Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti mit csinálnátok? Már nem bírom idegileg! fórum

Ti mit csinálnátok? Már nem bírom idegileg! (beszélgetős fórum)


1 2
56. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 55. - 4eea4e8001)
2013. dec. 2. 19:07
Hála Istennek!
2013. dec. 2. 16:44

Sziasztok!


Bocsi, de tényleg nem volt netem. egyébként nem a márciusi szonda keresésem teljesen más okból történt. Egyébként nem költöztem el. Akkor leültünk és megbeszéltük a dolgokat és mai napig minden ok azóta. aztán, hogy hogy fog alakulni azt nem tudhatom, de reméljük minden jól fog elsülni. egyébként jól esik, hogy sok mindenki érdekelt, hogy miújság van velünk :)

54. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 53. - C114183a1c)
2013. nov. 30. 17:45
Igen. Reméljük. Ha valaki hall róla, írjon!
2013. nov. 30. 17:34
Reméljük, elköltözött az Anyukájához, ahol nincs net.
52. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 38. - 4eea4e8001)
2013. nov. 28. 15:54
Régen nem voltál itt. Írj már valamit, csak annyit legalább, hogy jól vagy-e?! Már más is hiányolt.
2013. nov. 25. 12:52
Vajon mi van veled? Veletek?
2013. nov. 20. 04:28
Bocs, telefonról pötyögtem!
2013. nov. 20. 04:28
Te már márciusban alkoholszondát akartál venni, tehát sajnos nem újkeletű dokog a problémád. Valószínűleg azt remélted, hogy a terhesség megváltoztatja a párodat, és most döbbentél rá, hogy nem fogja. Nagyon sajnálom ami történik veled, de hidd el, nem fogja őt semmi jobb belátásra bírni, mert akkor már megtörtént volna. Ő jó úton halad az alkoholizmus felé, hacsak már nem az. Én az ilyen embereket önző, gyenge jellemnek tartom, nem valo sem férjnek, sem apának. Hidd el, igaz, hogy nagyon rossz hatással van a terhessegedre a stresszes állapotod, és ha megszületik a baba, akkor is nagy valószínűséggel tovább fog folytatóni ami most van. Pakolj össze, költözz el. Lehet, hogy majd az fogja rádöbbenteni a férjedet arra, hogy te nem szeretnél úgy élni, babát szülni abba, amit ő nyújt nektek. Ha családot szertne veled, akkor megváltozik, ha nem, nincs az az eszköz, amivel megváltoztathatod. Hasonló helyzetet én is átéltem, több évig reméltem, hogy megváltozik a volt férjem...... 10 évem ment rá.
48. globus (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 20:17
Márciusban kinek szerettél volna alkoholszondát venni? Voltak vele ilyen gondok korábban?
2013. nov. 19. 20:15

Teljesen egyetértek Borostyánnal, ha nem olvasom végig a hozzászólásokat pont ugyanezt írtam volna le, de már megelőzött.


Ez az időszak a legszebb kellene, hogy legyen mindkettőtök számára. Együtt várni egy új életet, amit Ti hoztatok létre. Most kellene, hogy a legnyugodtabb legyél!

Én, amikor állapotos voltam (2 hónapos kismama), akkor adtam be a válópert. Mindezek ellenére úgy érzem, hogy egy napot kivéve ez volt életem legnyugodtabb időszaka. Még a volt Anyóspajtás sem tudott kihozni a béketűrésből. :D Pedig akart!


Nekem a volt férjem konkrétan féltékeny volt a Babára és mikor elköltözött és segítettünk pakolni, akkor derült ki, hogy zugivó is. De fátylat rá! :)


Tehát amit ki szeretnék nyögni, ha van olyan hely, ahová elköltözhetsz és ott nyugalom lesz, én a helyedben már venném elő a bőröndömet. A kis Jövevény megérdemli, hogy a maradék időt nyugalomba töltse, mert hidd el, érzi, ha ideges és feszült vagy.

46. 91d4989ab9 (válaszként erre: 43. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 20:14
nincs baj, vagy te van a baba, és kész, a pasi mellékszereplő. én a helyedben írnék egy levelet amiben kedvesen ecsetelném neki hogy a babát hordasz a szíved alatt és mindennél fontosabb neked és szeretnéd neki a legjobbat, megértő kedves családot, imádnivaló apukát stb, majd ne firtasd az ő bajait csak ird bele hogy bármilyen gondja baja van te mindig segiteni fogod őt is ... és szereted... szivecskék illatos rózsaszín levélkében, aztán tedd olyan helyre hogy megtalálja... aztán várj, ha nem változik semmi fogd a cuccod és költözz el, talán attól észheztér
45. 91d4989ab9 (válaszként erre: 43. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 20:09
van hova lelépned?
44. licsi (válaszként erre: 43. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 19:14
Egy olyan pasit semmire se tartanék, aki a terhes párjával ordibál és nem hajlandó beszélni vele, elmondani, hogy mi a gondja. Innentől kezdve nem is értem, milyen kapcsolatról beszélünk? :(
2013. nov. 19. 18:56
Nagyon fáj ez az egész. Nagyon,és nem tudom mit gondoljak. Csak tudnám,h.mi a baj.olyan jó lenne... :-(
42. Borostyán. (válaszként erre: 41. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 18:49

nehéz, tudom...de talán elgondolkozna, hogy szüksége van-e rátok és érezné a hiányodat.

Sok szerencsét, légy erős :)

2013. nov. 19. 18:37
Nem volt feszkó, ez a gond vagy 3 hónapja kezdődött. Egyébként lehet ez a kis ideig külön dolog lenne a megoldás.
40. Akilah
2013. nov. 19. 18:22

Sosem értettem meg minek a gyerek ha csak feszkó van és még kisem élték magukat az emberek...

na léptem meditálni.

39. Borostyán. (válaszként erre: 37. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 18:19

És ha azt tanácsolnád neki, hogy egy kicsit legyetek külön és gondoljátok át, hogy mit is szeretnétek, hogyan folytatnátok az életeteket? Hiszen egy ilyen feszültségbe a baba mégsem jöhet.

27 évesen is még fiatal, de már nem gyerek...talán érett annyira, hogy meghozzon döntéseket, hogy akar-e apa lenni vagy sem?!

38. 4eea4e8001 (válaszként erre: 36. - Borostyán.)
2013. nov. 19. 18:18
27 éves. Próbálok rájönni,de nem lehet vele beszélni csak támad és támad.
2013. nov. 19. 18:16
A párom 27. Hiába kérdezem,h.mi a baj. Csak ordít,kimegy rágyújt bejön és megint elkezdi. Beszélni nem lehet vele. Pedig én szerintem csak az lenne a megoldás ha tudnánk normálisan beszélni. Megpróbálok nem hozzászólni,de egy idő után nem bírom amit rám hord és én is elkezdek ordítani.
36. Borostyán. (válaszként erre: 31. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 18:16

Ha nem sokat iszik, akkor valóban nem az ital okozza. De ha iszik és eddig nem tette, akkor annak is oka van. erre kéne rájönnöd, hogy micsoda?!

Mennyi idős? valóban az is benne van a pakliban, hogy van valakije. Ha bevallja jobb lesz? Elfogadod vagy elhagyod? Szerintem fiatal vagy még ahhoz, hogy megalkudj...ha egyáltalán szabad :)

Vedd sorba az okokat, ami okozhatja:

- baba

- munkahelyi / anyagi gondok

- harmadik fél

- uszítják (barátok, szülők, rokonság)

- ...stb.

35. Akilah
2013. nov. 19. 18:10
lehet korai volt a baba vállalás nagyon fiatal vagy még mennyi 23?És a párod mennyi?Valószínüleg most megvan ijedve nem gondolod?
34. a0c1361e44 (válaszként erre: 26. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 18:10

Ha nem iszik saját bevallása szerint, akkor azt kérdezd meg tőle, hogy akkor mi a baja, miért ideges, miért robbanékony?

Én is azt gondolom, hogy valami más problémája van és nem az ital, erre kellene rájönnöd, hogy mi. Nem úgy viselkedsz vele, ahogy szoktál? Sokat piszkálod? anyagi gondok?

2013. nov. 19. 18:06
Lehet füvezik.
32. spinneli (válaszként erre: 17. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 18:02
Én nem nagyon értem, most ivott, vagy egyébként is gyanús, hogy iszik?
2013. nov. 19. 18:00
Engem nem is az zavarna ha meginna 2 sört. Nekem az fáj h.úgy érzem a szemembe hazudik. Ez az ami tényleg nagyon fáj. És általában az a gond,h.azt érzem h.nem mond igazat,de nem csak a pia ügyben.és ha véletlenül valami kiderül ellene,akkor konkrétan támad! És ez az amit nem tudok hova tenni. És sokszor úgy beszél mint a kutyával,azon is gondolkoztam h.van e valakije. Ő nem ilyen volt.
30. Borostyán. (válaszként erre: 13. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 17:55

Ez nem jó megoldás, hidd el. Ne szembesítsd, csak vitát szül. El tudod képzelni, hogy azt mondja, igazad van szívem én tényleg iszom...

Mi a célod vele, hogy megalázd? Férfiből van, ne tedd! Légy okos. Nőből vgy, nem ez az eszköz..., ülj le beszélni vele, hass a lelkére...ha még lehet. Az is lehet, hogy csak átmeneti...megijedt. az anyukájával mennyire vagy jóban? mennyire tudsz vele beszélni? Isten ments', hogy mószerold neki!!! csak érdeklődj róla, hogy fogadja a babát, puhatolózz....hiszen oda jár ebédelni. Még az is lehet, hogy ő is észre vett valamit....akkor kérd a segítségét, de ne szídd neki, azt egy anya nem nyeli le :).

29. Borostyán. (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 17:48

Szerintem higgadtan gondold végig, hogy mit szeretnél?! Minden eshetőséget beleértve.

Úgy tűnik, hogy iszik....ez nem véletlenül merült fel benned....ezt érezni lehet.

Vajon mi váltotta ki belőle? Akarta a babát? vagy úgy érzi, hogy akaratán kívül lett? Esetleg túl nagy feladatnak érzi és most döbbent rá, hogy mit vállalt, s próbál az ital által kilépni egy kicsit? nem megoldás....csak gondolkozz kicsit az ő fejével.

Képes leülni még higgadtan beszélni? csinálj valami finom vacsorát vagy hétvégén egy ebédet és üljetek le, ha jól lakott (!), megbeszélni, hogyan tovább és mi hova vezet?

Ha mindezekre képtelen és már nem vagytok egy hullámhosszon, vedd számításba, hogy külön válnak az útjaitok és nélküle éltek a picivel.

Ne légy agresszív, felelősségre vonó...a férfiak ettől menekülnek....a gyengébbek akár az italba is. Légy erős, hiszen te már egy édesanya vagy :)

Sok erőt neked!

28. Akilah
2013. nov. 19. 17:44
sajnos az én exem is ivott néha, sok problémái voltak és vannak anyagilag főleg gondolom ezért mikor hazaért ivott egy kis pálinkát.Az már alkoholizmus?Szerintem beszéld meg vele mi a baj és kérdezd meg tudsz-e segíteni.
27. licsi (válaszként erre: 1. - 4eea4e8001)
2013. nov. 19. 17:44

Egy egyszeri esetből talán nem kellene nagy drámát csapnod. Azt írtad, nem is ihatna sokat, és már két pohár is meglátszik rajta, akkor minek cseszteted ezzel? Felnőtt ember, miért ne ihatna meg két pohárral egyszer, ha úgy akarja? :) Ha te így elszámoltatod pénzzel, rögtön szondát akarsz venni és "szembesíteni", ha egyszer iszik, nem csodálom, hogy inkább elmegy, és nem akar semmit megbeszélni. :)

Inkább az lehet a probléma, amit írtál, hogy mostanában rengeteget vitáztok. Min vitáztok?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook