időm.
2008. aug. 2. 19:50

Én mikor kismama voltam, az ő dvd-jére tornáztam 8 hónapon át, és még 10 kg-ot sem híztam a terhességem alatt.

Vannak tőle dvd-k, de ritkán jutok oda, hogy itthon tornázzam rá.

2008. aug. 2. 19:50
Én Czanik Balázsos vagyok
2008. aug. 2. 19:33

Én Rubint Réka legújabb DVD-jére izzadok!!!

Nagyon hatásos!

Sok sikert!

2008. aug. 2. 19:28
HA beírod a keresőbe, hogy "DVD" sok fórumot kidob és lehet, hogy találsz kedvedre valót:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook