Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti hogyan ismerkednétek meg egy olyan férfival akivel egy épületben dolgoztok, de nem vagytok kollégák? fórum

Ti hogyan ismerkednétek meg egy olyan férfival akivel egy épületben dolgoztok, de nem vagytok kollégák? (beszélgetős fórum)

50. Főnix3 (válaszként erre: 32. - Groot)
2022. júl. 15. 16:03
Ez nincs törvénybe vésve! Nekem bejött! 😅
49. Groot (válaszként erre: 47. - Napsugár8)
2022. júl. 15. 09:24

Áh, semmit nem tudna felsorolni.

A férfiak az ilyen nyomulósakat szokták mellőzni, nekik csak a pasikák maradnak.

Azt pedig nem hinném hogy a kérdező valami tahó pasira vetett szemet.

48. Groot (válaszként erre: 45. - Soufflet)
2022. júl. 15. 09:20

Már megbocsáss, van neked párod, vagy csak alkalmi partnereid?

Egy FÉRFI képtelen lenne téged túllicitálni férfiasságban.

Úgy tűnik fogalnad sincs arról hogyan kell valakinek az érdeklődését finoman felkelteni, te erőszakos vagy. Sőt, a kávéra való hívással kissé unalmas is.

Aki rátör egy férfire az nekem olyan mintha bárkivel együtt lenne akit megkíván. Akadnak ilyenek is.

Még valami.

Amíg te pasikat találsz, a "szuper nőknek" (ahogyan te nevezted őket) férfi kell.

Nem pasi, csávó, nyünyüge, hanem FÉRFI. 😉

47. Napsugár8 (válaszként erre: 43. - Soufflet)
2022. júl. 15. 08:03

Akkor ezek szerint te is tudsz (tudnál) tippeket adni a kérdezőnek, ahelyett, hogy a mások által adott válaszokat csemegézed.

Hiszen pontosan ez a gondja! Hogyan tudna megismerkedni.

Hajrá, soroljad csak! Meglehet, hogy mások is profitálnának a felsorolásodból.

46. Napsugár8 (válaszként erre: 42. - Soufflet)
2022. júl. 15. 07:58

Látom, te sem vagy fiatal! :))

De egy újszülöttnek minden vicc új! :)

45. Soufflet (válaszként erre: 37. - Groot)
2022. júl. 15. 01:31

Jo nagy a koponyegforgato pletyafeszek lehetsz, ha neked termeszetes, hogy valaki odasundorog, es barmit elbugsz.

...termeszetesen az erdekukben, hogy ne allj a bolgogsag es kozejuk.


En eleg sok mindent tudok sok munkatarsamrol, de be tudom fogni. Egy "idegen" kollegaval semmi szemelyeset nem osztok meg. De a kozelebbibel sem, ha bizalmas.


Bar en az a "tramli" vagyok, aki rator a pasikra, es ha nemet mondanak, tovabbsetalok oda, ahol nyitott az ajto.

Ez a vadaszoszton szoveg a nyuszik mentsara, hogy miert az eletre valok vannak pasikkal, nem ok, a szuper nok.

44. Soufflet (válaszként erre: 30. - Groot)
2022. júl. 15. 01:10
Tehat szemtol-szemben egy kavedra meghivas rosszabb, mint egy harmadik felet kerdezgetni valaki elerhetosegerol, aki majd ki tudja mit szol el belole az illetonek es a tobbi kollega elott?
43. Soufflet (válaszként erre: 29. - Napsugár8)
2022. júl. 15. 01:07
Csak most jovok ra, mennyi ember kikezdett mar velem a dedostol a nyugdijasig Minden nemben.
42. Soufflet (válaszként erre: 25. - Napsugár8)
2022. júl. 15. 01:04
Es a vicc 20 eve a lejartak kozt volt.
41. Hattori (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 22:28
eGY KÖZÖS Munkahely sok közös témát vet fel: pl. átfestették a munkahelyi kantint, szerinted is fura színe lett ,az az avokódózöld?Nekem nem tetszik!Neked.
40. Hattori (válaszként erre: 35. - Hattori)
2022. júl. 14. 22:27
Mondjuk,nem tudom a munkakörötökben mennyira azonos, de pl kitalálhatsz dolgoot, segítséget kérsz a munkádban, azon a területen,ahol ő dolgozik. Pl te püggyel foglalkozol, ő infos, akkor kérsz valami szgépes segítséget tőle.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Groot)
2022. júl. 14. 22:09

Hmm. Így már tetszik amit írsz. :)

Az az ember tényleg rendes, meg engem kedvel is. Ez jó ötlet amit javasolsz. Igen szégyenlős vagyok. A srác is az. Az a fajta aki ül a helyén, és hallgatja ahogy mások adják egymásnak a labdát, és elmosolyodik, de nem szól bele, csak ha megszólítják.

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Hattori)
2022. júl. 14. 22:04
Igaz!
37. Groot (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 21:42

Nem fura ha ügyesen csinálod.

Gondold el fordítva. Hogy hozzád megy oda egy ferfi, és óvatosan pár mondattal kérdez egy láthatóan neked szimpatikus kolléganőd felől. Hány embernek mondanád el? Nem soknak, és ők sem adnák tovább. Pörög az élet, mindenkinek megvan a saját gondja, nem rólad fognak beszélni.

Talán még annyi, ha szabad az út, akkor kérd meg az illetőt hogy adja át az üdvözleted a kiszemeltnek.

Ha sok nő dolgozik ott akkor te csak egy leszel a sok közül, de egy ilyen kérdezgetéssel és üdvözlettel már kitűnsz a többiek közül. Ennyiből már értenie kell.

Úgy tűnik szégyenlős vagy, ilyenkor a legjobb közvetítőt keresni.

Utána viszont próbálj meg pár napig a közelében lenni, de egyedül. Hogy ha akar, nyugodtan oda tudjon menni hozzád. Bármit csinálhatsz csak ne mobilozz, akkor nem biztos hogy meg akar benne zavarni.

36. 71ddaa07fa (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 20:54
Mindenki egy épületben dolgozik. Legalábbis én nem tudok egyszerre kettőben.
35. Hattori (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 20:53
Munkahelyen van egy csomó közös semleges dolog,amiről lehet beszélni.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Groot)
2022. júl. 14. 20:51
Ez is megfordult a fejemben, hogy a kollégájánál érdeklődnék, de az meg fura picit, hogy egy másik pasit kérdezek. Meg bele keverni mást.. pletyka alapot szolgáltatni.. hát nem tudom.
33. f6e17c1dbe (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 20:06
Kezdeményezz vele beszélgetést, ez a legjobb módja szerintem. 😊
32. Groot (válaszként erre: 19. - Főnix3)
2022. júl. 14. 20:06

A nő jelzi ha tetszik neki a férfi.

De nem direktben. Azzal elveszi a férfi vadászösztönét, olcsó zsákmányként fogja kezelni a nőt.

Egy nő ne dörömböléssel rontson a házba hanem finoman kopogjon majd várjon.

31. Groot (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 20:00

A fb szerint.

A párom 2 evig tartotta hogy egyedülálló mert nem láttuk szükségét annak hogy boldog boldogtalannal tudassuk, szerelmes. De zaklatták a nők, szólt hogy kész, hivatalosan is párban élünk, átírja.

Mondta ezt tőlem másfél méternyire bosszankodva és nevetve.

A fb nem mindig hiteles.

30. Groot (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 19:56

Kollégáját kérdezd meg hogy mit tud róla, szabad-e a pálya. Nincs annál kellenetlenebb ha semmit sem tudva róla enyhén nyomulsz, és menet közben derül ki hogy foglalt a partnernői státusz mellette.

Ha szabad ember, akinél érdeklődsz úgyis megemlíti neki hogy kérdezted. Más teendőd nincs is, mert ha szabad ember akkor ő is megtalálja a módját hogy kapcsolatba lépjen veled.

29. Napsugár8 (válaszként erre: 27. - Hattori)
2022. júl. 14. 18:54
Pontosan! De akkor már szóba lehet vele elegyedni. Meg lehet köszönni. Ha akar, ezek után már léphet a srác, ha akar.
28. Ágio8405 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 18:38
Ez jó ötlet
27. Hattori (válaszként erre: 24. - Napsugár8)
2022. júl. 14. 15:35
Nagyanám 1938-ban. Lehet, csak sima udvariasságból segít.
2022. júl. 14. 15:24
Hát el mafláskodtam, mert nem mertem még a szintjükre sem felmenni :(
2022. júl. 14. 14:49
Tv-ben volt valami ismerkedős reklámféle, a srác az utcán a csajnak: meg tudnád adni a telefonszámodat? A sajátomat elvesztettem. :D
24. Napsugár8 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 14:46
Ha jön veled szemben, akármi is van a kezedben (irat, táska, bármi) ejtsd el. Vagy segít összeszedni, vagy elmegy melletted.
23. Hattori (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 14. 11:00
Bénázz a számítógéppel!
2022. júl. 13. 22:49
Menj neki, majd sűrű bocsánatkérések mellett mondd, hogy jó nálad egy bambira munka után, várod a bejáratnál.
21. Főnix3 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 13. 22:46
Ha ennyire tetszik, lépj és ne játszmákkal! Nem dől össze a világ, ha azt mondja , nem! 😉

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook