Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tisztító tampon. Használta már valaki? Ha igen, tapasztalatokra lennék kíváncsi. fórum

Tisztító tampon. Használta már valaki? Ha igen, tapasztalatokra lennék kíváncsi. (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6
37. feher tulipan (válaszként erre: 36. - Emagdi)
2009. márc. 23. 13:35
Hat tenyleg lehet,hogy azert kell benntartani 3 napig,hogy aztan legyen ami miatt felgyuljon az a sok szenny es kijojjon.:)))
36. emagdi (válaszként erre: 33. - Kattyus)
2009. márc. 23. 13:25

3 nap?? úúúúristen! na, akkor már értem mitől jön ki az a sok gennyes szerű váladék... az is tuti, hogy a tamponnak köszönhető...


a normál tampont is 3 óránként célszerű cserélni, pont azért, mert a bakériumok nagyon hamar elszaporodhatnak benne, és megtelepedhetnek ott, ahol nem kellene...

3 nap után el tudom képzelni mi minden lehet ott!

35. feher tulipan (válaszként erre: 33. - Kattyus)
2009. márc. 23. 13:11
Igaz,en is ujraneztem.Hat nem tudom.........3 napig azert tul sok ejsze
2009. márc. 23. 13:09
Hat az biztos,hogy amugy a tampont nem egeszseges hasznalni egyre tobb orvos tiltja meg.
33. kattyus (válaszként erre: 31. - Feher tulipan)
2009. márc. 23. 13:09
Én most is rákerestem, és a használati útmutató címszó alatt ezt olvastam:"3 nap után a tampont feltétlenül ki kell venni"
32. mimmo33 (válaszként erre: 25. - Kattyus)
2009. márc. 23. 12:46

DE, biztos, hogy egészségtelen!

Én pont ezért nem használok egyébként sem tampont.Órákig bent van...(meg aztán nem

is bírom)

31. feher tulipan (válaszként erre: 25. - Kattyus)
2009. márc. 23. 12:38

Ugy irja hogy 24 ora mulva mindenkepp ki kell venni.

Hat nem tudom,lehet hgoy valaki sajat zsebere jatszik.

2009. márc. 23. 12:37

Sziasztok!

En is lattam,irtam is levelet es valaszt is kaptam.A no azt irja hogy Kinaban gyartjak,leirta a hatoanyagokat,dehat sozkas szerint nem magyarul,hanem latinul,tehat igazabol sneki neme rti meg.Ausztriaban,Csehorszagban is van kepviseletuk azt irja,es hogy melyik ceg gyartja azt nem sizvesen aruljak el a kulfoldiek.Sajat kezbol lehet hozzajutni vagy utanvettel.

Hat pl ha nem orvos ajanlja,akkor gyanus lehet a dolog.Azt irja hogy Magyarorszagon nem forgalmazzak,tehat sztem orvosvelemnyt se lehet kerdezni,mart nem hiszem ismernek.O is kulfoldrol hozatja.

Az meg hogy ilyen dolgok jonnenek ki belolunk az sztem meglehet....valoszinu nem nagy mennyiseget mutat akepen.

29. a74de3d08a (válaszként erre: 28. - A74de3d08a)
2009. márc. 23. 12:13
is.
28. a74de3d08a (válaszként erre: 26. - Zsuzso100)
2009. márc. 23. 12:13

Attól, hogy a sajtóban hallasz, még nem kell megbízni semmiben sem.

Szerintem ez valami becsapás, de ez csak az én véleményem és az ingyenes mail-címmel és weblappal szemben fenntartásaim vannak nekem (mármint kereskedelmi vagy egyéb üzleti tevékenység esetén).

2009. márc. 23. 12:07
Angel! Kaptál már választ?
26. zsuzso100 (válaszként erre: 25. - Kattyus)
2009. márc. 23. 12:07

Mindenesetre fura...ha sajtóban hallok róla, majd akkor megbízok benne.

De tegyük fel, hogy nincs benne káros anyag. Ha ennyi cuccot kihoz belőled, akkor elveszik a természetes flórád is és könnyen lehet, hogy érzékenyebb lehetsz a támadásokra. Másrészt meg, ha ilyen alaposan kitisztít, miért kell irrigálni.

25. kattyus (válaszként erre: 23. - Mimmo33)
2009. márc. 23. 12:02
Írták hogy itt még nincs engedélyezve. Amúgy szerintetek nem egészségtelen 3 napig fenn tartani??
2009. márc. 23. 11:57
Végülis, ha annyira tuti lenne, biztos foglalkoznának vele az újságok, de sehol nem olvastam róla, bár lehet, hogy majd ezután. Ha viszont újságokban látjuk, akkor már meg lehet bízni benne...talán. Valaki nem megy mostanában nőgyógyászhoz, megkérdezhetné...én pár hét múlva megyek.
2009. márc. 23. 11:54
Engem valahogy nem győzött meg, már maga a csomagolás sem...Kínai...Sehol egy OGYI, vagy KERMI engedély...Tapasztalatok, vélemények a szakmától???!!!
22. emagdi (válaszként erre: 20. - Myrthil)
2009. márc. 23. 11:50

nekem nagyon úgy tűnik, hogy valaki kitalálta a béltisztító kúrák sikere kapcsán, hogy csinál valami hasonlót.. nem is ment messzire (khm..:))..

fogott gyógynövényeket, becsomagolta egy anyagdarabba, aztán árulja mint tisztító tampon.

kíváncsi lennék, hogy ki és hol vizsgálta ezt a terméket be...

azért reménykedjünk, hogy legalább nem ártalmas, bár én azért nem alkalmaznék mindenféle bizonytalan eredetű dolgot magamon...

2009. márc. 23. 11:44
Háát..fura....ennyi dolog...ahogy néztem a képeket, össze is szorultam, ha ilyenek jönnének ki belőlem...húha...bár ki tudja mekkora valójában. Fura, hogy a "tampon" egy golyó.
2009. márc. 23. 07:42

Sziasztok!

Engem is érdekelne a dolog.

Csak az riaszt el, hogy hiába írtam be a keresőbe, hogy tisztító tampon, semmit nem dobott ki, és az oldalon található becsomagolt terméken semmilyen terméknév vagy felirat nincs, ami alapján rá lehetne keresni. :S

2009. márc. 23. 07:40

Nekem eléggé gyanús....


Látom zsuzso100 máshol is érdeklődssz :))

18. kattyus (válaszként erre: 17. - Emagdi)
2009. márc. 23. 07:32
Jól meg kell gondolni, de mindenképp érdekesnek találom.
17. emagdi
2009. márc. 23. 07:27

megnéztem az oldalt.

nekem valamiért mindig gyanúsak azok a cégek (és az általuk forgalmazott csodaszerek), akiknek még egy saját domain-re sem telik, és a kapcsolatként megadott emailcím is valami ingyenes webszolgáltatós (itt citromail).

most komolyan, ti bíztok egy ilyen oldalban? honnan tudjátok, hogy a termék miket tartalmaz, az hagyján, hogy hatásos-e, de egyáltalán nincs-e benne kimondottan káros anyag?

a használat utáni képek elég valószínűtlennek tűnnek, gondoljátok el, hogy mekkora helyről kellene ezeknek az anyagoknak kijönni! hol férne el ennyi "lerakódás"?


szerintem ez csak egyfajta lenyúlás, de ha valaki kipróbálja, és tényleg ilyenek jönnek ki belőle (de nem azért, mert ettől a terméktől kapott valami gyulladást), akkor feltétlenül írja meg:)))))

2009. márc. 23. 07:24
Hát!! Elég rémisztő dolgok lehetnek bennünk nőkben. Én okvetlen érdeklődni fogok.
15. zsuzso100 (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
2009. márc. 23. 06:33

Majd írd meg légyszi, mit írtak vissza!

Kérdés, ki merem-e próbálni, mert ha ilyen dolgok jönnek ki belőlem....ajaj!

14. c1e9612cd3 (válaszként erre: 12. - Miss Angel)
2009. márc. 23. 06:00
Kíváncsi vagyok, mit írnak neked vissza. Mégis, milyen gyógynövényekből áll...
2009. márc. 23. 04:22

Én is megnéztem!

Tényleg félelmetes. Nagyon érdekelne engem is!

12. Miss Angel (válaszként erre: 10. - C1e9612cd3)
2009. márc. 23. 01:36

Igen,persze hogy vannak ilyen gyógyn-k,használtam én már fűt-fát:)

Most írtam a címre kivi leszek,mit írnak.

Hehh,ez az aranyeres dolog nekem is fura.

Hát az a férges dolog meg mindent felülmúl,elképesztő.Ez igaz lenne????????Úristen....

2009. márc. 23. 01:21
de lehet, vki megokosodott, aztán tampont gyártott belőlük! Ki tudja :)
2009. márc. 23. 01:20

Hát a képek tényleg nem bizalomkeltők, de van ilyen béltisztító kúra is :) Ki tudja...

Viszont, arra azért kíváncsi lennék, hogy aranyeres panaszokra hogy a fenébe lehet jó 1 tampon? :) Na, mind1! Ez már túlmegy az én képzelőerőmön!

Amúgy ott látok 1 infós mail címet. Biztos megadják, hogy pontosan milyen gyógynövényeket tartalmaz. Azt biztosan tudom, hogy vannak gyógynövények, amelyek valóban jók nőgyógyászati betegségekre. De ezek használatát, csak mint ülőfürdő, meg hasonló módszerek szintjén ismerem.

9. Miss Angel (válaszként erre: 8. - C1e9612cd3)
2009. márc. 23. 01:10

DEhogy gondolati szintű.Ha az lenne,ki se írtam volna a kérdést:)

De félek tőle,nah...ez az igazság.

Nem sznék rosszabbul lenni:(

És nehezményezem,hogy nem írja a tampon összetételét,gyógynövényekből készült,aztán annyi.

Azok a képek...nem túlzok,ha azt mondom:félelmetesek!elborzadtam,mikor meg láttam,az volt az 1. gondolatom:ez nem lehet igaz.

2009. márc. 23. 01:03

:) pedig ha másoltam, nem jött be, és itt nálam úgy jelenik meg, mintha szóközökkel írtad volna :)

Mindegy! Így, h beírtam, bejött, ez a lényeg! Láttam, h ingyen próbára is van lehetőség. Kipróbálod, vagy csak gondolati szintű a dolog?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook