Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ti adtok jattot a csomagküldő futárnak? fórum

Ti adtok jattot a csomagküldő futárnak? (tudásbázis kérdés)

2011. júl. 8. 15:37
természetesen, kb. 200 ft-ot
2011. júl. 8. 13:32
Általában én is a kerekítéses módszert alkalmazom, ez lehet 150-300 Ft. Ha előre utalt cucc, akkor egy kétszázas az alap. Az egyetlen kivétel a kutyakaja. 15-36 kg-ig terjedő adagokban rendeljük. Panallakás, harmadik emelet. A 36-osnál nem kicsit izzadt meg a srác mire felhozta, de még akkor is megkérdezte, hogy a lakáson belül hova rakhatja le, mert nagyon nehéz, én nem fogom tudni elpakolni :), de a 15-össel se sprintelnek fel olyan egyszerűen. Ilyenkor mindig 4-700 között adok, pontosan azért, mert tudom, hogy nincs benne a munkaköri leírásukban, hogy ajtóig vigyék. Egyszer egy srác közölte a kaputelefonon, hogy megjött, de ez baromi nehéz cucc, úgyhogy ő nem vinné fel, le kellene jönni érte. Női névre jött, a kaputelefont is én vettem fel, nem tudom miért gondolta, hogy én könnyebben elbírok majd vele, de nem volt gond, betuszkoltam a tárolóba amíg párom haza nem ért, a jatt pedig értelemszerűen ugrott.
2011. júl. 8. 12:53
Nem adok,én sem kapok senkitől:-)
20. emagdi
2011. júl. 8. 10:57

ha utánvétes a csomag, akkor én is kerekíteni szoktam (pechje van, ha olyan az összeg ami eleve kerek:)).

előre fizetettnél csak akkor adok jattot, ha valami extrát csinált a futár (pl felhív, hogy ekkor meg ekkor jön, és nem kell egész nap rá várni).

2011. júl. 8. 10:16

Pár ft-ot adok v kiegészítem kerekre a fizetnivalót.



Ha rendelsz 1hűtöt a futár a kapuig KÖTELES VINNI TOVÁBB NEM az a cim h kis utca hat & nem kis utca hat nappali. Ha beviteted ILLIK adni. Nem várják, de tleg egy kis fizu pótlás, meg a szivesség kérése. Én soha sehol nem kérek ingyen semit.


Van egy autószerelő ismerősünk, nem akar elfogadni apróbb munkáknál semmit én máshogy köszönöm meg neki Vacsi meghívás, sütök sütit a kedvencét v a gyerekeknek könyv v játék....stb.

2011. júl. 8. 07:24

Én sem adok max. a postásnak,de Őt ezer éve ismerem.


Amikor pl. a babakocsit rendeltem meghozta a futár,és mielőtt kiszállt volna az autóból utasított (köszönés helyett),ogy csukjam be a kutyát,addig ki sem száll! :S A gyilkos indulatairól híres magyar vizslám van.

Ezután kirakta a 70 ezer ft értékű babakocsit tartalmazó bazinagy dobozt a bejáróra,és visszaült az autóba. Onnan kérdezte meg,hogy boldogulok-e vele. 6 hónapos terhesen,jó nagy pocakkal. Visszakérdeztem,hogy Szerinted????

Erre pofákat vágva kiszállt újra,és az ajtóig elhozta,onnan én rángattam be...

Na ezek után kérdés még a jatt???

2011. júl. 8. 01:44
Adjon jattot a jóisten, nem adtam soha senkinek, és nem is fogok. Max az orvosnak.
2011. júl. 8. 01:26
En szoktam rendelni, s adok is ha ugy van, de ha kerek osszeg, pl 10 ezer, akkor nem.:D De ha 9600, akkor mondom, hogy koszonom, aztan annyi. De egyszer volt, hogy 30 ezerert rendeltem, es a futar ott mondja, hogy nem tud visszaadni, direkt, hogy megtarthassa, mert lattam, hogy volt nala..., en adok, hogy jobb legyen a napja, de a pofatlansag az mar gaz.:D
2011. júl. 7. 23:45

Ha előre utalt a csomi akkor nem szoktam adni...valahogy mindig elfelejtek...:S

Ha utánvételes akkor azért szoktam neki valamennyit adni!

2011. júl. 7. 23:43
NEM
2011. júl. 7. 23:37
Nem adtam. Csak a postásnak, a számlásnak és a kukásoknak szoktunk adni.
12. sajert
2011. júl. 7. 23:26

Én is adok :-). Pl. pont a héten hozott csomagot, 7250Ft a csomag ára, és 7.500-öt adtam.


Ha nem kell fizetni a csomagért, akkor általában elfelejtek adni, mivel eleve a pénztárcámat ki se viszem.

2011. júl. 7. 23:21
Én adtam.
2011. júl. 7. 23:19
Mindig!!!!! még a postásnak is adok
2011. júl. 7. 23:15
néha, inkább csak akkor, ha utánvétes csomagot hoz
2011. júl. 7. 23:15

Igen, szoktam. Ha kell fizetni, akkor 10 %-ot, ha nem, akkor 500 Ft-ot.

Ők nagyrészt ebből élnek, a fizetésük nagyon alacsony.

7. 07c4794583 (válaszként erre: 4. - LadyHeather)
2011. júl. 7. 23:03

tuti elfogadja

nem keresnek jól

6. Rika1 (válaszként erre: 4. - LadyHeather)
2011. júl. 7. 23:00
Hidd el habozás nélkül elfogadja...bár várni nem várja el!
2011. júl. 7. 22:58
Én mikor rendeltem adtam:))
2011. júl. 7. 22:57
Én is szoktam, ha fizetnem kell valakinek. De neki nem kell :) mert már ki van fizetve, ő csak kézbesít. De most milyen már, hogy adjak a kezébe 200 ft-ot, vagy vmi? :)
2011. júl. 7. 22:55
én otthon mindenhol adok, kutasnak, virágosnak, futárnak, taxisnak, hajmosólánynak, pultoslánynak, ajjj....:D
2011. júl. 7. 22:54
Azért kérdezem, mert interneten vásároltam, fizettem is, nem kell fizetnem a futárnak. De illik ilyenkor adni valami jattot neki?
2011. júl. 7. 22:53
Ti adtok jattot a csomagküldő futárnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook