Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teszveszen hogy tudok válaszolni, ha a termékemre kérdés jön? fórum

Teszveszen hogy tudok válaszolni, ha a termékemre kérdés jön? (tudásbázis kérdés)

2011. márc. 13. 17:49
Mindenkinek köszönöm, rájöttem, hogy a tárgyra kell kattintani a postaládában, nem a terméknévre...aki ezt kitalálta, na mindegy...
7. trapiti (válaszként erre: 3. - Gordonka)
2011. márc. 13. 17:36
A sajt oldalaim-on belül van egy postaláda menüpont. Ebbe menj be, az üzenet címére kattintva menj be az üzenetbe, és jobb oldalon kell lenni a gombnak.
2011. márc. 13. 17:35
A kérdés után nem jelenik meg a "válasz erre a kérdésre"?
5. Éva7407 (válaszként erre: 2. - Gordonka)
2011. márc. 13. 17:18

saját oldal,

üzenetek

válasz

azt hiszem,mint ha így csináltam volna...

2011. márc. 13. 17:04
Ha úgy kell mint a vaterán,akkor szerintem próbáld meg úgy,hogy az üzenetet amit kaptál az e-mail-edre,ott van egy link,ahol válaszolhatsz a kérdésre. Vagy,a saját oldalaidban ráklikkelsz az adott üzenetre és ott tudsz válaszolni.Remélem érthető.
2011. márc. 13. 16:31
Kérlek írjatok, csak a törlés-t ajánlja fel a kérdező mellett alul, válaszolni sehogy sem tudok...
2011. márc. 13. 16:28
Az új teszes formát nem ismerem, jött egy kérdés egy termékemre és egyszerűen nem találom hol tudok az érdeklődőnek válaszolni, segítsetek, köszönöm.
2011. márc. 13. 16:27
Teszveszen hogy tudok válaszolni, ha a termékemre kérdés jön?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook