Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Feleségem több, mint 10 év házasság után bejelentette, hogy... fórum

Feleségem több, mint 10 év házasság után bejelentette, hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
32. timycat (válaszként erre: 26. - Gaborka2)
2023. ápr. 14. 22:30

Lelkis vagy, bánt hogy nem szeret? Mert te szereted őt?


"Ami azt jelenti hogy nem engedtem hogy önmaga legyen! Ami igaz is sajnos!"


Ha ezt beláttad, akkor azt is be kell látnod hogy (már) te sem szereted őt.


Kezdeljetek újra randizni, vissza lehet ezt még hozni, ha mindketten akarjátok és van még mit feléleszteni.

31. horex (válaszként erre: 30. - Gaborka2)
2023. ápr. 14. 22:25

Nem szerettem a sminket féltékeny vagyok stb"

Elsőre engedd hogy csador/hijab nélkül lépjen az utcára

30. gaborka2 (válaszként erre: 27. - Birebora)
2023. ápr. 14. 13:14
Igen elismerem és mindent megteszek hogy változtassak rajta!Nehéz a változás de hiszek magamban!És mostantól sokkal óvatosabban lassabban fogok közelíteni felé! Újra el kell nyernem a szerelmét és a bizalmát!Amúgy köszönöm a véleményed ez is segít!
29. Panna.33 (válaszként erre: 26. - Gaborka2)
2023. ápr. 13. 18:33

Mondjuk legyél vele kedves, türelmes, figyelj rá, hogy mikor mit mond, és miért.

Ha mégsem ment el és adott egy esélyt, nem halt ki belőle minden érzés irántad, csak nagyon eltemette a helytelen viseljedésed. Engedd, hogy csináljon magának programot, vedd le a terhet egy-két vagy több órára a válláról, menjen el szépészhez, barátnőzni, vagy sportolni, amire igénye lenne, és ne rosszalj ezek miatt.

Hívd el randizni, csináljátok közös programot, vigyél neki valamit, amit szeret, pl virágot, csokit.

Érezze, hogy nem egy haztartási robot, hanem egy kedves kívánatos nő, akinek igényled a társaságát.

28. globus (válaszként erre: 26. - Gaborka2)
2023. ápr. 13. 14:21

Lehetnél kevésbé türelmetlen és önző?

Szoktál figyelmes lenni? Az hogyan történik?

2023. ápr. 13. 14:14

Kedves Gáborka2!


Legalább van benned annyi, hogy elismered hibáztál. Lehet, hogy már késő és végképp leirt téged mint társ. Merthogy mint férfi nem kellesz neki az biztos. Fáradt, ott a 3 gyerek és még baszogattad is. Mégis mit vártál?

Hogy mit csinálj? Nyelj és tűrj. Eddig ő tette, de már kimondja, hogy elege van. Aztán hátha visszatalál hozzád. Reménykedj.

2023. ápr. 13. 11:30
Sziasztok! Nekem olyan problémám van hogy a feleségemmel már majdnem 15 éve vagyunk házasok! Van három csodás gyermekünk egy 13 egy 6 és edy 3 éves! Az a gond hogy a feleségem bejelentette hogy már nem szeret csak mint barátot! Nem kíván sexet! De kijelentetette hogy nincs senkije sem egyszerűen nem kivánja se velem se senkivel!Ez az egész azérz lett egyébként mert én elvileg elnyomtam őt a házasságunk alatt! Ami azt jelenti hogy nem engedtem hogy önmaga legyen! Ami igaz is sajnos! Nem szerettem a sminket féltékeny vagyok stb. Szegény végig ithol van a három gyerekkek én meg még emelett szekáltam is a rendrakással meg ilyesmi!Szóval rendesen elege lett belőlem! Most kijelentette hogy válni akar el akar menni dolgozni! Aztán megbeszéltük hogy adunk még egy esélyt a dolognak de úgy hogy egy házban élünk beszélgetünk meg minden de nincs testi kapcsolat! Az a baj ezzel hogy ő ezt nagyon könnyen csinálja én viszont nem bírom és nem sex hiánya miatt hanem mert én nagyon lelkis ember vagyok!A szeretet hianya bánt inkabb! A tudat hogy nem szeret megőrjít felemészt!És tényleg nincs senkije! Azt mondta hogy próbáljuk csak élvezni egymás társaságát egy kicsit!Hadjam levegőhöz jutni. Csak az a baj hogy én türelmetlen vagyok! Segítsetek mit csináljak hogy egy kicsit könnyebb legyen!
25. levarosbukta (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 15:20
Te is keress valakit aztán majd meglátod hogy félre fog állni a szája! :)
24. 0b970a67a0 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 15:06
Pont azért nem enged.
2022. nov. 17. 13:52
Addig örülj, amíg elmondja. A bajos dolgok azok, amiket inkább eltitkol.
22. secret8 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 12:19

Azért teszi ezt veled, mert engeded. Elérte, hogy még ebben a helyzetben is bízol benne. Hogy megérdemli-e, nem tudhatom.

Esetleg te is menj vele, mondd, hogy szívesen beszélgetnél te is azzal az emberrel, akit ő ennyire kedvel. Lehet, ha ott lennél, elmenne a kedvük a találkozásoktól. Vagy mondd, hogy te sem leszel itthon, mire hazaér, mert egy régi ismerőssel találkozol. Hátha elgondolkozik.

Mindegy,csak ne nézd tátott szájjal, hogy visszahódítják a feleséged.

21. Mimóza07 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 12:11
Mennyire naív vagy, édes jóistenem. Az exével talalkozik akivel régen biztos nagy párnacsatákat vívtak, te meg megbízol benne. Ilyen hozzáállással tuti megfog csalni. Ha nem most, majd később. Jól kifogtad te is. De végül is 10 év nem kevés idő. Aztan ha te leszel az ex, lehet visszajár hozzád is. ;)
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 0b970a67a0)
2022. nov. 17. 11:06

Nincs családja az exének.

Én teljes mértékben megbízom benne, tudom, hogy nem csalna meg.

Egyszerűen csak kiráz a hideg, hogy neki miért ennyire fontos, hogy nem enged akkor sem, ha látja, hogy ez nekem mennyire rossz

19. Pasionella (válaszként erre: 6. - Apeeng)
2022. nov. 17. 08:41

Atya gatya... és ezt mind az ékezet hiányból szűrted le? :-D nem semmi...

Az emberek többsége akkor nem ír ékezettel ha telefonról pötyög és siet vagy lusta hozzá...micsoda tragédia tényleg. Komplett jellemzést emiatt vázolni szerintem több mint butaság...

2022. nov. 17. 08:39
Nem, te nagyon naív vagy ha azt hiszed "csak" barátkozik...
17. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 17. 08:31

Megmondta, barátkozik, ha tetszik, ha nem.

Rajtad áll a döntés, ha tetszik, ne panaszkodj, ha meg nem tetszik, akkor ne csinálj magadból hülyét.

Nyilván oka van annak, hogy ezt tette, de megtetette.

Helyedben páros lábbal rúgnám ki.

Maga a kérdés, hogy önző vagy-e, nem, nem vagy önző, hanem gyámoltalan vagy.

16. Egnisz
2022. nov. 16. 23:25

Voltam hasonló szituációban. Kerek perec megmondtam, hogy semmilyen találkozásba nem egyezem bele. Vagy lehet menni vissza hozzá. Ennyi.

Utólag igazam lett, a nő végül megkeresett, próbált minket szétválasztani, mert vissza akarta kapni a páromat.

Nem kell résztvenni méltatlan helyzetekbe.

Hülye vagy, ha még ahhoz is asszisztálsz, hogy éttermezgessenek. Vannak más emberek, másokkal kell barátkozni, nem exekkel.

15. Violet18 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 16. 23:07
Sztem kezdj el te is barátkozni más nőkkel, nem feltétlen exekkel, és ha ez őt nem zavarja majd akkor lépni is kell, mert már annyi nektek. Ha zavarja akkor megérti h mit érzel most
14. Violet18 (válaszként erre: 6. - Apeeng)
2022. nov. 16. 23:06
Nem alapbillentyu nálam az ékezet. Sokszor nem használom. Inkább gyorsabban írok. Ez mit jelent a jellememből szted?
2022. nov. 16. 21:56

Nem önző vagy, hanem férj. És a házasságba ez nem fér bele. A megalázás sem, mert ezt teszi veled a feleséged.

És tényleg, az exnek van családja? Mert akkor még nagyobb gáz a dolog.

A kapcsolatotokat kell rendbehozni, nem pótlékot keresni. Nem tudom, történt-e ilyen, meg hogy egyáltalán mi az oka annak, hogy "nem vagy elég" neki. Erre te tudnád megadni a választ, én csak ötletet igyekszem adni, mi lehet mögötte. De hogy nem helyes, az biztos. És nem tudom, önző vagy-e, de ha ez zavar, annak biztos, hogy köze nincs az önzéshez, egyszerűen más kategória.

12. horex (válaszként erre: 11. - _Berry_)
2022. nov. 16. 21:43

Megadtad az alaphangot, mindjárt jön az asszonykórus

Sok esetben nem könnyű, még ilyen esetben sem, a házastárs elhagyása. Ő meg szereti

Erőltetve találjon ő is egy exet. Marhaság, ez lelkileg nem megy

Talán próbálnák jópofát vágni és többet kimaradni otthonról

Ez a szitu azért elöbb-utóbb robbanni fog, minden szerete ellenére

11. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 16. 21:24
Nem önző vagy, hanem hülye, hogy még vele vagy.
10. fidel
2022. nov. 16. 20:35

Ha neked is lenne egy exed,akkor szent lenne a béke?

Keress egy exet és "ne siránkozz, ne szisszenj minden kis szilánkhoz"

9. de82bd5a12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 16. 19:49
Önző? Hogy merülhetett fel benned ez a kérdés?
8. 0b970a67a0 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 16. 19:48

Neki kell valaki... Érdekes, hogy pont az exe, akivel anno jó 10 éve szétmentek. Barátnő?

El is hiszem, hogy zavar, engem is zavarna, sőt! Frusztrálna. (sajnos voltam hasonló szituban)

Mondanám, hogy ne hangoztasd előtte, hogy ez mennyire zavar téged- valószínűleg ezzel még jobban arra tereled, hogy a másikhoz rohan minden kettőtök között zajló vita után, neki panaszkodik.

Tudom milyen nehéz, és csak te tudod mennyire bízol a nejedben, hogy csak beszélgetnek, néha elmennek ide- oda.


Az exének van családja?

2022. nov. 16. 19:43
Az oké, hogy valakivel barátkoznia kell, na de, hogy egy másik férfival? Ráadásul az exével? Hát ez nekem sem tetszene.
6. apeeng (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 16. 19:31

Mondjuk írhatnál ékezettel, mert ez is jelent valamit a jellemedből.

A nehezen olvasható magyarázatodból mindjárt meg is van, mit nem csinálsz jól, illetve mire nem vagy alkalmas. Valamit tudhatott az exe, amit te nem. Ezt bepótolni már késő. Ha vissza is csábítod, ez az egész már a kutyáké...

Valamire nem figyeltél, és ezt a hiányt pótolja az exe.


Tanács nincs, csak ténymegállapítás. Várd ki, majd csak ráún. Ha nem, akkor az a pasi valamit nagyon tud, tőled sokkal jobban. Ez sokat számít akkor, ha a nejed rájött, egy élete van neki is, ezt kell jól élnie.

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Violet18)
2022. nov. 16. 19:18

Semmi. Amugy nagyon jol elvagyunk, szeretjuk egymast.

Megis, ha azt kerem, hogy ne csinalja, vagy mondom neki, hogy ez engem mennyire zavar, akkor azt mondja, hogy ertsem meg, kell neki valaki, akivel baratkozhat. Ezt meg is ertem, es nagyon sajnalom is ot, es szar embernek tartom magam, amiert szet akarnak oket valasztani, de nem tehetek rola, nagyon zavar. 1.5 eve megy ez, ez alatt nem tudtam a gondolattal megbaratkozni, hogy neki fontos az exe.

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 16. 18:40
Számomra is kellemetlen lenne, ha nem érnék annyit mint az ex.
2022. nov. 16. 18:27
Engem is zavarna, nem tartalak önzőnek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook