Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek a kígyómintás öv milyen, felvennétek? fórum

Szerintetek a kígyómintás öv milyen, felvennétek? (beszélgetős fórum)


1 2
42. Érdekes73 (válaszként erre: 39. - Epresturmix)
2020. nov. 4. 23:14
Airgazmus ha leveszi az ember...
41. Channa* (válaszként erre: 39. - Epresturmix)
2020. nov. 2. 21:30

Ááá, ez is agyban dől el!

Pl. én sosem hordom leengedve a hajamat, mert ronda vagyok vele, de amikor tudom, hogy sokszor van rajtam maszk, akkor simán úgy megyek el itthonról, mert a hosszú hajam és a szemeim (nem olyan szépek mint neked), nem mutat rosszul maszkkal;)

40. Channa* (válaszként erre: 37. - Michelle.r)
2020. nov. 2. 21:27

Én meg ugye a legtöbb nyári ruhámat, szoknyámat magamnak varrom, illetve a legtöbbször a kész ruhákat is rövidebbre vágom, így jellemzően mindből maradt egy maszkra való;)


A fiúknak is varrtam többfélét, mert ugye a fiam fehérbe vagy feketébe dolgozik, de hord szürkét, kéket, farmert, stb.

A férjem is hasonlóan.


Már megvarrtam a télapós alapját (piros, fehér gumival), majd még hímzek rá télapót vagy valamit, karácsonyra zöldeket varrok fenyőfákkal;)



Ja, ilyet nem vennék fel, amilyet Herczeg hord. Elvagyok magammal, de sokszor jobban tetszek magamnak maszkban:DDD

39. Epresturmix (válaszként erre: 32. - Channa*)
2020. nov. 2. 20:28
Én csak felkapok egyet a zacskómból. A legkevêsbê sem érdekel a maszk, amikor úgy is letêpem magamról, mert már annak ellenére, hogy nem vagyok pánikbeteg, tőle, miatta az leszek. Komolyan.
2020. nov. 2. 20:16
Én nem venném fel. Nem tetszik, nem a stílusom.
37. michelle.r (válaszként erre: 32. - Channa*)
2020. nov. 2. 19:23

A tesóm varrt egy régi farmeromból és egy pólómból három maszkot, általában azokat váltogatom. Illetve vettem fekete adidast, de azt a kölykök szerintem elég hamar le fogják nyúlni ;)


Ezt láttad: [link]


Tök hülye, valami agyhalott le fogja ütni, mert azt hiszik majd, nincs rajta maszk :DDDD

36. 5236d12e25 (válaszként erre: 23. - Channa*)
2020. nov. 2. 05:08

Semmi bajom nincs ha egy ruha állatfigurás.

De ha állatmintás.. 🙄

2020. nov. 1. 22:37
De nem a kigyómintával van bajom. Inkább a korommal. Már nem illik ilyet sajna felvenni egy középkorú nőnek. Amúgy is seggem-cicim kilenne belőle. :D
2020. nov. 1. 22:36

Nekem krokodilmintás cipőm van. :D Vagy az nem játszik? :D

Régen volt egy kigyómintás miniruhám. Tök szexi volt, ha azt vettem fel, sose unatkoztam. :D Még most is megvan lehet vhol. Csak már nem venném fel. Az idők változnak, sajnos. :S

33. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 22:29
Övet nem hordok de bármilyen párducos, tigrises, zebrás , terepszínű stb.. cucc jöhet :)
32. Channa* (válaszként erre: 31. - Michelle.r)
2020. nov. 1. 22:01

Jaj, de megnyugodtam:DDDD


Na, a harisnya sem tud nagyon érdekelni.

Télen és ősszel fekete vagy sötétkék, jellemzően a szoknya színével szoktam inkább összehozni, tavasszal nude;)


A maszkra viszont háklis vagyok, főleg nyáron. Szeretem, ha azonos a ruhámmal vagy ha nincs olyan anyagom, akkor a fő színnel egyformának kell lennie.


Most így télen fekete és fehér maszk, ha keki kabátot veszek fel, akkor keki színű...

31. michelle.r (válaszként erre: 29. - Channa*)
2020. nov. 1. 18:39

Már rég nem is elvárás. Sőt mostanában kifejezetten az a sikkes, ha csak egy feltűnő szín van rajtad. Pl. ha egy bézs összeállításhoz piros a cipőd, más piros ne legyen rajtad. Kifejezetten ellenjavallt télen a pulcsi és a szoknyához viselt harisnya azonos színe.


Nem könnyű a nők élete. És most még ez a maszk is, ugye?


😂 😂😂

30. michelle.r (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2020. nov. 1. 18:35
Folyton keresed a bajt. 😉
29. Channa* (válaszként erre: 28. - Napsugár8)
2020. nov. 1. 18:30

Engem meg sosem érdekelt a cipő+táska azonos színe vagy a nem tudom mik egyformák legyenek:DDD


Bár lehet, hogy azért, mert sosincs sok táskám és sok cipőm...

28. Napsugár8 (válaszként erre: 27. - Channa*)
2020. nov. 1. 18:16
Anno nálam az volt: egyforma színű cipő-táska-öv, ami az éppen aktuális ruhához passzolt. Vagy az öv és a gyöngy (bizsu) passzolt színben, a cipő és a táska szintén... fehér, fekete, szürke, esetleg drapp, hasonlók... és 1-2 ruhához illettek... ma már nem ragaszkodok hozzá. :))
27. Channa* (válaszként erre: 26. - Napsugár8)
2020. nov. 1. 18:12

Én még mindig nem venném fel. Hordok övet, de csak fekete bőr övet. Széleset a nadrágokhoz, keskenyet a ruhákhoz.

Táskát is csak feketét hordok, és cipőt is:D

És ha belegondolok, akkor kabátot is:DDD

26. Napsugár8 (válaszként erre: 25. - Channa*)
2020. nov. 1. 17:51

Én is úgy írtam, ha nem valódi kígyóbőr, akkor felvenném, csak legyen hozzá egy ugyanolyan mintás táska is.

Semmivel sem rosszabb ez sem, mint jelenleg kismillió polót lehet látni kutya-macska fejjel, vagy éppen madarak, oroszlán, stb.

25. Channa* (válaszként erre: 24. - Napsugár8)
2020. nov. 1. 17:08

Nekem úgy alapból nem jönnek be az ilyen állatmintás cuccok, akkor sem, ha a textil van így mintázva, azaz sem tigris, sem leopárd, sem kígyó, sem krokodil mintásat nem vennék fel. Nem az állatvédelem miatt, hanem azért, mert nem tetszik.


És azt is írtam, hogy ellenben, ha kapnék olyan anyagot, amin apró zebrák, vízilovak, krokodilok, tigrisek, stb-k vannak, azokból viszont szívesen varrnék nyáriruhát vagy szoknyát;)

2020. nov. 1. 16:54

Azért ez érdekes.

A kérdés úgy szólt, hogy "kígyómintás" övet felvennénk-e. Nem azt kérdezte, hogy kígyóbőr övet!!!

Mégis, szinte mindenki arra asszociál, hogy a kígyó bőréből készült övre gondol a kérdező, és kapásból szinte mindenki elutasítja a használatát.

Pedig itt még kitérhettünk volna arra is, hogy melyik kígyó mintájára gondol a kérdező. A királykobrára, vagy az óriás boára, vagy csak egy kis ártatlan mezei kígyócskára...

Mitől ez a nagy ellenállás? Vagy félre értelmeztétek a kérdést?

23. Channa* (válaszként erre: 19. - 5236d12e25)
2020. nov. 1. 16:17

Én se veszek fel állatmintás cuccot, max. olyat, hogy pl. fekete alapon fehér pillangók;)


Egyszer vettem magamnak egy párducmintásszerű blúzt, ami nem a klasszikus volt, mert én kekizölde alapon fekete foltosat vettem, de végül sosem vettem fel, mert rájöttem, hogy nem tetszik igazán, nem illik hozzám, stb...


Ja, azért ha kapnék olyan anyagot, amin apró zebrák vannak abból szívesen varrnék magamnak egy nyári ruhát;)

2020. nov. 1. 15:43
Majd ha a kígyó is felvesz valami embermintást
2020. nov. 1. 15:41
Kizárt.
2020. nov. 1. 15:37
Attól függ.
2020. nov. 1. 15:36
Soha. Se leopárd mintás se zebrás se semmilyen állatmintás ruhát kiegészítőt soha semmilyen formában.
2020. nov. 1. 14:24
Nem,semmilyen formában.
17. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 14:09

Attól függ milyen, és mihez.

Ha neked tetszik és nem feszélyezve viseled, akkor hord, ha kételyeid vannak, akkor már régen rossz. Mindig lesznek olyanok, akinek tetszik és olyanok, akiknek nem.

2020. nov. 1. 13:33

Ha még minimum a táska is ugyanolyan színben, mintában van hozzá.

Persze, ha ez valódi kígyóbőr, és nem holmi utánzat, akkor határozottan nem!

A kígyókat kár lenne egy ilyen divatőrület miatt sorra öldösni.

2020. nov. 1. 13:08
Nem.
14. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. nov. 1. 12:19
Nem
13. NomNom (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2020. nov. 1. 12:15
Ezek szerint említeni sem h volt olyan... Na mindegy... 🙄
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook