Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem bírom már idegileg, mert beázik a lakás fórum

Nem bírom már idegileg, mert beázik a lakás (beszélgetős fórum)


2012. jún. 22. 07:39
vagy nézz másik albérletet, a tököm szenvedne ezzel
2012. jún. 22. 07:03

Vagy írjál máskor ki egy levelet, s rakd jól látható helyre, ahol biztos elolvassa...

Biztos mérges lenne, ha ilyen nagy a baj, s nem szólsz neki időben....


Vészhelyzetben pedig nincs mese, be kell hajnalban kopogni hozzá..Ő a tulaj, intézkedjen!

2012. jún. 22. 06:31

Nem tudsz neki sms-t írni?

Szerintem nem kell ezen itt gondolkozni, hogy mikor szólj neki, vagy nem is értem.

Vagy hívd fel, ha korán kell elmenned otthonról, és még nincs ébren.

Ennyi.

4. Eperfej (válaszként erre: 3. - E85d563ad5)
2012. jún. 22. 02:51
Hévégén meg általában nincs itthon, én meg hajnalban mennék dolgozni. Délután meg ballagásra megyek, max megnézem itthon van-e, mikor délben hazajövök előbb a munkából a ballagás miatt.
2012. jún. 22. 02:46
Azért mindenképpen szólj neki amikor ébren lesz.
2012. jún. 22. 02:33
Ez varázs lakás! Most, miután megírtam ide a regényemet, a vihar is halkabb lett, mentem volna lapátolni, de a lapátolás közben nem ment bele víz a lapátba. Nincs meg az a pár centi halom tócsa, ami volt, eltűnt... Akkor a macskám is azért mászkál olyan lelkesen a lakásban!
2012. jún. 22. 02:25

Albérletben vagyok.


Tulaj is itt lakik, egyszer szóltam neki, biztos elfelejtette, meg azóta nem volt vihar, hogy eszembe jusson említeni. Ritkán is találkozunk, hiába lakik itt, megy a telekre. Nem is ez a lényeg.

Most reggel, vagyis éjjel 2 előtt kimentem c-re, mert túl hangos volt a vihar és felébredtem. Semmi érdekes nem volt. Visszafeküdtem és rá pár perc múlva láttam, hogy csillog a föld, úszik a víz a lakásban. Felmosóvödörbe szedem bele lapáttal. Szőnyeget fel se teszek már az előző ilyen óta.

Most mit tudok csinálni? 2 óra múlva kelnem kellene dolgozni menni és ha lesz még vihar, nem akarom itthon hagyni a vízáradatot úszni a szobában, hogy elrohadjon az ágyam. Most féleb hagytam a munkát, mert ki va a ... Mindjárt veszek be nyugtatót, mert az ilyet nem bírom idegileg. Tulajnak sem tudom, mikor szóljak, nem tudom, mikor kel fel. Mondta, hogy hajnalban is fent van már, de ha 5 körül bekopogok hozzá, biztos furán néz rám... Ezzel meg sürgősen kell valamit kezdeni, így nem fogok kínlódni meg nem fogom elrohasztani, bepenészesíteni a lakást, hogy aztán meg azt szagoljam....

A tulaj nem bunkó, nem azért nem nézte meg, mi van, hanem tényleg elfelejtette, mert ő mindenben segít, ha kell. Nem tudom eldönteni, mikor szóljak neki...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook