Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti lenyelnétek az ilyet? fórum

Ti lenyelnétek az ilyet? (beszélgetős fórum)


2020. aug. 12. 14:46
Mindenkinek köszönöm a válaszát,mind a kedveset,mind a kritikust.Fogok dolgozni,szeretnék is,de annyit,amennyit a párom keres soha nem is fogok keresni, bolti eladóként vagy bármi mást dolgoznék is, mivel párom lakásokat újit fel jó környékeken jómodú embereknek.Megszakadhatnék, akkor sem közelítem meg azt fizetést, amit ő keres, pláne nem nőként.A gyermekünk közös,nem csak azért vagyunk együtt, hogy valaki felnevelje a gyereket,mielőtt valaki félre értené.Vitákról meg annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy kisebb dolgokból indul, utána vágja a már említettek a fejemhez a vitatkozás hevében.Lakásátírással kapcsolatban,ezer százalék, hogy M találta ki,holott az nekem régebb óta megvan,mint ahogyan összejöttünk volna.Az eltartással kapcsolatban pedig,voltak olyan periódusok,amikor ő nem dolgozott se én sen apám,aki akkor még élt ,nem tettünk szemrehányást.Müködött is minden flottul.De gondolom ez nem megoldás,hogy henyélek.Igaz?Felmondásnak oka van,jól átgondoltam,nem hirtelen döntés volt,így alakult.Nem mentegetem magam,de nálam idősebbek,rangidősek elmennek,köztük két fönököm is,mivel úgy kivánta a fő-főnők.Lehet,hogy hiba volt ki tudna,majd az idő eldönti.Viszont azt fogom tenni,amit tanácsoltok,hogy beszélek a hapsival,mert ebben a helyzetben neki nincs joga itélkeznie maximum családtagoknak.Köszönöm,hogy "elmondhattam" ezeket és tanácsot adtatok.Szép napot mindenkinek!
26. Scherlock (válaszként erre: 15. - Unom)
2020. aug. 11. 21:43

"Ovis gyereket nevelek,így párommal megegyeztünk nyáron itthon maradok vele,ezzel semmi gond nem volt,úgy egy hónap előttig."


Nincs többes számban, hogy a gyerekük, és amit Andi ír. Aki így viselkedik, az nem a párja senkinek.

25. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 11. 21:13
Mikor a feje tetejére áll a világ, és minden bizonytalanná válik kiszámíthatatlan időre, minek mond fel valaki?
2020. aug. 11. 19:46

Nem mennék a kocsmába, de ha összefutnék vele, vagy eljönne a "páromhoz", akkor tuti elmondanám neki, hogy mihez van köze és mihez nincs.


Te miért nem dolgozol? Az egész műbalhé nélkül is jobb lenne a ha dolgoznál, nem? Nehogy már egy pasinak kelljen eltartania!


Én személy szerint nehezen viselném, ha eltartott lennék és azt még nehezebben, ha többet keresne nálam a férjem...

23. chills
2020. aug. 11. 19:46

Hm... és mit érdekel hogy mit mond? Hát hadd mondja..

Idiótákkal kár foglalkozni, az ő szintjükre meg lesüllyedni véletlenül se.

A lakás átírást nem értettem..

2020. aug. 11. 19:22
Minden fórumcímet átírogatnak rosszabbról rosszabb címre. Ennek még nem látták meg a kétértelműségét?
21. Amaunet (válaszként erre: 12. - 9b10f3d7ff)
2020. aug. 11. 19:19
Én bemennék, van annyi vér a p...ban, hogy szemtől szembe kiosszam.😉
20. Böce (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 11. 19:10

Én a páromat venném elő. Mi az, hogy nem véd meg? Sőt, még ő is felül neki.


És amíg dolgoztál, miért nem ő ment a gyerekért az oviba, ha neki rugalmas volt a munkája?


Az ilyen fickó tényleg nem "pár", csak egy pasas, aki ott van.


Mondd meg neki, oké, elmész dolgozni, de akkor neki is részt kell venni az otthoni feladatokból, munkákból.

19. New(l)
2020. aug. 11. 18:43
Nyelje le neki a párod.
2020. aug. 11. 18:43
Egyébként meg kb 18 éves korom óta nem nyelek le semmit, amit nem akarok, vagy nem esik kifejezetten jól.
17. andi6020 (válaszként erre: 15. - Unom)
2020. aug. 11. 18:39
Szerintem úgy érti, hogy nem párja az, aki nem úgy viselkedik. Csak egy valaki.
16. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 11. 18:37
Sokkal nagyobb probléma a párod. Neki kellene fellépni, megvédeni a családot, a gyereke anyját. Őt kellene inkább válaszút elé állítanod és ráadásul ha a lakás a sajátod, akkor attól sem kell félned, hogy nincs hova menned, mert ha nem változtat, akkor kérdés, hogy van-e még értelme vele lenni.
15. unom (válaszként erre: 14. - Scherlock)
2020. aug. 11. 18:16
Honnan tudod, hogy nem közös a gyerek? És ha nem is az, miért ne lenne a párja?
14. Scherlock (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 11. 17:59

" ha párommal vitatkozunk szóba hozza,hogy nem dolgozom vagy mikor iratom át a saját(!) lakásomat az ő nevére."



Ő nem a párod, csak egy ember, akivel együtt élsz, és aki per pillanat eltart téged és a gyereked.


Keress inkább munkahelyet, és igyekezz megoldani a magánéleted a harmadik bevonása nélkül.

2020. aug. 11. 17:55
Ha el is költöd a párod fizetését mi köze van ehhez bárkinek is? Ha a szomszédasszonyról itt valaki ilyent híresztelne teljesen hidegen hagyna, mert ez az ő dolguk.
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Amaunet)
2020. aug. 11. 17:54

Én tuti nem mennék be, hogy aztán a kocsma, a falu, vagy a kerület rajtam röhögjön.

Ha úgy gondolja becsületsértés, tegyen feljelentést anélkül, van az a szint, ami alá csak nem süllyed az ember.

11. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 11. 17:40
Bemennék a kocsmába, leülnék vele szemben és elmondanám neki, hogy a pletykákat neki tulajdonítják. Megkérném, hogy fejezze be,mert a családhoz, hozzátok semmi köze,és ha nem fejezi be, akkor rágalmazásért, becsületsértésért, hitelrontásért felfogod jelenteni.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - Lávli*)
2020. aug. 11. 17:39
Én a második bejegyzésből következtettem, mert anyóst írt, nem a párja anyját.
9. 346cfad937 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 11. 17:37
Biztos, hogy nem tűrném az ilyet, elküldeném a tatát a fenébe - a férjemmel együtt, ha nem áll ki mellettem.
8. Lávli* (válaszként erre: 7. - 9b10f3d7ff)
2020. aug. 11. 17:32
Szerintem nem a férje.
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 11. 17:31

Az, hogy az ismerős hülye, hát istenem, de a férjed nem értem, miért nem áll ki melletted. miért nem küldi el a sunyiba a pasit?

Itt nagyobb gond lehet, mint gondolnád.

6. Lávli* (válaszként erre: 5. - Piroska52)
2020. aug. 11. 17:29
Meg írassa a nevére a lakást .. kicsit se pofátlan ...
5. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 11. 17:23
Hát, a párod is szép kis alak lehet, ha nem melletted áll, hanem a kocsmabútor barátja mellett.
2020. aug. 11. 17:20
Sz.rd le, kit érdekel mit vertyog M vagy bárki, tedd helyre és menjen a fenébe.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 11. 17:17

Egyértelmű!

Beszélj vele, hozzád semmi köze, nem vagytok haverok így a pofája mehet alapállásba.

2020. aug. 11. 17:16
Ja meg egy apróbb kiegészítés:Szerintem a családomnak lenne joga szapulni,amiért nem dolgozom,de anyósom egy tündér,ő támogat,mintha az anyám lenne:)
2020. aug. 11. 17:15
Van páromnak egy nyugdíjas férfi haverja,inkább ismerőse.(Hozzákell tennem,minden tiszteletem az időseké!)Jó munkája volt,így rendes nyugdíjat kap,viszont elsorjegyezi,kocsmákban tölti az idejét,ehhez nekem sok hozzáfűzni valóm nincs,mindenki azt csinál,amit szeretne,nem turkálok én más tárcájában.VISZONT!Májusban felmondtam,mert alapból a járvány helyzet kezdetén megszűnt az a részleg,ahol dolgoztam,meg a fönökömmel nem tudtunk a beosztással kapcsolatban dűlőre jutni(Szerintem,neki,mint főnöknek kellett volna a beosztással foglalkozni,ne a másik kolleganő döntse már el az én életemet).Ovis gyereket nevelek,így párommal megegyeztünk nyáron itthon maradok vele,ezzel semmi gond nem volt,úgy egy hónap előttig.Az illető nyugdíjas,nevezzük M-nek,a hátam mögött kibeszél,szidalmaz,hogy mit képzelek magamról,hogy nem dolgozom,eltartatom a dagadt se***met,soha nem keresek annyit,mint a párom..Próbálok nem gondolni rá vagy figyelmen kivül hagyni a pletykákat,de egyre nehezebb,mivel ha párommal vitatkozunk szóba hozza,hogy nem dolgozom vagy mikor iratom át a saját(!) lakásomat az ő nevére..Egy másik ismerősőm szerint M kavarja a dolgokat,befolyásolja.Páromról még annyit,hogy néha voltak viták abból,hogy bolti eladóként,hétvégente is dolgoztam,és ügye egy bolt nem hétfőtől-péntekig,Reggel 8 órától 4 óráig van nyitva..Ő könnyen beszél,neki rugalmas a munkája,plusz az ovónők is cseszegettek,ha 5után értem oda..De ezt M nem fogja fel ezek szerint..Múltkor kért páromtól kért volna kölcsön,de nem kapott és azt híreszteli,hogy azért,mert elköltöm a párom fizetését..Próbálom nem figyelembe venni,de már nehezebben viselem a beszólásait..Beszéljek vele vagy próbáljam meg lenyelni a sértéseit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook