Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tisztító tampon. Használta már valaki? Ha igen, tapasztalatokra lennék kíváncsi. fórum

Tisztító tampon. Használta már valaki? Ha igen, tapasztalatokra lennék kíváncsi. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
2009. márc. 23. 20:27
Én már arra is kíváncsi lennék, mennyibe kerül 1 ilyen tampon? Tudja ezt valaki?
66. a1baa7edcc (válaszként erre: 62. - Miss Angel)
2009. márc. 23. 20:27
Ma mar nem leszek ennek koszonhetoen nassolos kedvemben :)))
2009. márc. 23. 20:26

Hát szívem,én nem vagyok ilyen merész.

És tévedsz:igenis származhatna komolyabb problémád a kipróbálásból:(

Én már döntöttem....nem kockáztatok:)

Ma írtam még 1 levelet a címre egy halom kérdéssel,már csak azért is,kíváncsiságból.De b@sznak válaszolni./Elnézést kérek a trágár kifejezésért mindenkitől:S/.Milyen komolyak,nem?

64. emagdi (válaszként erre: 62. - Miss Angel)
2009. márc. 23. 20:23

jót nevetnék én is ezeken, ha nem tudnám, hogy sok ember sajnos ezt benyalja gondolkodás nélkül :((

tényleg csak ezért koptatom itt a billentyűket.

63. emagdi (válaszként erre: 56. - Myrthil)
2009. márc. 23. 20:20

ja... alias bélféreg.

olvasd el a tapasztalatokat, aztán olvasd elmondjuk a colonix (béltisztító) programnál a tapasztalatokat, és megdöbbentő lesz a hasonlóság:))

62. Miss Angel (válaszként erre: 56. - Myrthil)
2009. márc. 23. 20:20
Az nagyon kemény,ki az,aki azt a beszámolót beveszi???????féreg a hüvelyben,amit nem vesz észre egy orvos,ez a csúcspont:DD.
61. emagdi
2009. márc. 23. 20:19

ja, csak a kakit nem a hüvelyedben gyűjtöd. LOL

bárki lesz is a környezetemben aki ezt mesélné esetleg, nem valószínű hogy elhinném:)))


pont ezért írtam, hogy nagyon a béltisztítós cuccokra hajaz ez a gyógynövény tampon, csak hát amíg a beleknél a tisztításnak van létjogosultsága, a hüvelynél nem igazán.

60. emagdi
2009. márc. 23. 20:16

miből gondolod, hogy nekem bármilyen nőgyógyászati panaszom van, vagy volt? :)))))

persze, értem, hogy egy kalap alá veszel mindenkit itt a fórumon, és volt aki írta, hogy volt ilyen-olyan problémája.

csak tudod ez azért vicces:)))


és nyilván eszemben sincs kipróbálni a terméket, ha ez eddig még nem lett volna nyilvánvaló az eddigi hozzászólásaimból. :) remélem sikerült másnak is felhívnom a figyelmét a lehetséges veszélyekre.

2009. márc. 23. 20:16
engem tovabbra is csak az riaszt el kicsit a tampontol,hogy 3 napig kel bennthagyni...
2009. márc. 23. 20:15
hat ez nem tema,hogy van-e ahuvelyunkben ilyesmi anyag,mert nekem epp mult heten tortent,hogy ilyensmi feher anyag jott ki belolem,nagyon hasonlo a kepen latottakon..sztem nem feherfolyas lehetett es eleg nagy adag volt,kicsit megijedtem en is.A heten megyek nogyogyaszhoz es beszamolok ezekrol.
57. a1baa7edcc (válaszként erre: 55. - Emagdi)
2009. márc. 23. 20:14
Megfordult az en fejemben is, hogy hol lehet ez a sok trutymo, arrol nem is beszelve, hogy azert az egeszseges floraju huvely tisztitja sajat magat.
56. Myrthil (válaszként erre: 55. - Emagdi)
2009. márc. 23. 20:12

Nekem az a kigyós, vagy mi a szösz tetszett a legjobban, ami a tapasztalatoknál volt leírva :)

Hogy ilyet nem vesz észre a nőgyógyász???

55. emagdi (válaszként erre: 54. - A1baa7edcc)
2009. márc. 23. 20:05

én még mindig azt mondom, hogy nagyon hasonlít ez az egész a mostanában divatos béltisztító kúrákhoz.

csak ott még van alapja annak, hogy a bélrendszerben (ami azért csöppet hosszabb és nagyobb felületű, mint a hüvely) lerakódnak salakanyagok, elhalt dolgok, esetleg nagy mennyiségben is. de hogy a hüvelyben?? :))

ráadásul ilyen öklömnyi méretű cucc, mint ami a képeken van?! aki kicsit is belegondol... :)))))


komolyan, minél többet gondolkodom rajta, annál viccesebb ez az egész:)

2009. márc. 23. 19:54

Fennakadtam azon, hogy a huvelynyalkahartya rancosodik es a rancok kozott rakodik le tobb evtizednyi elhalt hamsejt.

Tenyleg egy honlap alapjan vannak emberek, akik magukba feltolnak akarmit?

53. Miss Angel (válaszként erre: 52. - Myrthil)
2009. márc. 23. 15:34

Passz.Én még semmit nem kaptam,pedig írtam arra a címre még tegnap este.

Lehet nem tetszettek a kérdések,amiket feltettem:)

52. Myrthil (válaszként erre: 47. - Miss Angel)
2009. márc. 23. 15:30

Én is priviben kaptam egy rövidke üzenetet a linkkel.

Az a fura, hogy hiába fordítottam le németre, úgy se tudtam megtalálni :(

Esetleg ha valakinek van hozzá kedve, kérhet egy német linket is.

És egyébként is, mi az, hogy csak ő van olyan különleges helyzetben és olcsóbban beszerezheti????

51. Miss Angel (válaszként erre: 49. - Emagdi)
2009. márc. 23. 15:04

Pontosan így gondolom ÉN IS!

És egyáltalán nem sértettél meg,sőt,örülök,hogy mindezt leírtad!!***

50. Miss Angel (válaszként erre: 48. - Kattyus)
2009. márc. 23. 15:02
Mindenesetre a hüvelygombáról szóló fórumban harapnak a témára elég rendesen:S.
49. emagdi (válaszként erre: 46. - Miss Angel)
2009. márc. 23. 15:01

jó, jó, ok. sajnálom, ha félreértetted, én nem gondoltam azt, hogy bármit elhiszel, vagy ilyesmi.


csak láttam a témát, megnéztem az oldalt, és leírtam a véleményem, leginkább azzal a szándékkal, hogy mindenki aki idetéved és elolvassa, talán felmerül benne, hogy több kárt okozhat ezzel a termékkel magának, mint hasznot.


(persze lehet, hogy ez egy kiváló termék, csak én vagyok gyanakvó, de inkább félni mint megijedni jó)

2009. márc. 23. 14:54
Szerintem ha igaz lenne, senkinek nem lenne nőgyógyászati problémája:)
2009. márc. 23. 14:41

Hmm...visszaolvasva a hozzászólásaitokat,egyre inkább örülök,hogy kiírtam ezt a témát.

Akkor nem én vagyok túl gyanakvó....nekem priviben ajánlotta ezt vki,aki olvasta a másik,általam kiírt fórumot,amiben leírtam,milyen régóta kínlódok,mik a tüneteim,stb.

Jól érzem én,hogy az ember csak az orvosokban bízhat,az ilyen "csodaszerekben"NEM!!

Bár,azt hiszem,ha 15év alatt nem gyógyultam meg,már nem is fogok:((((((((((

46. Miss Angel (válaszként erre: 17. - Emagdi)
2009. márc. 23. 14:24

Mit gondolsz,miért nem rendeltem még meg a terméket?????

Nem vagyok az a fajta,aki egyből elhisz bármit,azért is írtam ki ezt a tudásbázist,mert érdekel,mások hogy látják,ki mernék-e próbálni,stb.És írtam is,hogy nem szeretnék magamban kárt tenni.

De amint kapom az e-mailt,egyből beszámolok róla,mit írtak.

45. uracsvivi (válaszként erre: 44. - Feher tulipan)
2009. márc. 23. 14:13
brrrrrrr........
2009. márc. 23. 14:10

A no irta,hogy Ausztriaban is van kepviselet,irtam hogy adja meg az elerhetoseget,mert noverem ott lakik es szeretne venni.De azt irja,hogy ott dragabb,csak o olyan szerencses hogy ilyen jo arban tudja tovabbitani.

Rakerdeztem mi lesz 3 nap alatt az anyaggal a huvelyben...

43. feher tulipan (válaszként erre: 41. - Mimmo33)
2009. márc. 23. 14:06
Hat az biztos,es lehet hogy tenyleg belul gyogynovenyek vannak,de a kulseje az pamut,es azert kepzeljunk el egy pamut szovetet 3 napig a huvelyben..
2009. márc. 23. 14:03
Ha 3 napig benn van nem csoda hogy olyan az a tampon.Én tuti nem próbálnám ki.
41. mimmo33 (válaszként erre: 37. - Feher tulipan)
2009. márc. 23. 13:44
Aki 3 napig bent hagyja,100% hogy felülfertőzödik...És ez akkor enyhe kifejezés volt
40. emagdi (válaszként erre: 39. - Kattyus)
2009. márc. 23. 13:44
ezt mondjuk mi is:)
2009. márc. 23. 13:42
Szerintem 3 nap akkor is túl sok.
38. emagdi (válaszként erre: 37. - Feher tulipan)
2009. márc. 23. 13:36

hát tutira...


csak az a szomorú, hogy az emberek egészségével játszanak az ilyen jellegű cégek, s nem biztos, hogy egy ilyen csodatampon okozta gyulladást aztán majd olyan könnyű lesz kikezelni:(

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook