Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két hét alatt teherbe esni...áprilisra kellene felkészülnöm...ötleteket, tippeket várok a minél biztosabb eredmény érdekében!!! fórum

Két hét alatt teherbe esni...áprilisra kellene felkészülnöm...ötleteket, tippeket várok a minél biztosabb eredmény érdekében!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. aug. 4. 15:57

helló.Bár én nem sokat szóltam bele a fórumba, de olvasgattam.

Büszkén jelentem, hogy a tavaszra jön a kistesó.

De még véletlenül sem olyan a terhességem mint az első.

nyűgösebb vagyok, hisztisebb, lobbanékonyabb.És olyan ételeket eszek meg a miket 31 évig még kóstolási szinten sem ettem meg.


Úgyhogy mindenkinek aki a gyártást csinállgatja hajrá hajrá és kitartás.Egyszer csak beköröz a gólya.

78. pethoevi (válaszként erre: 77. - Iringo777)
2010. febr. 10. 17:51

A cickafarkot én ezen a héten kezdtem inni!egyenlőre annyi a tapasztalatom,h finom! :-)))


De vannak még fórumok,ahol írnak róla,érdeklődj ott!Bár szerintem egy tea nincs olyan erős hatással a szervezetre,h felborítsa a dolgokat,max segít...vagy nem?Én reménykedem benne és iszom...palástfüvet még nem vettem,majd valamelyik nap!

2010. febr. 10. 09:40

Sziasztok!!

Én is itt vagok megint, és látom, hogy azért egy opáran visszatrtetek, illetve idelátogattatok! örülök. Lenne egy kérdésem: azt olvastam, hogy a cickafarkfű tea és a palástfű tea a ciklusban kombinálva nagyon jó előkészület lehet, mivel a ciklust segíti, ill. a női szervek működését erősíti, és a mnegtapadást is segítő hatása van. De valahol máshol azt olvastam,hogy a ciklust is felboríthatja ez az egész teázás..szóval nem merem elkezdeni

lehet, hogy nem is kellene ennyire készülnöm, csak amikor már ott vagyok, minél többett együtt lenni...:-)

2010. febr. 9. 18:55

Én nem írtam eddig,de olvastalak titeket,és kíváncsian várom a fejleményeket!

Persze,tudom,h csak áprilisban lesz az akció...

2010. febr. 9. 11:22
hát ugy látszik mindenki mással van elfoglalva
2010. febr. 9. 10:43
sziasztok! meghalt ez a fórum???? vagy valaki használja még? mi van veletek?
73. iringo777 (válaszként erre: 72. - Merlinkata)
2010. jan. 29. 16:29
szia, én itt vagyok..!!!!!!!!!!!
2010. jan. 29. 13:54
sziasztok! Nincs itt senki...
71. iringo777 (válaszként erre: 67. - Xti_)
2010. jan. 28. 15:06

Az András nagyon szép név...jól vaálsztottatok! Érdekes, hogy már sok neven gondolkodtam, de most valahogy nekem is tetszik, hoyg ha fiú, az apa, ha lány az én nevemet kapja. De persze, szeretnénk két nevet, az egyik mindenképpen magyar lesz!!! Sok szép név van4 nekem az Emma nagyon tetszik, fiúnévből még nem tudom...

Igen sok a pozitív energia amit ezúton is köszönök!!!

70. iringo777 (válaszként erre: 66. - Náíma)
2010. jan. 28. 15:04
Lehetek még kíváncsi? Hol ismerkedtetek meg? Az én párom is külföldi, és én is készülök kiköltözni hozzá..:-) gondolom, hogy volt egy két nehézség a kapcsolatotokban, gondolok itt a magyarország-külföd dilemmára...vagy nem?
69. iringo777 (válaszként erre: 64. - Cony4)
2010. jan. 28. 15:03
én nem a vizeletes tesztet ismerem, hanem egy minimikroszkópot, ami nyálból mutatja ki a termékeny napokat. Amikor termékeny napok vannak ,páfrányos alakzatot mutat, egyébként "krumplikat" amit Te írsz teszte, én nem ismerem még, de utaánajárok annak is! Azalat ta két nap alatt lettél terhes? amit az mutatott? Láttam a képeidet is, nagyon ari a kis családod!!!
68. iringo777 (válaszként erre: 63. - B01d68081b)
2010. jan. 28. 15:00
:-)))) a párom is nagyon bírja:-))))
67. xti_ (válaszként erre: 24. - Iringo777)
2010. jan. 28. 13:40

köszönöm szépen, remélem, én is nemsokára gratulálhatok!

Andrásnak fogják hívni apukám után, Andrisnak becézzük.

te választottál már neveket? olyan sok jó tanácsot és pozitív energiát kapsz itt, hogy biztosan szükség lesz rá.

(még annyit, hogy ha kislány lett volna a babám, Liliána lett volna, mert a két leendő keresztmama neve Lili és Ana.)

66. Náíma (válaszként erre: 60. - Iringo777)
2010. jan. 28. 13:36
A férjem idevalósi,és már 20éve itt élek
65. cony4
2010. jan. 28. 13:23
A termékenységi teszt vizeletből állapítja meg, mely napon van peteérésed, 7 db teszt van benne, 7 napig kell csinálni.Ugyanúgy amikor 2 csík van, akkor kell próbálkozni.A tesztet a menzesz utáni 12-14 napon kell elkezdeni.De egészen pontosan nem emlékszem rég volt.
64. cony4
2010. jan. 28. 13:20
Mi az a páfrány?
2010. jan. 28. 13:18
a kutyapózba lehet valami,most hogy jobban belegondolok
62. iringo777 (válaszként erre: 61. - Cony4)
2010. jan. 28. 13:12
és akkor csinjáltátok, amikor a páfrányokat mutatta? és egybőkl összejött? ha szabad érdeklődni:-))) (a kutyapóz az menni fog) !!!
61. cony4
2010. jan. 28. 13:09

A kutyapózt azóta ajánlom mindenkinek, amióta egy ismerősömnek ajánlotta az orvosa.És azonnal teherbe esett miután kipróbálták.Egyébként annak jó így, akinek hátrahajló méhszája van.Lehet sokmindenkinek van az aki nem is tud róla.Többek között nekem is, így jött össze a második gyerekünk.Kutyapóz.

Na meg vettem termékenységi tesztet, és jól megmutatta mikor kell próbálkozni.

60. iringo777 (válaszként erre: 57. - Náíma)
2010. jan. 28. 13:06

Gratulálok a szép családodhoz! És szomorúan olvastam, hogy sajnos sok mindenen keleltt keresztülmenned. Soha nem szabad feladni az biztos, és szívből kívánom én is Neked, hogy összejöjjön a várva várt baba Nektek is minél előbb!!!

Addig is cseveghetünk is, tapasztalatot cserélhetünk, ha gondolod!!!

A férjed is magyar, megkérdezhetem?

59. iringo777 (válaszként erre: 56. - B01d68081b)
2010. jan. 28. 13:03
Volt valamilyen praktikád, vagy összejött könnyen mindenféle taktikázás vélkül?
58. iringo777 (válaszként erre: 55. - Cony4)
2010. jan. 28. 13:02

Szia4 Pont ezt tervezem!!! Mint a nyulak....a párom is ezt mondta...hogy így lesz!! Hát nagyon kíváncsi vagyok. Azért ia izgalmas ez nekem, emrt még soha nem próbáltam ilyesmit senkivel, pedig 32 éves vagyok. Egyszerűen nem volt olyan a kapcsolat...most viszont! 100% biztos vagyok bennünk!!!! és remélem én is, hogy a Jóisten megsegít minket!Az időzítés pedig mindenképpen meglesz, köszi a tippet!

A kutyapóz az ajánlatos???

57. Náíma (válaszként erre: 54. - Iringo777)
2010. jan. 28. 12:57
Szia!Hát nekem nem egy kislányom van,hanem 2 lányom és 1 fiam.Ők már nagyok,a fiam 22,a lányok meg 18 és 13 évesek.Ők könnyen össze jöttek,már csak azért is,mert még fiatal voltam.Az utólsó lányomnál azt mondtam elég,nem kell több gyerek.De mikor már nagyok lettek,elhatároztuk a férjemmel,hogy vállalunk még egyet.A leg első alkalommal sikerült is,amin nagyon csodálkoztam.Nem tartott sokáig az örömöm,mert 5 hetesen elvetéltem.Pont rá egy évre megint terhes lettem,de azt is elvesztettem 8 hetesen.Rá pár hónapra megint sikerült,és már a hatodik hónapba jártam ,mikor őt is el vesztettem.Az első kettő is fájt,de az utóbbi az nagyon!Majdnem belehaltam a bánatba!Megkellett szülnöm a már halott kislányt.Nem kívánom senkinek amit át éltem.Ennek már másfél éve.Azóta is próbálkozunk,de még nem jött össze.De nem adom fel!Addig próbálkozok míg össze jön!Mindenkinek kívánom ,hogy akinek nincs babája,hogy áldja meg velük a Jó Isten!
2010. jan. 28. 12:39

sziasztok


ma találtam rátok


mi elhatároztuk párommal,hogy babát akarunk,ugy gondolom ez elsőre sikerült,az első két hónapban gondolkodtunk azon mi lenne ha ikrek lennének,később kiderült ikreket várok!

55. cony4
2010. jan. 28. 12:05
Szerintem a legjobb,, ha a 2 hét alatt úgy és annyiszor mint a nyulak.Kutapóz, és bármilyen pózt kipróbálni, utána csinálsz egy gyertyapózt, és úgy maradsz kicsit.Persze az jó lenne, ha tényleg a mezesz utáni 12-15. napba esne az a 2 hét.
2010. jan. 28. 12:00
Náima, Nektek amúgy könnyen összejött a baba? Megkérdezhetem?
53. iringo777 (válaszként erre: 49. - Náíma)
2010. jan. 28. 11:59
Líbia? hm....szép ország. Apukám évekig dolgozott Líbiéban, egy éves koromtól 6 éves koromig alig láttam, mert bejárta líbiát, Kuwaitot, és mlég számos más helyet... gyermekkkorom nagy része az élménybeszámolók hallgatásával telt el:-))) biztosan szép életed van ott, pláne, ha van egy kislányod!! Ha Isten is úgy akarja, én is tengerparton fogok élni, csak átellenben;- szóval majd integetek Neked!!!!
2010. jan. 28. 11:50
sziasztok... én is megyek du-n jövök..
2010. jan. 28. 11:34
mindenki tovább állt???:-)
2010. jan. 28. 11:24
egy újabb gólya ezúton is köszönöm...:-)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook