Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tippek bikinis fotózáshoz való felkészüléshez fórum

Tippek bikinis fotózáshoz való felkészüléshez (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tippek bikinis fotózáshoz való felkészüléshez

27. Zséka198 (válaszként erre: 24. - Fotozok)
2014. aug. 27. 18:33
A modelleknek tud egy számnyit dagadni a lábuk? Ezt nem gondoltam volna. A 60 éves szívbetegeknél érthető lenne, de aki gyak. amúgy is folyton diétázik?
2014. júl. 10. 18:15
Szinte túl nagy lett a cipő, nem a lába
25. gribedli*** (válaszként erre: 24. - Fotozok)
2014. júl. 10. 18:14

Az ellenkezőjéről volt szó, neki nem dagadt, hanem apadt a lába. Azért kellett letaposnia a sarkát, mert nem volt kényelmes, mivel a diéta következtében szinte túl nagy lett.


Ez a vattás dolog talán olyankor működik, ha csak ücsörögni kell, járás közben elcsúszhat, bár ragtapasszal lehetne rögzíteni, de olyan illúzióromboló lehet egy szexi csaj, ahogy lerúgja a vattával kitömött pipellőt...


Akkor már inkább az egy számmal kisebb cipő.

24. fotozok (válaszként erre: 19. - Orsibigyu)
2014. júl. 10. 10:10

A modellek egy számmal nagyobbat vesznek, és ha dagad a lábuk, még akkor is kényelmes.

Vattával meg lehet igazítani, hogy tartása legyen a lábon!

23. gribedli*** (válaszként erre: 21. - Orsibigyu)
2014. jún. 25. 15:42
Igen, úgy értettem. Alapjáraton is mindenkinek van egy minimális vízvisszatartás a bokáján. Ez nem mindig zavaró esztétikailag, de ha megcsinál egy vízhajtást, mindjárt látszik a különbség. Ez nem olyan súlyos ödéma amúgy, csak a napi tevékenységből adódik. Ahogy a programban írtam is, hogy már a fotózás előtti nap semmi kardió, mert ez vizet tart vissza az alsó végtagokban, helyileg ödémát okoz.
2014. jún. 25. 15:01
Na jo nem vizmentes, de jol kiszaradt.
21. orsibigyu (válaszként erre: 20. - Gribedli***)
2014. jún. 25. 15:00
Nincs odemas bokam, vagy dagadt labfejem egyebkent, csak vizmentes lett a testem. A karoram forgott a csuklomon.
20. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Orsibigyu)
2014. jún. 25. 14:00

Szia, örülök, hogy sikerrel jártál, sajnálom a magassarkú miatt történteket (igen, ez is a vízhajtás egyik következménye, hogy ugye a picit dagadt, vagy ödémás boka, dagadt lábfej is lelohad). Egy számmal kisebb cipő lehet, hogy orrban picit szorítani fog, de mondjuk egy bokán csatos az nem fog lerepülni tuti:)))


És gratula az aznapi csodaszépséghez!:DDD

2014. jún. 25. 11:35

Vigyazat!:-D

Ha magassarkut kell hordani esetleg meg setalni is benne, vegyetek 1 szammal kisebbet az eredeti meretnel. En eskuvore keszultem, szerettem volna beleferni a ruhamba. Nagyon szepen sikerult mindent betartani. Vegul aznap csodaszep voltam a ruhamban, de... a cipobol ,a templomba sietve, kijart a sarkam. Letapostam az egesz hatso reszet, mire meguntam es ciki nem ciki, gyonyoru koktelruhaban es mezitlab setaltam el a templomig, kezembe a cipommel.

18. gribedli*** (válaszként erre: 15. - Mira0512)
2014. máj. 11. 19:37
Köszi, Mirám, itt is:)
17. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2014. máj. 11. 19:35

Jo, rizst sem.


Leirhatom a konkret menumet, de nem szeretem raeroltetni masokra mert mindenkinek mas a kedvence, es mas a szukseglete is, feherje, kcal, egyebek.


Amikor 4 adag ch engedelyezett, ott reggelire pancake (zabpelyhes) volt es egyik snack gyumolcsos, plusz volt rizs is aznap es 2 adag zoldseg (ez a normalis etrendem)


Ahol csak 2 ch engedelyezett, ott maradt a pancake es gyumolcs (1db). Ezen kivul nem volt rizs, de ha a pancaket kihagyom es a gyumit is, akkor ehettem volna 2x rizst (25g-ot)


Ahol semmi ch nem engedelyezett, azon a napon reggelire csak rantotta volt, semmi zabpehely. Semmi gyumolcs es rizs sem, csak hus es zoldseg. Nem volt egy nagy elmeny, mert a zoldseget so nelkul siman megeszem, a hust csak forgattam a szamban majd lenyeltem:)))


Amit utalok meg, az a sos reggeli, ezert a rantotta semmivel, szinten nem szeressem reggelire, mert igaz, minden reggel 2 tojas megvan, de olyan edes "kontesztusban", mint a pancake vagy edes french toast. De ez is kibirhato:)))

16. Guruljka (válaszként erre: 10. - Gribedli***)
2014. máj. 11. 18:46

Így már nagyon korrekt.


Azért kérdeztem rá külön, mert sokaknak van zavar a fejében, olvasni olyanokat, hogy "semmi szénhidrátot nem eszem, csak zöldségeket, rizst"...

2014. máj. 11. 12:14
Ügyes Vagy grib! :)
2014. máj. 11. 09:20
Jó cikk, pont ilyesmin gondolkoztam mostanában. Köszi a segítséget. :-)
13. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Moonlight13)
2014. máj. 11. 08:28
Hat ez attol fugg. Valojaban a cikk azokhoz szol, akik mar formaban vannak, ilyen keves ido eleg ahhoz, hogy lepusztitsa a maradek vizet, de ha fogyni is kell, ahhoz ez mar nem eleg. Jó, egyentol fuggove ettol is lemegy 1,5 kg de ez nem valodi fogyas hanem egy gyorssegely:)))
12. moonlight13 (válaszként erre: 11. - Gribedli***)
2014. máj. 10. 21:56
Csak poénnak szántam! Nekem úgysem menne mostanában!
11. gribedli*** (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2014. máj. 10. 19:22
Lehet, hogy elso olvasatra bonyolult, nem vagyok olyan jo irasban, de elhiheted, a gyakorlatban nagyon egyszeru.
10. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2014. máj. 10. 19:18

Igen, igazad van, a zoldseg is szenhidrat de nem akartam melyebben belemenni a temaba mert gondoltam, aki addig eljut, hogy csak "le kell tisztazni" egy kis vizhajtassal, az mar ugyis tudja a kulonbseget.


De igaz, a zoldseg is ch, csak nagyvonalakban, az etrendben addig a par napig tilos a gyumolcs es tilos a gabona, ahol azt irtam, hogy zoldseg+feherje.


Plusz az adagok is ugye normalis adagokat takarnak, szoval 1-1 tanyer salata vagy fel tanyer fott/sult zoldseg, olyan saccperkabe 200-250 g zoldsegrol beszelek.

9. gribedli*** (válaszként erre: 4. - Kubin)
2014. máj. 10. 19:12
Igazabol csak 2-3 napja, hogy feltettem, gondoltam, juniusra jelenik meg, es akkor mar mindenkit surget a bikini, de nagyon gyorsak voltak:)
8. gribedli*** (válaszként erre: 3. - Bree25)
2014. máj. 10. 19:11
Koszi es sok sikert!:)
7. gribedli*** (válaszként erre: 2. - C306628484)
2014. máj. 10. 19:10
Koszi:) es hajra! Tapasztalatbol mondom, nem nehez vegigcsinalni, tenyleg csak 3-4 napig kell kitartani. Tudom, hogy jol kajalsz es jol edzel, igy latatlanban is megmondom, hogy nagyon elegedett leszel az eredmennyel!:)
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Gribedli***)
2014. máj. 10. 18:40
Ha egy fotózás előkészülete ilyen bonyolult, inkább nem fényképezkedem az idén! :D
2014. máj. 10. 17:01

Gribedli, ez valahogy nem stimmel...


" megvonjuk a maradék 2 adag szénhidrátot is, és marad a zöldség és a fehérje az étrendben"



Számomra az alap szénhidrát a zöldségféle, a mindennapi étrendben. Nem csak a gabona és a gyümölcs a szénhidrát, ahogyan írod ebben a cikkben...Ami ettől eltekintve nagyon jól összeszedett, és nagyon hasznos lehet.

2014. máj. 10. 10:35
fúha, pont jókor jött! :))
2014. máj. 10. 09:43
Tetszett a cikk, lehet nyaralás előtt kipróbálom :)
2014. máj. 10. 09:33

Nagyon jó kis cikk Gribedli! Gratula hozzá!

A nászutamon én is valahogy ez szerint akarok majd kinézni :))

2014. máj. 10. 09:08
Ledobtad a súlyfelesleget, vagy sikeresen tartod a súlyodat, kitartóan edzel, jól kajálsz. Valahogy mégsem vagy az igazi a bikinis képeiden. Nem azért, mert nem vagy szép. Csak valahogy apróságok is olyan sokat számítanak. Összeszedtem a profik tippjeit, hogy tényleg jó legyen az a fotó, amit megérdemelsz a sok munka és lemondás után.

Ugrás a teljes írásra: Tippek bikinis fotózáshoz való felkészüléshez

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook