Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti felmondanátok ebben a jelenlegi helyzetben? fórum

Ti felmondanátok ebben a jelenlegi helyzetben? (beszélgetős fórum)

1 2
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Sanyinak)
2021. jan. 7. 20:26
3-4hónap alatt, ha találok, nem változik az életszínvonalunk, ha később, akkor is megoldanánk, de az a célom, hogy minél hamarabb legyen, ha nem is álom munka, de ha találok valamit akkor utána 3 hónap próbaidő, és ha nem tetszik, akkor ez idő alatt azonnal tudok lépni.
2021. jan. 7. 20:20
A kérdés az, hogy van e elegendő megtakarításod arra az esetre, ha nem találsz egy ideig állást.
2021. jan. 7. 20:15
Már találtam volna, de nem tudok eljönni, csak 1 hónap felmondási időt után, és mindenhová azonnal keresnek.
2021. jan. 7. 20:14
Előbb találj másikat.
2021. jan. 7. 20:11
Előbb keresnék másik munkahelyet, utána mennék.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 7. 20:10
Keress. Találj.Ezekután mondj fel.
2021. jan. 7. 20:05
2 éve dolgozom a jelenlegi munkahelyemen, kezdettől fogva, nem éreztem jól magam, nem igazán tartják be a szabályokat, szabadnap, pihenőidő stb. Tisztában vagyok vele, hogy manapság ez sok helyen így van, de legalább van munkám. Az utóbbi időben, azonban egyre rosszabbul érzem magam, pár embert kivéve a többi egy idióta. A főnököm egy kettős személyiség hol bunkó, hol elvárnák hogy jópofizz ha olyan a kedve. Ez egy olyan munka ahol össze vagyok zárva sokszor pont azokkal akit ki nem állatok, hiába van olyan akit igen, de azokkal alig vagyok beosztva. Nem csak én, a többiek is utálják, néhány ember él is ment miattuk. Sajnos én nagyon érzékeny vagyok, nem bírom a kétszínű embereket, egy ideje feszül, ideges vagyok szinte állandóan, de a munka is kellene, viszont depis vagyok ha rá gondolok, hogy mennem kell,ami nem túl jó, mert decemberben pl 24 napot dolgoztam. Ti mit tennétek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook