Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ti mit vennétek egy 2 évesnek szülinapjára? ruhán kivül fórum

Ti mit vennétek egy 2 évesnek szülinapjára? ruhán kivül (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. nov. 17. 13:20

De hülye vagyok, a nagy-nagy kedvencet el is felejtem:

doktoros készlet, kis orvosi táskával.

Folyton "műtik" egymást, meg az összes állatot.

2009. nov. 17. 13:16

Minden gyerek más, de nálunk a barkácskészlet addig volt érdekes, amíg megvettük.

Amit még szeretnek a gyerekek: lehet kapni kockákat, ált. 12 db van egy dobozban, és képeket lehet vele kirakni. A neve most nem ugrik be.


Autó szerintem minden mennyiségben és méretben jó ötlet. Lehet kapni autópályát vagy autósszőnyeget is hozzá.

22. Marjann (válaszként erre: 9. - Cukifalat)
2009. nov. 17. 13:11

Nem tudom, Gergő elsőre beleszeretett. Reggel szó nélkül felkelt és pizsiben lement játszani vele:)

Egyébként az unokatesói is szeretik, pedig már nagyok (4.5, 6évesek), szóval tartós játék.

21. babli
2009. nov. 17. 13:09
Barkácskészlet,farmi állatok,autó,memória,de az ilyen nagyobb fajta,mi azt is szeretjük ami állatos,mert akkor kérdezem,hogy hol a párja s milyen hangot ad ki...
2009. nov. 17. 13:09
Hinta,építőkockák,mesekönyv,legó vagy valamilyen legóutánzat.aZ én lányom vagy legózik vagy tornyotépít a kockákból,de a favorit a képeskönyv,lehetőleg mondókás,imádja
19. babli (válaszként erre: 16. - Sylvia81)
2009. nov. 17. 13:08
babakocsit babával kap karácsonyra a nyagymamitól,hintát a keresztszüleitől...mustzáj megbeszélni,hogy ki mit vegyen neki...
2009. nov. 17. 13:07
Fiúnak? Barkácskészlet. :)
2009. nov. 17. 13:07

A fiam amikor két éves volt teraktorokat vettünk neki. Kisebbet-nagyobbat. Nagyon örült neki.

Most jövő hónapba lesz a lányom két éves. Neki babát veszünk.

2009. nov. 17. 13:06

Kismotor tényleg jó ötlet, de szerintem már minden kétévesnek van... :) Az én lányomnak alig másfél évesen vettünk, mert mindenkiét elvette a játszótéren... :D

Ha lány, vehetsz neki játék kávéskészletet, kiskonyhát edényekkel, babakocsit babával.

Ha fiú, mehetnek a kisautók, építőkocka (na, abból a 200 darab is kevés!!! - tapasztalat, pedig lányom van).

15. babli
2009. nov. 17. 13:06
Igen,a hintaló sem rossz ötlet,legalábbis a mi lányunk szereti a lovacskát:-)
2009. nov. 17. 13:06
Köszönöm én kisfiúnak keresek ajándékot, társasházba szóval a hinta kilőve.
2009. nov. 17. 13:06

szia! én lehet elkapkodtam, de a barátaim kisfiának-amit lehet elkapkodtam, hintalovat vettem. Most lesz 2 éves, és 3-4hónapja kezdte használni. Igazi vagány kis cowboy! Most kezdi igazán kiélvezni.

Ja, fából van, ragasztva és csavarozva, utcai árusnál vettem a téli vásár kezdetekor, kb 5-7000ft. Boltba nagyon drága!

2009. nov. 17. 13:05
Ja, és persze a vizes játékok, amivel a fürdőkában lehet játszani. Órákon keresztül :D
2009. nov. 17. 13:03

Kis motor, nagyon hamar megtanulják használni, a fiam négy éves koráig nyúzta a sajátját. A kisebbik is kezd rájönni a titokra. :D Már ha a hatéves hagyja kibontakozni.


Hintaló: a második gyerek is imádja, még mindig kifogástalan állapotban, és fél órákat elvan magában a 15 hónapos is. De oda kell figyelni, mert ha bevadul, akkor átfordulhat vele. Maximálisan megérte az árát, szerintem.


Hinta: az első hintánk a plafonba volt fúrva, panelban, így gumit raktunk a karikára, a szomszédokat sem zavarta. Minden gyógytornász szerint jót tesz a kicsiknek az ütemes mozgás. Nem tudom, de szeretik. Szerencsére már kertesházban lakunk, és itt az udvaron senkit nem zavarnak.


Mi ezekkel a játékokkal arattuk a legnagyobb sikert a gyerekeknél, igaz a kicsi még nincs két éves.

10. josey
2009. nov. 17. 13:02

Sziasztok.

Nálunk a nagy kedvencek:15 centis háziállatok;mini puzzle;gyöümölcsös,állatos dominó;

9. cukifalat (válaszként erre: 4. - Marjann)
2009. nov. 17. 13:01
mi tegnap vettünk tescos favonatot a 2éves lányomnak, játszik vele de nem az a hiper kedvenc, lehet mert ilyen van a bölcsiben is?
2009. nov. 17. 13:01

Szia!

Mi most tartottunk a nagyfiam 2.szülinapját.

Elég jó ötletne tartom az akkus járműveket!! Pl...

De nagyon sok készségfejlesztő játék van már nekik(gyurma,puzzle,nyomdakészlet)!

2009. nov. 17. 13:00
Mi szintetizátort vettünk neki, ami mindenféle dallamokat tud, meg állathangokat, nagyon szereti, bár kell hozzá egy jó erős idegrendszer, hogy egész nap el bírjad hallgatni...
2009. nov. 17. 13:00
Igen,az sem mindegy hogy kisfiú vagy kislány játék...
2009. nov. 17. 13:00
Gyerekbiciklit :-) Ha még nincs.
2009. nov. 17. 12:59
Két éves unokaöcsém teljesen odavan a tescos fa vonatért.
2009. nov. 17. 12:59

Ez egy jó kérdés,a lányom is nemsokára 2 éves lesz,uh én is szívesen fogadom az ötleteket:-)


Mi pl.szeretünk só-liszt gyurmázni,nyomdázni,így gondolkodtam nyomdakészleten,mert eddig az orvosiba hagyták pecsételgetni:-)

2009. nov. 17. 12:58
ötleteket várok ha valaki tud valamilyen fejlesztő játékot vagy hasonlót az jó lenne :) köszi
2009. nov. 17. 12:57
Ti mit vennétek egy 2 évesnek szülinapjára? ruhán kivül
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook