Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testtekercselés otthon - tippek fórum

Testtekercselés otthon - tippek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Testtekercselés otthon - tippek

1 2 3 4 5 6
156. nikkky
2014. márc. 21. 11:35

Sziasztok!

Eukaliptuszolajjal jó lehet a testtekercselés?

Két csöpp olivaolajba tettem úgy 15-20 csepp eukaliptusz olajat, betekertem magam háztartási fóliával, most fekszem betakarózva, és várok. Nem érzek semmiféle bizsergést, nem fázom (elvileg az eukaliptuszolajtól fáznom kéne, ugye?)..


(Mellette váltózuhanyzom naponta legalább egyszer, + heti 2 spinning... :) )

Még csak három hete kezdtem el, alig várom a változást!

155. zsuga
2014. febr. 12. 23:57
Sziasztok. Hétfőn volt egy hete, hogy elkezdtem használni paprikaolajat fóiával a hasamon. Akkor 90 cm voltam köldök alatt. Most 89 vagyok. Mellette majdnem minden nap mozgokkb fél órát és most kezdtem el járni zumbára is. Mellette nem diétázok, mert még szoptatok. A striák már halványodnak. Jah, és sokat jelent az is, ha csak egyszerűen befeszíted a hasadat, és egész nap úgy járkálsz. Az elején mindig elfelejtettem, aztán magamra raktam egy szűk övet, igy ha akartam sem tudtam kiengedni a hasam. Sok sikert.
154. Dolorex
2013. febr. 7. 16:51
Azt elfelejtettem írni hogy kb 2 hete csináltam a tekercselést és még mindig erőt gyüjtök hogy rávegyem magam a következőre...A férjemet is rávettem hogy csinálja velem, így együtt kínlódtunk de nála deréktájt jobban látszott... Minden a kötőszövetektől függ hogy milyen. Majd elfelejtettem, tekercselés közben és után simán betoltunk 2-2 liter vizet mert ha nem tettük volna rosszul lettünk volna...
153. Dolorex
2013. febr. 7. 16:48

Sziasztok!

Én a kínai boltban kapható paprikakrémet használom ami 500ml 800ft-os, de annyira éget hogy azt hittem felhólyagosodom... Viszont 1 óra és elmúlt a hatása (ez olyan hogy hiába mosod nem enyhül egyáltalán, mert kínomban próbáltam), de, leülve látszott a kis rés ami normál vékony comb esetében látszik, puha és érzékenyebb bőr, de a szöveteket írtó mélyen tisztítja. Hála az égnek nem lettem Sharpei de ahol több tekercselési vonal volt ott szabály szerűen jobban meglátszott. De ember legyen a talpán aki több mint heti 1-szer megcsinálja, mert ez majdnem durvább volt nekem mint a 3 szülés...

2012. dec. 15. 14:26
senki?
2012. dec. 14. 08:01
Jó lenne, ha valaki eredményről tudna besszámolni!
2012. nov. 25. 17:34
Én a lady stella oliva beauty hot gét kezdtem használni de iszonyatosan mart, égetett. Aztán a közmetikusommal beszélgettem aki testkezeléseket végez és ő ajánlotta,hogy keverjem fele-fele arányban a hot gélt az ice géllel és láss csodát sokkal kellemesebb.:) Igaz eredményről még beszámolni nem tudok, mert csak 2 hete fóliázom magam heti 3x.
149. manitam (válaszként erre: 148. - Kozmi E)
2012. máj. 7. 11:25

Szia!


És te pontosan milyen krémet tudnál ajánlani? A fórumon megemlített fahéj, paprika, esetleg a Dr. Kelen fél termékek?

148. Kozmi E
2012. ápr. 13. 15:02

Sziasztok!

Kozmetikus és cellulit terapeuta vagyok , több éve foglalkozom arc és testkezelésekkel.

Az egyik kedvenc testkezelésem a Body Wrapping= Testekercselés , ebben próbálok segíteni nektek.

Fontos tudnivalók ,amik hatékonyabbá teszik a kezelést:

A fólia minősége ,mindig válasszatok lélegző/növényi fóliát.

Sona ne kenjetek magatokra 100%-os vérbőség fokozó olajokat,mert ezektől allergiások lehettek.

147. treka2 (válaszként erre: 141. - Dorka23)
2012. ápr. 3. 17:48
Hello!Én hónapok óta használom a Dr.Kelen zsírégető gélt,és nekem nagyon sokat segített!Érezni ahogy ég a zsír rajtam!Szuper!
146. szepeci (válaszként erre: 145. - Rilla23)
2011. márc. 29. 09:19
A feszesítő krémmel nincs tapasztalatom, de a paprikaolajjal annál inkább. Nem csak, hogy melegít, de kifejezetten éget! Én tegnap próbáltam először. A combomon használtam. Miután bekentem, befóliáztam, jó meleg takaró alatt feküdtem fél órát. Hát, mit mondjak? A világból ki tudtam volna rohanni, úgy csípett-égetett. Aztán zuhany, de még utána is jó fél órán át tartott, csak fokozatosan szűnt meg. Még éjszaka is felébredtem arra, hogy csíp. Szóval, csak fakíroknak! :))
145. rilla23
2011. márc. 28. 22:00

Sziasztok!


Nekem evelin feszesítő krémem van. Inkább hűsítő hatás. A derekamra és a csípőmre szeretném tekerni a fóliát. Szerintetek jó, ha feszesítő krémet kenek alá? Valahol olvastam h paprikakrémet kennek alá, ami melegít.

2010. márc. 3. 11:07
Tekercseltek még? Hogy álltok?
143. Gabelia
2009. dec. 22. 11:04
Sziasztok! Még sosem próbáltam a testtekercselést, a biogarden krémmel képzeltem el. De hogy álljak neki? Tudnátok segíteni? Előre is köszke
142. binnyem
2009. okt. 17. 23:16

Sziasztok!

A fahejolaj mellett van egy kis "utmutato", aszerint 50 ml krembe 10 cseppet szabad tenni.

En szemely szerint feszesito krembe kevertem, es nagyon jo!

141. dorka23
2009. júl. 17. 19:28
sziasztok! a Dr. kelen féle Zsírégető gélt fogom használni, nem tudom használt -e valakinek, vagy mit tegyek hogy hatásos legyen?
2009. júl. 14. 20:15
Sziasztok a fahéjolajat hogyan használjam?
2009. júl. 14. 13:16
Mi hatásosabb? Fahéj vagy paprika tartalmú masszázsgél?
2009. júl. 14. 13:00
Sziasztok!Rendelt már valaki a bioszállító webáruháztól?Szerintetek milyen a Stella zsírégető krémgél, fahéjjal?Hogy kell pontosan itthon tekercselni magamat?
137. Kriszta71 (válaszként erre: 108. - Kangaroo)
2009. jún. 23. 12:53
A paprikás olaj a lemosás után még vagy fél órát csíp,először én is megijjedtem mert már lemosás előtt is nagyon égetett és alig vártam,hogy megszabaduljak tőle,erre tovább éget.Többszöri használat után már nem olyan borzasztó.
136. Kriszta71 (válaszként erre: 128. - Adridora)
2009. jún. 23. 12:50

Szia!

Szerintem ne próbáld meg,mert az ekcémás bőr nagyon érzékeny igy is,ezekben a krémekben meg olyan anyagok vannak amik nagyon csíphetnek,megszenvednéd.Max az általában is használt zsíros krémeddel bekened és befóliázod magad azzal is izzadni fogsz,de ha csak fóliázol akkor is.

2009. máj. 27. 18:33

szia mindenkinek!

újvagyok itt,és engem is érdekelne a testtekercselés,de nemtudom hogy milyen foliát használjak,és milyen olajat.terhességicsikokra kellene ami hatásos.

köszi elöre is!

134. Mucó3 (válaszként erre: 133. - A9e1c02a7b)
2009. ápr. 17. 11:28
Köszi.Nekem nagyon égette a bőröm,azt hittem ki sem bírom,de k.b 5 perc után már megszűnt az égető érzés.Nem tudom ez normális-e.
133. a9e1c02a7b (válaszként erre: 132. - Mucó3)
2009. ápr. 17. 10:56
Amikor én jártam ilyen fogyasztó tekercselésre, úgy csinálta a nő, hogy fél óráig masszírozott zsírégető krémmel, utána betekercselt, és 40 percig fólia alatt pihengettem. De ha most irritált a bőröd, akkor ne kenj rá ilyen erős krémet, amíg meg nem gyógyul. Utána is szerintem próbáld ki egy pici területen, aztán majd látod, mennyire éget.
132. Mucó3 (válaszként erre: 131. - A9e1c02a7b)
2009. ápr. 17. 10:39
Köszi,de akkor mennyi időre tegyem fel,nem tudom merem e ezután.2óra is elég?
131. a9e1c02a7b (válaszként erre: 130. - Mucó3)
2009. ápr. 17. 10:35
Szerintem a 4 óra volt sok, vagy allergiás vagy a fahéj olajra. Nekem a combomat égette szét, bár én bekavartam, mert direkt sok olajat tettem, hogy jó hatásos legyen... :)
130. Mucó3
2009. ápr. 17. 09:16
Sziasztok én is kipróbáltam a fahéjolajat.Nagyon ráfizettem,az egész hasamat elégette,hólyagos lett.Még mindig meglátszik a helye,pedig már két hete.Én 6-7cseppet tettem testápolóba.Szerintetek sok volt?4órát volt rajtam.
129. a9e1c02a7b (válaszként erre: 128. - Adridora)
2009. ápr. 16. 10:00
Hát, szerintem maró vagy melegítő hatású krémmel nem nagyon kéne próbálkozni.
2009. ápr. 16. 09:46

sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy kiszáradásos ekcéma mellett lehet-e tekercselni?

127. ryta
2009. márc. 27. 08:15

Sziasztok,

otthoni testtekercselést végzek wellnes paprikaolajjal.Érdeklődnék, hogy tudtok e valami praktikát, hogy minél hamarabb lehűljön utána a bőröm.Hiába mosom le,még utána is nagyon csíp vagy 1 órát.

Amúgy szerintem nagyon látványos, még csak 2 alkalommal tekercseltem,de már most sokkal szebb a bőröm.Mellette minden nap ellipszis trénerezek és persze visszafogtam az evést.

Várom a tippeket.Előre is köszi!!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook