Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Torna Fenékre és combra fórum

Torna Fenékre és combra (beszélgetős fórum)


2011. jan. 7. 15:04
Köszönöm mindenkinek! Arra jutottam, hogy nem adom fel! Mindjárt elindítom Rékát újból, és megcsinálok mind a két lábból 7-7 percet! (Tervek szerint). Aztán majd meglátom, hogy bírni fogom-e!
12. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - 008b8a4af2)
2011. jan. 7. 14:58

Szia!

Én is Rékával kezdtem,és bizony 1 hónap kellett hozzá,hogy megállás nélkül végigtudjam csinálni a popsi blokkjait.

Néha megálltam pihentem ,és újra visszakapcsolódtam.Hatásra ez a legtitibb.csípőcsontnál most 78cm vagyok.a popsim 84cm.Zéro naribőr.


Alexandra könnyebb abból szempontból,hogy váltogatja a lábakat.

..de ha végül is egyik sem tetszik stílusban,akkor ki kellene próbálnod Czanik tornáit.Nagyon pörgőss,olyan gyakszik vannak benne,ami az egész testet átformálják és nem csak a csípő -popsit.

2011. jan. 7. 12:26
Kezdésnek mindenképp erős a Réka 20 perc. Én úgy álltam neki a csípő-popsi blokknak, hogy előtte azért heti kétszer szobabicikliztem, nyáron futottam, szóval viszonylag izmos lábaim voltak. És így is mikor legelőször csináltam a Rékát, háát majdnem feladtam én is. Kb. 10-15 alkalom után már megtudtam csinálni úgy, hogy nem éreztem annyira kínzónak. Szerintem kezdésnek bringa, vagy futás mindenképp pár hétig, és utána állj rá a célzott erősítésre. Megjegyzem - a comb blokkot a mai napig nem tudom végigcsinálni, mert nem "szoktam rá". A csípő-popsit viszont simán.
10. daroki (válaszként erre: 8. - 008b8a4af2)
2011. jan. 7. 12:19
Sztem csak fél tornát csinálj,de mindkét oldaladra:)Egy idő után biztosan menni fog izomláz és görcs nélkül is:)
9. ancsika72 (válaszként erre: 8. - 008b8a4af2)
2011. jan. 7. 12:08
az úgy nem jó.Akkor csináld úgy,h lerövidíted,nem 20 percet csinálsz csak 5-öt és mindennap v amikor csinálod emeled az időt.
8. 008b8a4af2 (válaszként erre: 7. - Daroki)
2011. jan. 7. 12:06
Az biztos, hogy erősebb mint Alexandra. Az egyik oldalammal végig csináltam a feladatokat, és már görcsbe volt. Most van is izomláz benne. A másik lábamhoz már nem volt erőm. Mi lenne ha az egyik nap az egyik oldalam tornáztatnám, másik nap a másikat? :-)
2011. jan. 7. 12:03

Szia!


Én is pont tegnap kaptam ötletnek Ráka dvd-jét,az utolsók közül valamelyiket.Figyi!Réka nekem sem a stílusom,de én lefogom halkítani a tv-t amíg tornázni fogok rá:D A Rékára tényleg mondják,hogy gyilkos a tornája,de nagyon hatásos,így sztem folytasd tovább,max.ne egyszerre csináld,hanem fokozatosan szoktasd magad a kiképzéshez!:)Egy idő után biztos menni fog az egész,egyszuszra:)

6. b892d196e8 (válaszként erre: 1. - 008b8a4af2)
2011. jan. 7. 12:02

Szia!


Napról-napra könnyebben fog menni.

Nagyon jól formál csak kitartás!

5. 008b8a4af2 (válaszként erre: 4. - 008b8a4af2)
2011. jan. 7. 12:02
A capuera aerobicra gondoltam!
4. 008b8a4af2 (válaszként erre: 2. - 9278fd9a4e)
2011. jan. 7. 12:02
Ahhoz is volt szerencsém, de attól csak a vállam fájt és a hátam. Deréktól lefelé úgy éreztem semmit sem hatott!
2011. jan. 7. 12:00
Talán a Czanik tornák bejönnének neked,abban nem kell térdelni.
2011. jan. 7. 12:00

Norbi Aerobzóna arra való!

És Czanik Balázs Capoeira Dvd-i is jók.

2011. jan. 7. 11:59

Sziasztok!


Ajánlották nekem Rubint Réka 20 perc önmagadért c. DVD-t. Tegnap nagy lelkesen el is kezdtem a fenék erősítő részt, de 10 perc után feladtam. Számomra rendkívül megerőltető volt az, hogy folyamatosan az egyik lábbal kellett csinálni a gyakorlatokat. Mellesleg Réka stílusa sem igazán jött be!

Régebben próbáltam már Alexandrát, ő pedig túlzottam nyugodt! Nem tud kellően inspirálni!

Most Katus Attilán gondolkozom! Próbálta már valaki?

Elsősorban a fenekem és a combon szeretném formálni?

Melyik DVD lenne erre a legalkalmasabb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook