Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Muffin recepteket keresek, olyat ami mondjuk valamilyen krémmel vagy csokival töltött...stb fórum

Muffin recepteket keresek, olyat ami mondjuk valamilyen krémmel vagy csokival töltött...stb (beszélgetős fórum)


2011. szept. 6. 20:54
[link] (Andi konyhája)-én meg innét sütök és itt is vannak muffinok. (remélem nem minősül reklámnak) :D:D:D
2011. szept. 6. 20:52
Ha ismered a kinder bueno sütit,akkor azt is meg tudod sütni muffin formában. Én tegnap olyant sütöttem a kisfiam szülinapjára az ovisoknak.
2011. szept. 6. 20:42
Én lekvárt szoktam a közepébe tenni, ha töltöttre vágyom, szerintem áfonya lekvárral vagy a barackkal a legjobb :))
2011. szept. 6. 20:21
Turo Rudit a közepébe...isteniii :D
7. f5848578d5 (válaszként erre: 2. - 14f968b657)
2011. szept. 6. 20:18
Cukormázból most találsz gyorsan elkészíthetőt, a Dr.O..... termékekben. Finomak, gyorsan készek és könnyű használni.
2011. szept. 6. 20:16
Az enyém nem igazán mondható töltöttnek. Csak annyit szoktam tenni, hogy a sima muffin tésztával félig töltöm a kapszlit. Teszek bele két kocka csokit (különbözőt), vagy csokit és karamell kockát, vagy valami gyümölcsöt. Majd befedem egy kevés tésztával, hogy 2/3-ig legyen a forma.
2011. szept. 6. 20:15

Nutellát szoktam beletenni, kb. egy teáskanálnyit. A tetejét olvasztott Milkacsokiba szoktam mártani, majd színes cukormázba.

Bár ez egy utcai buliba drága.

2011. szept. 6. 20:15

Szia!


Itt 375 darab muffin receptet találsz.



[link]

2011. szept. 6. 20:14

Pudinggal töltött muffin


13 dkg vaj

18 dkg cukor

2 tojás

1 citrom reszelt héja

30 dkg liszt

1/2 csomag sütőpor

1,5 dl tej

A töltelékhez:

1 csomag csokoládés puding

2,5 dl tej

2 kanál cukor


Elkészítés:


A vajat a cukorral habosra keverjük, hozzáadjuk a tojásokat, majd sorban a többi hozzávalót, legvégül a tejet. A pudingot a tejjel és 2 kanál cukorral sűrűre főzzük. A tésztából mindegyik mélyedésbe teszünk 1-1 kanállal, ráhalmozunk 1 kanál pudingot, majd befedjük megint 1 kanál tésztával. Előmelegített sütőben megsütjük.

2011. szept. 6. 20:13

Utca bulit rendezünk a szomszédainkkal szombaton és szeretnék valami kicsit különlegesebb muffint sütni láttam már cukormázzal leöntöttet is az is nagyon jól néz ki:-)


Köszönöm ha segítetek!

2011. szept. 6. 20:12
Muffin recepteket keresek olyant ami mondjuk valamilyen krémmel vagy csokival töltött...stb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook