Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen ajándékot vinnél egy 6-7 évesnek a szülinapjára? fórum

Milyen ajándékot vinnél egy 6-7 évesnek a szülinapjára? (tudásbázis kérdés)


25. SF
2009. aug. 5. 19:54
Kifestőt, amiben van egy kevés elolvasandó szöveg.
2007. dec. 10. 17:12
Az én fiam 7 éves. Ablak Zsiráfot, Micimackó enciklopédiát, ujjbáb-készítőt kap.
2007. okt. 20. 19:06
Az iskolai kellékek nagyon jó ötlet!Egy szép iskola táskának,színes zsírkrétáknak,tolltartónak...minden kisgyerek örül.Alig várják ilyenkor a gyerekek az iskola kezdést és a szép ujj dolgok láttán még jobban meg jön a kedvük hozzá!:-)
2007. okt. 5. 19:51
mindenkép iskolakezdéshez szükséges felszerléseket. pl: iskolatáska, amit előbb utóbb ugyis megkell venni vagy logikai játékok, számolós kártya stb
2007. okt. 5. 18:56
Színest, zsírkrétát, színezőt, kifestőt, könyvet, társast, a minőség nem olcsó..
2007. okt. 5. 18:33

Vannak ezek a mágneses játékok,kis rudacskákból,és vasgolyókból áll.Mindenféle alakzatokat építenek belőle.

Meg most a jáva építő jön be nagyon.Szerintem jobb mint a legó!!

2007. okt. 5. 09:01
Dysneis törölköző, kreatív játékok (éppen minap vettem a "madaras" áruházban képeslap készítő csomagot, még 1000 Ft sem volt), gyöngyöt fűzéshez
2007. okt. 5. 08:58
En leginkabb valami szep konyvet szoktam venni. Olyan mesekonyvet, amelyben gyonyoru illusztraciok is vannak. Ezzel is szoktatom a felnovekvo generaciot az olvasashoz, a konyvek szeretetehez.
2007. aug. 8. 20:33
Magyar népmesékkel teli könyvet. Nem baj, ha esetleg még nem tud olvasni. Szülei segínek, vagyis felolvasnak belőle.
16. _kleo_
2007. aug. 7. 10:08
Most latom, hogy lany. Gyongyot! Lehet olyan kis keszleteket kapni amibol sajat ekszereket keszithet. Persze legobol is vannak csajos dolgok. Babaszoba, allatkert, bolt, hasonlok.
15. _kleo_
2007. aug. 7. 10:06
Legot.
14. emagdi
2007. aug. 7. 08:55
"ezer" színű zsírkrétát vagy filctollat!
13. LoLiNa
2007. aug. 7. 07:56
valami kreatív játékot, amiben ő tud alkotni. és egy azt segítő könyvet :-)
2007. júl. 24. 14:22
A lányom 7éves. Általában könyvet, társasjátékot és kötő-himző-gyöngyfűző-üvegfestő készleteket szoktunk venni.
11. Loni
2007. jún. 14. 08:41

Jaj! Még valami eszembe jutott. A csádban nagy sikere volt a bábszínháznak. Magát a "színházat" (paraván) meg is lehet venni a játékboltban, de akár te is meg tudod csinálni. (Két talpas fára - ennek elkészítéséhez érdemes valami pasi segítségét kérni - kifeszítesz valami vidám szinű anyagot. A belsejébe varrj zsebeket, ott lehet tartani a bábokat.

A bábokat meg el lehet késízetni otthon is. Sőt, az az igazi móka, amikor a gyerek bábot csinál.

Félpár zokniból és marék lencséből és néhány gombból nagyon jópofa bábokat lehet kihozni. És persze ott a klasszikus fakanál. Vagy akár ujj-bábok. (A kezedet befested testfestékkel.)

2007. jún. 13. 21:46
Baba, mesekönyv, nagyobb kabala, vagy mese ágynemű/micimackós, vagy barbis/.
2007. jún. 13. 20:29
Mindenképpen fejlesztőjátékot, az ilyen korú gyerekek imádják a memória-játékokat, nagyon sok féle van, különböző mese figurákkal), vagy egyszerűbb társasjátékot(KI nevet a végén?, pl.), érdemes könyvet ajándékozni, gyurmát, vagy, ha esetleg iskola előtt áll, arra is lehet már valamit (tolltartót, színesceruzát, ilyenek). persze, attól is függ, mennyit szánsz rá, mert lehet varrni babát, maradék anyagból, az én unokahúgom imádja azt a bohócot, amit én varrtam neki:))
2007. jún. 13. 19:35
Felénk nagyon szép tortákat készítenek.Az ismerősöm kislányának barbie volt a tortája.Gyönyörű volt,még a kislány is meglepődött,de ez csak neki készült.Én helyedben valamilyen logikai játékot vennék neki.
2007. jún. 13. 18:30
Az én lányom egy "My little pony"-nak örülne leginkább. Ő pl. a Barbie babákat sosem szerette. Neki póniból sohasem elég. :) Már lehet kapni 2.000.- Ft-tól nagyon szépeket. Vagy egy kis aranyos plüssállatka is mindig örömet okoz.
2007. jún. 13. 17:41
A keresztlányom most lesz 7 éves, és én Barbi babát vennék neki. Igaz, hogy van már neki egy csomó, de minden kislány imádja őket, és soha nem lehet elég belőle. De nagyon szereti a foglalkoztató füzeteket is, és a memória játékokat.
5. Loni
2007. jún. 13. 17:34

Valami jó kis logikai (társas) játékot. ezek olyan 4-6 ezer Ft között vannak.

Ha gondolod, tudok egy jó kis boltot Bp-en.

A könyv is jó ötlet, abból sohasem lehet elég.

2007. jún. 13. 17:01
Egy lányról lenne szó.
2007. jún. 13. 16:57
Függ attól, hogy fiú vagy lány. Esetleg érdeklődnék a szüleitől, hogy van-e valamilyen játék, amit szeretne kapni. Az érték szerintem nem fontos, hiszen ilyenkor még az a fontos számára hogy kapjon valamit.
2007. jún. 13. 16:53
Könyvet,logikai játékot és egy autó formájú tortát
2007. jún. 13. 16:50
Milyen ajándékot vinnél egy 6-7 évesnek a szülinapjára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook