Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek az alábbi napszemüvegről? Ti felvennétek? fórum

Mi a véleményetek az alábbi napszemüvegről? Ti felvennétek? (tudásbázis kérdés)

2021. jún. 14. 23:41
Azt hiszem,azért is olyan szokatlan nekem,mert sötét a lencse és hófehér a keret.de az is igaz,sosem volt még hófehér szemüvegem,csak szines és fekete.
7. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 14. 23:24
Ha passzol a fejemre, es a lencse szine tetszik, igen.
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 14. 22:50
Más színben, de van ilyenem, csak tengerparton, hajón, sportoláshoz használom.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Channa*)
2021. jún. 14. 22:38
de klassz!!:)
4. Channa* (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 14. 22:35

Ha nem zavar, hogy nagyon rásimul a szemedre és fejedre, akkor hord nyugodtan!


Nekem ilyenem van:

[link]


Én az ilyet szeretem.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Channa*)
2021. jún. 14. 22:29

az enyém is olyan,mint egy gyerekszemüveg,ettől még keskenyebb és tényleg mint egy gyerekméret.és igazad van,nagyon simul,de nekem csak úgy tart és úgy kényelmes,különben lötyög ,csúszik:S

persze,venni fogok egy jobb minőségűt,csak most sürgősen kellett,meg ezt sikerült hirtelen

2021. jún. 14. 22:25

Én nagyon szeretem a napszemüvegeket, és bár fehér keretesem még nem volt és ez a fazon sem a kedvencem, de miért is lenne gáz, ha neked teszik?


Nem a keskenységével és a színével van a gond, hanem a fazonjával, mert nem megy be a levegő.

Ez a szemüveg pont jó kerékpározni, de utcára én jobban szeretek olyat venni, ami nem ilyen zárt.


Már teljesen lidl marketingesnek érzem magam, de nézegettem ott a szemüvegeket és pont az a baj velük, hogy túl kicsik, mintha gyerekméret lenne. esetleg nézd meg ott, illetve, optikában is tudnak napszemüveget csinálni, ha nagyon problémás a keretméret.

2021. jún. 14. 22:17

sziasztok,kiváncsi lennék,mi a véleményetek az alábbi napszemüvegről,természetesen nem erről,csak egy ehhez nagyon hasonlóról :)


[link]



ugyanis én vettem egyet,egy hipermarketben,mert megtetszett és amugy sem olyan egyszerű napszemüveget vennem,ha szeretnék,méretileg,hogy kényelmes is legyen/keskeny arc ,fej stb/.Egy abszolut noname márka,ehhez a decatlonoshoz nagyon hasonló fazon,csak a lencséje sokkal sötétebb.Egy ismerősöm szerint gáz,mert nagyon látszik rajta hogy olcsó,meg szerinte ,mintha gyerekszemüveg lenne :D


De ha egyszer kényelmes és nem is áll rosszul az arcomhoz?

igaz ,nagyon műanyag az egész,ebben talán igaza van...

szerintetek ciki,kell emiatt rosszul éreznem magam? elbizonytalanított,pedig általában ez rám nem jellemző....


amugy is ,mi a véleményetek,a keskeny és főleg fehér keretes,de annál sötétebb lencséjű napszemüvegekről?

köszi előre is a segitséget:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook