Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválók vagyunk.Segíthetünk? fórum

Tetoválók vagyunk.Segíthetünk? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2009. aug. 21. 18:53
A naplódban írtad,tetováltál..ha nem vagy tetováló hogy csináltad?
225. a793d7a5fc (válaszként erre: 223. - Mothertiger)
2009. aug. 21. 18:53

Teljesen egyetértek!

Köszönöm,hogy megfogalmaztad helyettem is..

Az a baj,hogy semmit nem ér amit írunk,valami válasz úgyis van rá..Kényszeres megfelelni válaszolni akarás..Szerintem ha nem írna rá valamit nem bírná ki,De ha ő nem tud akkor majd jön aki szokott..

224. ében11 (válaszként erre: 223. - Mothertiger)
2009. aug. 21. 18:53

ebben a fórumban sehol nem írtam véleményt sem rólatok sem a munkáitokról-ha kérdeztek válaszoltam.

és azt sem mondtam sehol tetováló vagyok-nem is tudom honnan vettétek?

azt hogy ki amatőr és ki profi nem én szűröm ki az magától le fog jönni-munkákból visszajelzésekből stb.de azt meg tudom mondani két nonfiguratív ábra közül melyik van szebben-profi módon elkészíteni mert látható a különbség!még annak is aki nem tud rajzolni!

nem én lógok a feneketekben mert sehol nem utaltam rátok vagy a hozzászólásaitokból sem mazsoláztam sem ide sem máshová!én egy választ írtam be-nem nektek-és rögtön rácsaptatok poénosabbnál poénosabb hozzászólásokkal utalgatásokkal.a kisember meg az amatőr nem egy fogalom.ez a verseny meg semmiképp nem a szórakozásról szól-hiszen egy másik ember bőrével nem lehet szórakozni se 2000 ft-ért se 20000 ft-ért!

és még egyszer senki fenekébe nem lógok, nektek nem is írtam volna hozzászólást ha nem kezdtetek volna el piszkálni-piszkáljon az akinek válaszolok...

ja és még valami én próbálok korrekt módom válaszolni és nem jó pofizni ez talán hiteles.

223. mothertiger (válaszként erre: 220. - Ében11)
2009. aug. 21. 18:18

És? Elkönyveltétek, hogy szar... Nem kéne itt ez a fennkölt, elhivatott, példamutató duma. Főleg meg úgy nem, hogy TŐLED viszont egy tetves munkát se lehetett látni. Szövegelni mindenki tud... Mi meg a kezdeti, egyszerűbb munkáinkat is kitettük. Kíváncsi lennék a TE kezdeti munkáidra. Azt a faágat megfesteni nem kellett nagy tudomány: anno én is készítettem csendéleteket, tájképeket, portrékat, transzparenseket, posztereket; festettem szobákat, hennáztam. Az, hogy nem trillázok itt a művészek neveiről magasztaló dalocskákat, én is érek annyit mint tetováló, mint amilyennek te tartod magad.


De amúgy még mindig nem értem, hogy ki lennél te? A tetoválók erkölcscsősze (átvitt értelemben)? Próbálod kiszűrni, ki a profi és ki az amatőr?


A hosszú évek alatt senki sem baxogatott a munkáim minősége miatt, még elismert tetoválók se.

Jól mondta Ancsa: nehéz egy sérelmet lenyelni, főleg úgy, hogy folyton a nyomunkban jársz, minden hozzászólóra "lecsapsz" a kulturáltnak vélt válaszaiddal (amivel, ismerd el, leginkább csak bennünket akarsz blamálni). Láttam, más fórumokban is előszeretettel osztasz tanácsokat (szinte minden témában), és nekem ne mondd légy szíves, hogy te senkit sem sértegetsz, ha nem ért veled és a véleményeddel egyet, mert az egyik fórumban lelibáztad az egyik lányt. "Mondhatnám liba" -idézet tőled.

Ezért nem vesszük jónéven, ha mindenhova besunnyogsz.


Már tudom, hol követtem el a hibát: túl sokat írtam. Ebből majd kiveszed, ami nincs benne, meg beolvasol a sorok közé. Ez a módszered a vita generálására.


Még annyit írnék, hogy azt hiszem egy ilyen verseny inkább a szórakozásról szól, semmint az okulásról, meg a "tanulságokról"...

De vannak emberek, akik túlságosan magasan hordják az orrukat ahhoz, hogy meglássák a kisembereket. Vagy ha jobban tetszik, az amatőröket!


Kérünk mondjuk egy olyan képet, amin éppen tetoválsz, és én a magam részéről talán a jövőben nem veszem figyelembe, hogy a seggemben lógsz minden tetkós fórumban. Természetesen Ancsa nevében nem beszélhetek... Legyél már egy kicsit korrektebb! Ha nem mutatsz fel te is valamit (leginkább ismételten néhány kezdeti munkádat is elfogadnám), akkor ennyi vagy.


Ja, és légy szíves ne a férjed munkáit tedd ki. Nem tartozol nekünk hazugsággal, mert mi bevállaltuk magunkat. Most meg te jössz. Adj hitelt a szavaidnak.

222. a793d7a5fc (válaszként erre: 221. - Eb367c2660)
2009. aug. 21. 15:26
Köszönöm:)
221. eb367c2660 (válaszként erre: 212. - A793d7a5fc)
2009. aug. 21. 14:59
Persze,hogy kell!!Nem azért mondtam!:$Remélem sokan nézik,és tanulnak belőle!:-)Jól tetted,hogy csináltál egy ilyen Naplót is..:)
220. ében11 (válaszként erre: 219. - A793d7a5fc)
2009. aug. 21. 14:54
nem rólatok volt szó-az amatőr és profi szó között van különbség,az egyik valamiért profi a másik valamiért amatőr.amúgy láttam jó pár munkát tőletek is.
2009. aug. 21. 14:25

Az a baj,hogy rávilágítasz,pedig gőzöd sincs milyenek a munkáink..

Mától Tigrisem mi is kinevezzük magunkat profinak:DD

218. ében11 (válaszként erre: 217. - Mothertiger)
2009. aug. 21. 14:17

semmit...egyik kedvenc tetoválóm, emberileg is kedvelem ennyi.

nem írtam sehol hogy csak a stúdió munkák a profik-bár vannak olyan stúdiók ahol a főnöknek vannak követelményei a tetoválóval szemben.pl. a celtic moon tattoo-ba vagy a dark art-ba mindig kíváló tetoválók kerülnek be, és tőlünk is ment már tetováló mert nem felelt meg a munkája-nem véletlenül.

jó lesz az a verseny, minden félnek tanulságos.

profi és amatőr között van minőségi különbség-erre mindig rá fogok világítani.hisz az ember a bőrét viszi vásárra-nem mindegy mit kap.mit visel magán.

217. mothertiger (válaszként erre: 207. - Ében11)
2009. aug. 21. 14:09

És neked mennyit fizet, hogy reklámozod? Ezt meg csak kérdezem.


Amúgy én is dolgoztam már a Főnököm után, kiegészítettem a munkáját. A Főnököm is díjakat nyert, immár a második stúdióját nyitotta meg, egy jópár vendége mégis hozzám járt a későbbiekben. Egy árban dolgoztunk, tehát még csak azt sem mondhatja el rólam senki, hogy "alávertem" volna árban.


Egyébként meg mindegy. Ancsa tetovál, én tetoválok, és a világon milliók tetoválnak hasonló módon, mint mi. Kicsikből lesznek a nagyok, csak nekünk pénzünk nincs a stúdió nyitásra... Éljenek a PROFIK, és éljenek az AMATŐRÖK is, akinek ez fáj, az mehet a fenébe.


Csak megsúgom, hogy hamarosan indul egy verseny kezdő és amatőr tetoválóknak.

Csak azért, mert egyesek észrevesznek bennünket, és nincsenek elszállva a "tudásuktól."

216. a793d7a5fc (válaszként erre: 215. - Bettyg)
2009. aug. 21. 13:55

Há most szólsz?:)

Mikor már húztam egy ekg vonalat?:DD

215. Bettyg (válaszként erre: 214. - A793d7a5fc)
2009. aug. 21. 13:47

óóó, anya, koncentrááááálj....:)

ha elrontod, kitetovállak! :DD

2009. aug. 21. 13:41

Mi is a minta?:)

Várj túl közel jöttél:DD

213. Bettyg (válaszként erre: 211. - A793d7a5fc)
2009. aug. 21. 13:40
Oké, már a képernyőre tolattam....kezdheted....:o)
212. a793d7a5fc (válaszként erre: 202. - Eb367c2660)
2009. aug. 21. 13:37

Ja igen a naplómat van aki rosszul tűri,de szerintem nem csak a szépet a jót kell mutogatni,hanem az ilyet is,milyen az ha valaki nem törődik a tetoválásával,rosszul kezeli stb..


Ében én tényleg örülök,hogy ennyire felvilágosult vagy,nekem volt egy véleményem,ezt kifejtettem,nem kéne most oldalakon keresztül bizonygatni hogy de így,és úgy,meg amúgy is..

Na így próbáljunk véleményt írni:S

211. a793d7a5fc (válaszként erre: 200. - Bettyg)
2009. aug. 21. 13:34
Még nem próbáltam,de a kedvedért...:DD
210. ében11 (válaszként erre: 208. - A793d7a5fc)
2009. aug. 21. 13:32

jaj ne már...

biztos vannak ügyes tetoválók-de azért igaz az hogy aki nagyon ügyes profi azt könnyű megtalálni és általában sokan hallottak róla tudják ki az az illető...nos az expónak megvan az a szerepe hogy egyszerre több tetováló munkáit nézheti meg az ember-illetve szokott lenni zsűrizés is...és hiteles az eredmény...mind a magyar mind a nemzetközi expón az ér el eredményt a munkájával aki valóban megérdemli kiemelkedően jó munkát ad ki a keze alól és PROFI!

naplómba teszek fel pár új képet, igen imitől mert grafikailag profi a munkája és ezt még én is meg tudom ítélni.más is ugyanúgy látja a különbséget két feltetovált virág vagy pillangó között.még te is.

2009. aug. 21. 13:31

A képgalériákról pedig hát láttam már csodákat..

Képeket leszedni,és azt mondani ez az én munkám,bárki megteheti..

Sajnos sokan meg is teszik..

Sokan istenítenek 1-2 helyet,a nevét nem írhatom ide,de bizony javítottam már munkájukat..Hogy pontosan ki dolgozik ott nem tudom,de az ember azt gondolná egy Lu?dy,We?tend,csak jó lehet..

2009. aug. 21. 13:21

Én nem haragszom rá..miért tenném..

Mint írtad "és igen a profik sok mindent megtehetnek"..

De az hogy ki a profi,nem én te vagy más dönti el..

Hanem az aki odamegy és őt kéri fel..

Ezzel szemben lehet hogy másnak egy "nevesincs" ember a profi,aki nem hirdeti magát nem jár expókra,egész egyszerűen csak tetovál mint nagyon sokan akikről nem is tudjuk hogy létezik mégis fel vehetné a harcot nagyon sok tetoválóval..

207. ében11 (válaszként erre: 206. - A793d7a5fc)
2009. aug. 21. 13:12

haragudhatsz rá...Imi olajfestményt készít terv gyanánt-láttam több festményét is ami le lett tetoválva és nem 5*5 cm-ben kell gondolkodni.az hogy pénzt kér a beszélgetésért-nos csak jelzés értékű-mert olyan sok a munkája és annyian keresik-emiatt találtak ki hogy a vendégek mellett maradjon ideje a melóra is,sokszor előfordul hogy 4-5 órákat is elvolt nála az illető-mert Imi minden kérdésre válaszol,sokkal közlékenyebb a legtöbb tetoválónál.

amúgy mindenki megtalálja a neki és pénztárcájának megfelelő tetoválót, stúdiót.

és igen a profik sok mindent megtehetnek-hozzájuk nem csak úgy beesik a vendég és általában heteket hónapokat kell várni egy szabad időpontra-ugyanúgy működik mint egy jobb fodrásznál orvosnál stb.

elég egy két kép galériát megnézni és összehasonlítani a munkákat nem meglepő hogy nemcsak árban van különbség hanem minőségben is.

206. a793d7a5fc (válaszként erre: 204. - Mothertiger)
2009. aug. 21. 13:04

Én azért ajánlanám Bárándi oldalát,ott konkrétan le van írva,hogy pénzbe kerül a rajzolás,de még a megbeszélés is,ha egy bizonyos időt túllépsz,x ezer forint minden megkezdett fél óra..

Tudom tudom..megteheti mert profi:DDD

205. ében11 (válaszként erre: 204. - Mothertiger)
2009. aug. 21. 12:33
nem nézegetni ingyen is lehet meg elbeszélgetni kikérni akár több tetováló véleményét ötletét.ha terveznek rajzolnak az benne van a tetoválás árában-max. előlegként elkérnek mondjuk 2000 ft-ot megrajzolják ha tetszik le is tetoválják de ez a 2000 lejön a megbeszélt árból.amúgy meg ki az aki ingyen nekiáll dolgozni?egy egy rajzzal is el lehet órákat dolgozgatni-főleg ha részletgazdag jó grafika készül és nem csak egy vázlat...egy meglévő tetoválásnál általában kell tervezni...egyrészt méretre formához igazítani és a meglévő tetováláshoz igazítani-nem kell mindig a lehúzásra célozni-hisz akkor ti sem másképp működtök, mindegy mennyit kértek el...sorry
204. mothertiger (válaszként erre: 201. - Ében11)
2009. aug. 21. 12:27
Zsetonért...
203. ében11 (válaszként erre: 202. - Eb367c2660)
2009. aug. 21. 11:48
igen-ez benne szokott lenni az árban.
2009. aug. 21. 11:47

Sziasztok!


Uhh..néztem Little Vole a naplódat,amiben az elrontott tetkók meg piercingek vannak...van köztük elég gyomorforgató..:SS


Sajnos,ami most készült tetkóm abból,egy pici részen kjött a festék...pedig rendesen kezeltem..és nem is vakartam róla a bibit...:O Azon a részen akkor át kellenne ütni mégegyszer nem?

201. ében11 (válaszként erre: 197. - Bettyg)
2009. aug. 21. 10:34

szia!

Ülő Bika sziú indián volt, sziú és cheyenne indián harcosokkal vette magát körül-szóval ha indiános motívumot keresel ezek között tedd.én is el tudom képzelni a tollakat gyöngyöket-de neked kellene kitalálni.képeket a saját elképzeléseddel nehezen találsz-inkább menj be egy tetováló stúdióba és ott kérj indiános motívumokat vagy rajzokat-amúgy is személyre szabottan meg szokták előtte tervezni-rajzolni.

200. Bettyg (válaszként erre: 198. - A793d7a5fc)
2009. aug. 21. 10:31
köszönet...online nem tetoválsz? :DDD
199. a793d7a5fc (válaszként erre: 194. - Mothertiger)
2009. aug. 21. 10:28
Tigrisem látod hogy hallgat rád?:DD
198. a793d7a5fc (válaszként erre: 197. - Bettyg)
2009. aug. 21. 10:21

Szia.

Az indián tollak jó ötlet.

Kiegészíthetnéd még hasonló idniános motívumokkal is..

De az én elképzelésem szerint én ezt hasonlóan csinálnám meg mint egy derékmintát.

Például ha tollakat választasz,akkor mindkét oldalon egyformán ugyan azt tetetném fel.

Nem tudom érted-e mire gondolok..

Az interneten rengeteg jó dolgot és inspirációt találsz,csak írd be a keresőbe,hogy "indian tattoo".

Priviben küldök neked egy linket.

197. Bettyg (válaszként erre: 196. - A793d7a5fc)
2009. aug. 21. 10:15

Szép jó reggelt! :)


A derekamon - középen - van egy indián portré ( az öreg Ülő Bika :D ), szerinted mivel lehetne kipótolni kétoldalon a medencecsontomig? vagyis kb.addig? gondoltam itt indián tollra - fektetve - lényeg hogy ne nagyon térjen el a témától, de így nehéz keresgetnem....

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook