Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti hol veszitek meg a tanszereket a gyerköcnek? fórum

Ti hol veszitek meg a tanszereket a gyerköcnek? (beszélgetős fórum)


13. kriszti71 (válaszként erre: 9. - Mariann7533)
2009. aug. 4. 13:53
Én mikor elsőbe mentek herlitzes tolltartót vettem amiben ceruzák is voltak,és még most is megvan a lányomnak,igaz már csak itthon játszik vele.Táskát budmilt vettünk,az nekünk mindig nagyon jól bírta,soha nem ment szét rajta a csatt mert sokan írták már hogy nekik szétment!!!!
2009. aug. 4. 13:37

Vannak bizony!

Érdemes jó alaposan megnézni mi hol mennyi.

Nincs nekem sem bajom ezekkel a hipertartós iskolatáskákkal sem.Csak nem biztos hogy a gyerek 5 év múlva is ezt akarja használni.Ahhoz hogy kb 2 évente új sultáskát kapjon megteszi az olcsó is.nem beszélve arról hogy úgyis iskolaotthonos lesz,így kevesebb lesz az a cucc amit hazahord.én megnézek vagy 4 -5 helyet tanszert illetően, és ha kell mindent ott veszek meg ahol a legolcsóbb

nem fontos hogy Hanna Montana legyen rajta akár a tolltartón.A praktikusság a fontosabb.

2009. aug. 4. 13:33

Akkor vannak árbéli különbségek!!!

Most elmennek a gyerekek táborba és azt hiszem szétnézek,mi hol mennyibe kerül.

2009. aug. 4. 13:32
hát én a müllerbe nem vennék semmit.túl drága.a hipermarketek ennél jóval olcsóbbak
9. Mariann7533 (válaszként erre: 5. - Kriszti71)
2009. aug. 4. 13:32
Mi békéscsabaiak vagyunk.Itt a Müllerben egy első osztályos iskolatáska 8800 ft.Ugyanez a táska máshol egy ezressel több.Ez olyan,hogy speciálisan van képezve a hátrész,nem tudom hogy nevezik ezt.A mintája csingiling tündéres,de van pókemberes,hannah montanas,micimackós,és még sok fajta.Viszont lehet,hogy te már más szempontok szerint választasz,hisz a gyermeked harmadikos.Én még a klasszikus téglalap alakú iskolatáskát veszem neki,/egyébbként Diának is az tetszik/de vannak nagyon szuper iskolai hátizsákok.Az az igazság,hogy elég borsosnak tünik ez az ár,de szétnéztem egy pár helyen,és sajna mindenhol ezek az árak szerepelnek.A tolltartó,ami emeletes,az ha jól emlékszem kb.2500 ft.Nyilván ebből van olcsóbb is.Most láttam a tesco újságot.Abban van 1000 ft-ért.De az sima,nincs disney minta rajta.
8. nagyreni (válaszként erre: 5. - Kriszti71)
2009. aug. 4. 13:30
Mi is a Müllerben vettünk High School Musical-es táskát 8500 körül volt, tolltartót 3500-ért, füzettartót 1500-ért (ha jól emlékszem). Ugyanazt a táskát a barátnőm a corában a napokban 6990-ért kapta meg.
7. kriszti71 (válaszként erre: 6. - C69ff6d3e9)
2009. aug. 4. 13:29

Arra figyelj,hogy a táskák hátán a varrás ne legyen összevarrva meg ne legyen kemény.

Szomszédék jártak úgy hogy még télen is nyomta a gyerek hátát a varrás,(csak jó tanács!)

6. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 3. - Kriszti71)
2009. aug. 4. 13:22
Én a tescoba, mert ott vannak akciók most.a táskát passszolom, de nem akarok túl drágát.jövőre úgyis megunja.
5. kriszti71 (válaszként erre: 4. - Mariann7533)
2009. aug. 4. 13:19
Nálunk is van Müller a közelben,milyen árban vannak ott a táskák,a lányomnak kéne ő most megy harmadikba két évet bírt a táskája most már kicsi,a fiam nyolcadikba megy ott már nem adnak listát, viszont neki kéne tolltartó!
2009. aug. 4. 13:14
Nekünk szerencsénk van,mert az osztályfőnök összeállítatott minden elsősnek egy csomagot a leporellóba,így nem kell össze-vissza rohangálni a tanszerekért.Az iskolatáskát,tolltartót,tornazsákot a Müller drogériában vásároljuk meg.
2009. aug. 4. 13:14
Igen,én is ott szeretném megvenni,de az szerinted melyik áruház???
2009. aug. 4. 13:07
ahol a legolcsóbb
2009. aug. 4. 13:04
Ti hol veszitek meg a tanszereket a gyerköcnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook