Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Csaljunk fényt az otthonunkba... Lakberendezési tippek/trükkök fórum

Csaljunk fényt az otthonunkba... Lakberendezési tippek/trükkök (beszélgetős fórum)


2012. máj. 23. 19:04
+az ágynemű, vagy ágytakaró is világos színű legyen. Alapvetően nem szeretem a sárga színt,de mióta világossárga függöny van az ablakon,sokkal feldobottabb a szoba hangulata:)
2012. máj. 23. 11:00
ok ezt lehet kiprobálom...
6. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 4. - Ee1dc9ba06)
2012. máj. 23. 10:44
Ja, és nagyon fontos, hogy a függöny is fehér legyen, még ha mintás is, mert a színesek sok fényt elvesznek.
2012. máj. 23. 10:44
elég nagyok a helységet, ezért vagyok a tükörrel bajban, mert nem akarnám optikailag még nagyobbitani... nincs esetleg valami olyan tárgy ami "napfény gyűjtő" és pl az ablakon bejövő fény útját lehetne vele irányitani?
2012. máj. 23. 10:43

Világos falak, bútorok, de színes kiegészítők (narancssárga, almazöld, piros pl.) lámpák, párnák.

Ezen kívül igen, ahogy írták. sok tükör.

2012. máj. 23. 10:43
Nem tudom, mennyit tudsz rákölteni, azt sem, hogy milyen típusú lakásban/házban laksz, de a fénycsatorna nagyon hasznos. Mi majd jövőre szeretnénk először egyet, és ha beválik, akkor még egyet felszerelni.
2. cel (válaszként erre: 1. - 65fc7a4d84)
2012. máj. 23. 10:21
Jó szolgálatot tehet az ablakkal szembeni falon elhelyezett tükör. Falikarok, állólámpák is segíthetnek világossá, meghitté tenni egy addig kihasználatlan, sötét sarkot.
2012. máj. 23. 10:16

SZiasztok,


Szeretném világosabbá tenni az otthonomat, elsődlegesen természetes fényt szeretnék becsalógatni. Sok az árnyékos hely, és érdekelne hogy akinek hasonló tapasztalata van, tudott e javítani a helyzeten.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook