Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Több mint 7 éve házas nők... fórum

Több mint 7 éve házas nők... (beszélgetős fórum)


1 2
2013. júl. 16. 18:37
Es ha bele gondolok,nekem mar 32 ev hazasagom van,fiatalon eskudtunk meg,de eddig minden OK
2013. júl. 15. 14:05

Köszi! Mindenkinek!

Már kicsit jobban sejtem, mi lehet a gond!

2013. júl. 14. 19:14

Szamit az eletkor is,:

1-de kb.3-4-szer szeretkezunk hetente,

2-nincs mindig kedvem,de erte megteszem es jo szineszno vagyok

3-oralis sex,ha kkeri es latom hogy jol erzi magat...miert ne

4-mar nem nagyon

49. Krisz42 (válaszként erre: 48. - Simple)
2013. júl. 14. 18:40
Pedig azon nagy hangsúly van.Pont a barátságról fórumozva derült ki,h azt vkinél helyettesítheti,pòtolhatja egy kapcsolat,de egykapcsolat attól lesz más,h szex is van benne,vagyis a szerelem kifejezése.
48. simple (válaszként erre: 45. - Krisz42)
2013. júl. 14. 16:39
Örülj neki, hogy ez nálatok a mai napig így van. Ez egy jó dolog. De nem mindenkinél megy ez, és az sem kóros, nem kell rögtön pánikolni, megijedni. Minden ember más és más, egy ilyen hosszú kapcsolatba tapasztalataim szerint ez is bőven belefér, hogy nem csüngenek egymáson minden nap. De mint írtam, számomra nem a szextől lesz egy kapcsolat kapcsolat.
47. vacsa (válaszként erre: 46. - Vacsa)
2013. júl. 14. 16:38
Mármint nem a válaszadókat boncolgatnám :))
46. vacsa (válaszként erre: 41. - Simple)
2013. júl. 14. 16:37

Ezen meg is lepődtem mikor anno belefutottam ebbe a szavazásba.

Azokat a válaszadókat akik a havi 1 szexet - vagy annyit sem - jelölték meg tovább boncolgatnám...


Számomra elképzelhetetlen hogy akik havonta egyszer szexelnek azok "attól még ugyanúgy szeretik egymást". Ugyanis akkor érintés, bújás, cirógatás, puszilgatás sincs, amik az összetartozás, szerelem "kellékei". Mert ha ezek vannak, akkor a vágy is felébred és szex lesz a vége.

45. Krisz42 (válaszként erre: 41. - Simple)
2013. júl. 14. 16:21
Én meg nem èrtem,h miért az a normális,h csökken a vágy.Ha ugyanûgy szeretem,sőt megismerve még jobban a párom,akkor miért is kell csökkennie?Szerintem ez az emberek hozzáállása miatt van.Ha tudsz öszintén szeretni,akkor adni szeretnél önzetlenül.A szexben is ez érvényes,viszont mivel mindketten adnak,mindketten kapnak is.Ahogy jól esik megcsókolni,megsimogatni,annyira jól esik látni,érezni az orgazmusát,râadàul ez olyandolog,amihez csak ketten kellenek és az èrzelmeik,nem kell fizetni érte,egészséges,pozitív energiát ad és erősíti érzelmileg a kapcsolatot.A párom az izgatja fel,ha engemizgathat,engem pedig az,h látom,milyen hatással vok rá,de főleg a szenvedélye.Ha egy ffi úgy közeledik a másikhoz,h közben ugyanúgy megpròbälja elcsábítani,rávenni,h kívánja,akkor ez mindig működik,de akkor majdnem mindig így kell.Persze van,h nincs mindenre idő,de az is izgatò.Tudom,h mit kaphatok és az felizgat,de az is,h adhatok.
44. andi6020 (válaszként erre: 43. - Simple)
2013. júl. 14. 15:12
:DD
43. simple (válaszként erre: 39. - Andi6020)
2013. júl. 14. 14:58
Múltkor a híradóban is mutattak egy grafikont, és mondták mellé hogy 80% ezt és ezt válaszolta, 40% ezt és ezt, 20% meg amazt... Csak néztem. :D
42. simple
2013. júl. 14. 14:56

Ja bocsánat itt a link.



[link]

41. simple (válaszként erre: 1. - ThinkSmartBeFree)
2013. júl. 14. 14:55

Szavazás - Akik együtt élnek párjukkal! Milyen gyakran szeretkeztek? (név nélkül)



Ajánlom ezt a szavazást. A legtöbb szavazó a havinál is ritkábbant jelölte meg. Szerintem teljesen normális, és természetes hogy idővel csökken a vágy. A környezetemben egy olyan pár sincs, akiknél ez nem így van. Attól még ugyanúgy szeretik egymást. egy kapcsolat fokmérője számomra nem a szex gyakorisága.

40. bd55e3f068 (válaszként erre: 39. - Andi6020)
2013. júl. 14. 06:24
Lyaly, teee! A maradek 50%-a 30%, ne kukuckodj!
39. andi6020 (válaszként erre: 29. - Basset)
2013. júl. 13. 22:40
2. 60+50 az 110%, és még mindig van maradék? ;)
38. bd55e3f068 (válaszként erre: 6. - Dorcica78)
2013. júl. 13. 19:46

" 7 év házasság után a nők nagy része nem is gondol a szexre..."

Ez marhaság.

37. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - ThinkSmartBeFree)
2013. júl. 13. 19:43

1) változóak a periódusaink, vmikor heti 1 egy darabig (akkor én elkezdek becsavarodni); normál esetben heti 2-4 alkalom; néha egymásra kattanunk, vagy pl. nyaralunk, akkor minden nap, vagy akár napjában többször egymást követő napokon.

2) A heti 2-4-gyel ki tudok egyezni, kevesebb ne legyen. Ha nincs kedvem szexelni, akkor komoly e.ü. vagy lelki gond van a háttérben.

3) Adni bármikor, fogadni ritkán szoktam.

4) Szép. Szoktam nézegetni, mikor még alszik. Meg anyúgy eksön közben izgató. Mi tükörből is tudjuk és szoktuk is nézni, ahogy szexelünk.

36. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 35. - Vacsa)
2013. júl. 13. 19:37
:)
35. vacsa (válaszként erre: 34. - 65f7d7b2dd)
2013. júl. 13. 19:13
pukedli :)
34. 65f7d7b2dd (válaszként erre: 13. - Vacsa)
2013. júl. 13. 18:34
Like!
33. Krisz42 (válaszként erre: 32. - Ranna)
2013. júl. 13. 14:56
Egyébként az első fèrjemnél nekem se hiányzott annyira a szex,de lehet,h azért,mert kiábrándultam belőle-egy âllat volt-viszont most boldog vagyok vagy inkább szerelmes és egyszerűen mindig kívánom,de ez csak a párom miatt van,ha nem lenne mellettem a megfelelő ffi,akkor nem lenne csak erre hiányom.
32. ranna (válaszként erre: 30. - Krisz42)
2013. júl. 13. 12:55

Erre válaszolva, de a fórumindítónak:

Na látod, ők e téren is ideális pár. De ne vond le azt a következtetést, hogy akkor minden párnak így kellene lennie. :)

31. ranna
2013. júl. 13. 12:27

Ahány ház annyi szokás, illetve ahány pár, annyi szokás.

Több, mint 30 éve vagyunk házasok, ez belefér majdcsak 5x7 évbe :) esetünkben azt mondhatom, sosem volt a mennyiségen a hangsúly (szerencsére egyformák voltak nagyjából az igényeink), de a minőséget együtt megtanultuk, orális szexet nem tudom konkrétan hogy érted, egyoldalú vagy 69? Ha meztelenül látom nem ugrom már rá, de jól esik ránézni.

Ha a te párod nagyigényű volt, mint esetleg te és mostanában nem az, akkor keresni kell az okot, ha sesem volt az, csak az első nagyon szerelmes időszak miatt érezte így elképzelhető, hogy az elmúlt. Nem azt mondom, hogy nem szeret téged, csak azt, hogy esetleg kiderült ennyi év alatt, hogy neki elég a kevesebb a szex.

2013. júl. 13. 11:55

Mindennap szerelmeskedünk-8éve-,van h napközben,3gyerek mellett.

Van orâlis is,ha a párom meztelenül járkál izgatòan hat râm,de nekem az is elég,ha megcsókol.Elég szenvedélyes és ez átjön a viselkedésén is,mindig szenvedélyesen csòkol meg,ha megy,megyek búcsúzáskor is,néha ilyenkor is vmelyikünket elkap a szenvedély,akkor a másik mosolyogva leállítja:)Ha én szeretném éppen,akkor nagyon hamar rá tudom venni.

29. Basset (válaszként erre: 1. - ThinkSmartBeFree)
2013. júl. 13. 09:19

1. munkaidőben 5-6, nyári szünetben 8-10.

2. az esetek 60%-ában eleve, a maradék 50%-ában közben megjön, a maradékban a felénél abbahagyjuk.

3. Amikor neki van, nekem is van.

4. Látom, miben változott, de emlékszem rá, mit szerettem meg benne.

28. M0ncsa (válaszként erre: 1. - ThinkSmartBeFree)
2013. júl. 13. 09:09

Vegigolvastam. Igaz, mi csak 5 eve vagyunk egyutt, ugyhogy nem relevans a velemenyem :) De az biztos, hogy ha mar nagyobb a gyerek, es nem azert nincs szex, mert reggel/napkozben nincs ra ido, estere meg mar olyan faradtak vagytok mindketten, hogy csak beajultok az agyba - nos, abban az esetben nem normalis, ha a par barmelyik fele nem kivanja a masikat.


Kerdeseidre a valasz:

1) nem szamoltam, de eleg ritkan (2-3x)

2) mindig, amikor kipihent vagyok :D csak ilyenkor altalaban o dolgozik/gyerek ebren van, ugyhogy nem lehet.

3) nem szereti az oralis szexet. Ilyen pasi is van :)

4) hogyne. A ferjem szexi, kivanatos, szeretem nezni puceron, egy esztetikai elmeny.

2013. júl. 13. 09:04
És még az is eszembe jutott, hogy nem a 7 év a hibás. Nem azért történnek a dolgok, mert eltelt 7 év és jön a változás.
26. a0c1361e44 (válaszként erre: 22. - ThinkSmartBeFree)
2013. júl. 13. 09:02

Áááá, te férfi vagy:)

A férjem idősebb volt kicsivel, amikor hozzámentem nálad.

Tehát kevés, amit kapsz. Tetszik még a feleséged? Te tetszel még neki? Nem hagytad el magad?

Nekem a férjem így 25 év után is az etalon és ahogy rám néz, viselkedik velem, amit mond, abból az derül ki, hogy én is neki. Az én férjem 11 évvel idősebb nálam.


Ha úgy érzed kevés, akkor az ellen tenni kell. Persze gondolom neked még minden nap igényed van rá és a párodnak már nem? Pedig még ő is nagyon fiatalka. Nem értek sok dolgot. Miért házasodnak össze, miért kötik életüket össze azzal az emberek, akik nem elégítik ki minden igényüket...?

25. vacsa (válaszként erre: 22. - ThinkSmartBeFree)
2013. júl. 13. 09:00

Most tegyük félre a szex témát.


Mennyi időt töltötök együtt? Mármint kettesben? Beszélgetés, poénkodás? Napközbeni egymáshoz bújás? Gyors csók? (vagy lassú akár) Ránézel kívánatosnak látod? Vajon ő téged?

Megélhetési problémák vannak? Ha esetleg igen akkor közösen dolgoztok a megoldáson?


Szóval együtt éltek, vagy egymás mellett?

24. Dorcica78 (válaszként erre: 21. - ThinkSmartBeFree)
2013. júl. 13. 09:00
Én elégedett vagyok ezen a téren. :) Bár tudom, egy férfinek semmi sem elég.:) Viszont azért is teszek sokat,hogy ne fásuljak bele a sok munkába... ;) Pl. vasalni, csak a nagyon muszájokat szoktam. :D Marad másra is így időm. Szerintem ha 1 hétre elmégy a pároddal 2esben pihenni, már a 2. nap javulni fog a helyzet... ;)
23. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 14. - ThinkSmartBeFree)
2013. júl. 13. 08:55

vagy tesztek erte, hogy tobb legyen, vagy elfogadod azt, ami van, amennyi megadatik;

vigyazz, nehogy kesobb meg ennyi se legyen, ha nagyon elegedetlenkedsz; inkabb a minoseg, mint a mennyiseg;

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook