Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ti felvennétek bikinit, ha lapos edzett, de striás lenne a hasatok? fórum

Ti felvennétek bikinit, ha lapos edzett, de striás lenne a hasatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
206. nbandus (válaszként erre: 189. - Orsibigyu)
2014. febr. 13. 10:30
Utolsó vizsgálat alapján 17% a testzsírom, és teljesen véletlenül, 1 nem védekezős szex alkalmával estem teherbe, mégcsak nem is peteérés környékén. :)
205. orsibigyu (válaszként erre: 198. - Nbandus)
2014. febr. 13. 10:30
Szerintem ektomorf, edz sulyokkal es feszes leszel. Nagy izomtomegre ne szamits, de szep szalkas vekony izomzatra. Ahol ellenorizheted a tipusodat az a csuklomeret: fogd at a csuklodat huvelyk es mutatoujjal, ha nem ered at endomorf, ha epp atered mezomorf, ha ra is tudod hajtani ektomorf.
204. gribedli*** (válaszként erre: 201. - Orsibigyu)
2014. febr. 13. 10:28
Az aerob edzes ugyanaz mint a kardio. Az intervallum is kardio. Ha novelni akarod az izomtomegedet, akkor egy rovid idore ezeket is szuneteltetni kell. Ha ektomorf vagy, maskepp nem megy
203. 9bbc382386 (válaszként erre: 197. - Kistanítónéni)
2014. febr. 13. 10:27

A bőrtől függ nagyrészt inkább, hogy mennyire vékony, vagy rugalmas,és a hirtelen jött nyúlás.

Kis súlytól is szakadhat bőr természetesen.

202. gribedli*** (válaszként erre: 192. - Orsibigyu)
2014. febr. 13. 10:26

Ezt sosem tagadta, hogy szilikonos. 19 evesen kezdett testepiteni. Sorra megnyert egy csomo versenyt (szalkasitas miatt mindig egy kicsit lement a mellebol) de a versenyidoszakok kozott mindig volt annyi ido, hogy a mellei ujra teltebbek legyenek. Egyszer jott neki egy idoszak, amikor nem tudott szunetet tartani tobb verseny kozott sem, mert gyakorlatilag minden evszakra esett egy, es akkor ugy eltuntek neki, hogy mar nem jottek vissza. Es ekkor megcsinaltatta.


Szerintem ez csak felig igaz, inkabb attol mehetett le neki vegleg, hogy akkoriban o is hasznalt tesztoszteront, legalabbis lattam rola egy-ket videot, ahol nyilvanvalo. Nem tarthatott sokaig, mert kesobb mar nem volt ennyire kigyurt, sot, most, hogy mar gyereke is van, teljesen normali sportos no, sztem most mar semmit sem szed. A szaja is es az arca is tuti fel van fujva, de amiert en szeretem, az az, hogy mindezek elott is o mar megnyert minden megnyerhetot. Szoval a cicko, a muszaj, muhaj, mar mind mind azutan lett, amikor mar sokszorosan bebizonyitotta, hogy o egy bajnok.


Viszont vannak olyanok, akik mar az elso versenyuket is csak ugy nyerik meg, hogy mar akkor sem minden termeszetes rajtuk es mar akkor is szednek mindenfelet.

201. orsibigyu (válaszként erre: 195. - Gribedli***)
2014. febr. 13. 10:25
Mar nem kardiozok inkabb aerob edzest vegzek, vagy intervallum/ hiit edzeseket kardio nev alatt. 1 ora futast, vagy trambulinon ugralast. Vagy fitnessblenderes edzeseket. Nem hiszem, hogy izomcsokkento intenzitast er el.
200. 9bbc382386 (válaszként erre: 196. - Orsibigyu)
2014. febr. 13. 10:25
jujj :)
199. 9bbc382386 (válaszként erre: 195. - Gribedli***)
2014. febr. 13. 10:24

A combkörméretnél is számít a magasságod.

Nekem a 180 cm magassághoz 52cm,

most épp ch megvonásban vagyok,vagyis minimálra csökkentettem. Igaz nem a körméretén változtatnék , hanem az összetételén.

198. nbandus (válaszként erre: 195. - Gribedli***)
2014. febr. 13. 10:23
Én nem tudom milyen csoportba tartozom. Magas vékony vagyok, nehezen hízom, könnyen fogyok. Jelenleg nem sportolok :) Mit csináljak, hogy szép feszes legyen a testem (popó és comb)? Minél gyorsabban? :)
197. Kistanítónéni (válaszként erre: 187. - Gribedli***)
2014. febr. 13. 10:21

Nem híztam sokat egyik terhességemnél sem. A lányommal 12 kilót híztam, az ikrekkel 10-et. És nem az ikerterhességtől lett csíkos a hasam. A kórházból mindkét szülés után úgy jöttem ki, hogy kevesebb voltam, mint mikor terhes lettem. 60 kilóról indultam. És csíkos a hasam, pedig kenegettem.

Utálom, amikor azt akarják bemagyarázni, hogy csak rajtad múlik, hogy csíkos lesz-e a hasad vagy nem. Ez olyan dolog, hogy minimálisan tudsz befolyásolni. Nyilván a túlsúly és a túl nagy terhesség alatti hízás hajlamosít rá, de messze nem csak ettől függ. Ezzel a hozzáállással csak azt lehet elérni, hogy a nőknek bűntudatuk van, meg kisebbségi érzésük. Amin mozgással, étkezéssel, kicsi odafigyeléssel lehet változtatni meg segíteni, azt érdemes megtenni, de amin nem lehet változtatni azt el kell fogadni. Nem csak a csíkos hasra gondolok, de a megereszkedett mellre, a ráncokra stb.

Egyébként a lányom az első házasságomból született, a válás után két kapcsolatom volt, a második a mostani férjem. Egyik férfinek soha nem volt gondja a csíkos hasammal, sőt tetszett nekik, pedig nem mondhatnám, hogy rossz pasik.

2014. febr. 13. 10:21

[link]

Ez igen, kezdek buszke lenni magamra. Ettol tavol vagyok.Ugy latszik a heti 3 sulyzos es 4 kardio edzes kezdi kifejteni jotekony hatasait rajtam.

195. gribedli*** (válaszként erre: 189. - Orsibigyu)
2014. febr. 13. 10:17

A kepen lathato csajnak sincs 20% zsir a testen, de amugy jol nez ki:)


Nehezen izmosodsz? Tobb feherjet egyel (minden etkezeshez egyel egy feherjetartalmu etelt is), es emelj a sulyon, csokkentve az ismetlest. A kardiot szuneteltetheted, mert megeszi az izmot, ez csak azokra vonatkozik, akik nehezen izmosodnak.


Szalkasitas, ez igen, kajafuggo nagyon, ch-t a minimalisra kell csokkenteni. En 6kg-os kezisulyokat hasznalok, es a kisebb izmokhoz kisebbeket (a stabilizalokat nem erdemes nagyon nagy sullyal edzeni, mert egyreszt nem tud akkorara noni, felesleges, masreszt, ha megis sikerulne oket akkorara noveszteni, akkor csunya is latvanyra), ennek ellenere pl a combom kormerete a legszelesebb helyen 49cm, tehat maga a nagy suly vekonyabb de tomottebb izmot csinalt, amikor 1 kilos sulyzokkal sok-sok ismetlest csinaltam, erdekes, 53-54 is volt ott a combom. Pedig izmos volt akkor is, csak az izomrostok kozott is van zsir es ezt csak kajaval tudod befolyasolni, plusz a nagyobb sullyal/kevesebb ismetlessel


Raadasul rovidebb ideig is tart maga az edzes:)


Az ektomorfoknak ajanlott lassan szalkasitani, 12 hetig, nem 6 hetig gyorsan, mert ettol is ertekes izmot veszithetsz

194. 9bbc382386 (válaszként erre: 193. - Orsibigyu)
2014. febr. 13. 10:16
Régen nekem is ő volt a no1, ma is jól néz ki,az arcát tuti kezelteti de belefér.
2014. febr. 13. 10:15
Nekem Cindy Crawford meg az idealom. Nem egy muno. Most nem tudom mennyire muteti magat, de mikor a videoit keszitette igazi termeszetes szepseg volt.
192. orsibigyu (válaszként erre: 190. - Gribedli***)
2014. febr. 13. 10:10
Ez a Timea szilikonos. Aki edz nem ilyen a melle.
191. orsibigyu (válaszként erre: 187. - Gribedli***)
2014. febr. 13. 10:07
En 12 kilot hiztam mind2 fiammal, es szanaszet repedt a hasam. Korhazbol ugyanannyival jottem ki mint amivel teherbeesetem 65 kiloval. De mind2 4,5 kilo volt, nekem meg feszes borom. Ennyi.
190. gribedli*** (válaszként erre: 188. - Nbandus)
2014. febr. 13. 10:04

Ugye? Pedig Miss Phisique is volt, es ezt csak bodybuilder noknek rendeztek meg annak idejen.


Amiket most latsz, pl Toldi csajszi is, ranezesre smink, hajzat belove, kisportolt alak, de ahogy elkezd beszelni, mintha egy ferfi szolalt volna meg! Errol persze mindenkinek az jut eszebe, hogy ha sulyzozni fog, ugy nez majd ki mint o, holott nem, mert azert van ott napi 3-4 ora edzes, plusz az osszes szer, amit szed, plusz egy genetika is, mert adottsag is, hogy bizonyos kiegeszitok jobban felszivodjanak.


Mondjuk nekem Timea Majorova alakja tetszik, bar most mar o sem szed hormonokat, csak szimplan edz es ettol egesz visszavaltozott Timeava:)))

2014. febr. 13. 10:00

Csak most fejeztem be a visszaolvasast. Sokminden megfogalmazodott bennem.

Modellek ferjem szerint elo vallfak. Arra jok. Igazi ferfi latja bennuk, hogy 16% zsirral nem esnek egykonnyen teherbe, 35 % al sem, de kozte van 20% ami termekeny es amit a ferfi izles dont el. Nekem ez az ideal:

[link]


Ezt celoztam be magamnak, es a striaimat leszamitva minden eselyem megvan, hogy elerjem nyarra, jah es soha nem leszek ilyen barna kiveve ha heti 7szer eljarok szolizni, de ezt inkabb kihagyom. Nagy esellyel az is lekopna rolam.


Hogy melyik testipusba tartozom nem tudom:

Mell 92, Derek 71, Csipo 99.- elvileg mezomorf.6 Konnyen hizom, konnyen fogyok, - mezomorf, nehezen izmosodom, - ektomorf, vagy rossz modszerrel probalkozom, mert konditerembe nem jarok, csak hazilag edzek. A csuklos teszten a huvelykujjam rahajlik a mutatora- ektomorf. Izmom kemeny- mezomorf. Szoval a 2 kozott lehetek. De nehezen szalkasodom ezert az endomorf sem kizart- vagy csak tul engedekeny vagyok az evesben.


Furdoruha es anyasag. Nem mutetnem meg magam, elfogadtam, hogy ilyen vagyok. Kerdes, hogy kozszemlere tegyem-e.

188. nbandus (válaszként erre: 186. - Gribedli***)
2014. febr. 13. 09:52
A második hölgy egyáltalán nem is tűnik izmosnak nekem :) Egyszerűen csinos.
187. gribedli*** (válaszként erre: 182. - Kistanítónéni)
2014. febr. 13. 09:52

Nem, nem minden nonek van striaja aki mar szult. Ha nem hizik valaki 8-10 kilonal tobbet, az idealis sulyarol indit, nem lesz neki, van, akinek ennel tobbet is kibir a bore. Sot, ma mar letezik haskoto terheseknek, ami teljesen lecsokkenti a nullara az eselyt, hogy legyen stria. Vagy akinek lett volna egyik oldaltol a masikig, ehelyett (krem/haskoto) lesz neki csak max a koldoke korul egy-ketto


Oszinten szolva en anelkul is buszke lehetek a gyerekeimre, vagy a szuleseimre, hogy ezeknek kulonosebb nyoma legyen rajtam, nem?


Legalabbis a kettot nem muszaj osszehozni igy.

186. gribedli*** (válaszként erre: 159. - Zebra25)
2014. febr. 13. 09:46

Orulok, hogy megtalaltad a testepitesben, ami tenyleg a mozgas orome es fejlodsz is!:)


Szerintem ez egy olyan dolog, hogy vagy szenvedelyesen szereti az ember, vagy utalja, koztes verzio nem letezik. Es nagyon gatlo tenyezo a noknel, hogy belenk akarjak tunkolni, hogy a nagy sulyok felfujnak es nem formalnak szep izmokat. Nem igaz, mert pont a kicsi az, ami semmit nem formal igazan, csak lobalgatas. De ugye ezt koszonhetjuk azoknak is, akik tesztoszteront szednek es elfuseralt transzvesztitakhoz hasonlitanak...


A tesztoszteron szedes nelkul egy no soha nem lesz ferfias, mert nekunk nincs ennyi ferfihormonunk, csak feszes testet krealunk magunknak. Marilyn Monroe is sulyzozott es merje valaki mondani, hogy nem noies!:)))


A regebbi, 40-es, 50-es, 60-as evekbeli elso testepito nok gyonyoruek voltak, ekkor meg teljesen natural volt minden, szoval az egeszseges taplalkozas es sulyzo eredmenye nagyon szep noies, feszes alak lett.


Abbey Stockton:

[link]


Maria Elena Alberici (szerintem o szalkasithatott volna meg egy picit de a kor szepsegidealjanak teljesen megfelel, akkoriban ez bombasztikus volt!:D):


[link]


[link]


Itt mar vekonyabb:


[link]


Vegyetek figyelrmbe azt is, hogy a furdoruhak tok mas fazonuak voltak:)))

185. nbandus (válaszként erre: 183. - Kistanítónéni)
2014. febr. 13. 09:24

Ezt teljes mértékben "elfogadom", igazat adok. De azt, hogy egy bőrhiba büszkeséggel töltsön el valakit, nem tudom elhinni. Elfogadni, megszokni és nem foglalkozni vele más kérdés.


nekem van egy sebhelyem egy gyerekkori balesetből. Elfogadtam, már nem zavar, és nem érdekel, hogy ki látja, ki nem. De nem vagyok büszke rá.


Ne ragozzuk, nem értünk egyet az alaptémában. Úgyhogy ez van :)

184. orsibigyu (válaszként erre: 131. - 8c40921157)
2014. febr. 13. 09:22
Ugy tunik sokan vagyunk igy. En is ilyen vagyok.
183. Kistanítónéni (válaszként erre: 182. - Kistanítónéni)
2014. febr. 13. 09:14
Pontosabban arra vagyok büszke, amit ezek a csíkok jelentenek.
182. Kistanítónéni (válaszként erre: 179. - Nbandus)
2014. febr. 13. 09:13
Miért ne lehetnék rá büszke? Szégyenlenem kellene, vagy sírni miatta? Egy teljesen normális és igen gyakori bőrelváltozás azoknál a nőknél, akik már szültek. Van akinek striás lesz a bőre van akinek nem ennyi. Genetikai adottság.
181. orsibigyu (válaszként erre: 108. - Gribedli***)
2014. febr. 13. 09:11
Ez igy van! Elismerem, csak annyi a bibi, hogy attol meg hibatlan valaki, hogy van 1 apro anyajegye, vagy, hogy a testen vannak kis szinelteresek, pl. nyaknal vilagosabb a bor, mell folott enyhen sotetebb, kiall egy vallcsont, csipocsont. De ezen a kepen semmi ilyen nincs. Ezert mu.
180. rekuczy (válaszként erre: 179. - Nbandus)
2014. febr. 13. 09:09
:) en meg leirom en a velemenyemet arrol ahogy te valaszolsz es a te szavaidal elve meg egyszer utoljara leirom :)))))
179. nbandus (válaszként erre: 177. - Rekuczy)
2014. febr. 13. 09:06
Én még egyszer utoljára leírom: senki nem huRRogott le, csak nem értettünk veled egyet. És továbbra is azt gondolom, hogy ok, megéri a stria a gyerekért, de szeretni és büszkének lenni azért nem feltétlenül kell rá... De hagyjuk.
178. orsibigyu (válaszként erre: 107. - 130454e42d)
2014. febr. 13. 09:06
173 centihez 65 kilo, de mindig kemenyhusu voltam.
177. rekuczy (válaszként erre: 176. - Guruljka)
2014. febr. 13. 09:00
No ezt magyarazom de ket szemely ezert hurog le napok ota :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook