Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testtekercselés otthon - tippek fórum

Testtekercselés otthon - tippek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Testtekercselés otthon - tippek

1 2 3 4 5 6
2008. szept. 6. 19:27
...MÉG A HASAMON IS RAJTAM VAN! HI-HI
65. triniti1020 (válaszként erre: 64. - Kisstoth)
2008. szept. 6. 19:26

No az már marad fürcsi utánra...

De megpróbálom...

2008. szept. 6. 18:13
A combodra is kenj, kb térdig.
2008. szept. 6. 15:14

Na ezen is túl vagyok! Bekentem magam az alább említett krémmel mell alól a csímőmet is. 4 rétegben tekertem magamra a folpackot, de mintah már csúszna lefelé. A krém nem szívódott be, úgy raktam rá a fóliát. Most pedig ledőlök és betakarózom jól! Remélem hatásos lesz...

Majd jelentkezem!

2008. szept. 6. 13:14
Már csak az a kérdés, hogyan tudom magam gyedül betekercselni.. HHHHMMMMM.... Azt hiszem nem várok a páromra estig, +próbálom magam. Elég csak a pocakom és a csípőm bekenni ugye? A hátamat nem kell....
61. triniti1020 (válaszként erre: 60. - Kisstoth)
2008. szept. 6. 13:12

Szia!

Képzeld! Bementem itt a kis városunkban az első bioboltba és már kaptam is paprika krémet! Lady Stella Professional márkájút. Már olvastam itt a fórumon, hogy használ vki ilyet.... Remélem hatásos lesz.

60. kisstoth (válaszként erre: 59. - Triniti1020)
2008. szept. 6. 09:49

Szia !

A folpack tuti jó, nem érdemes tekercselő fóliát venni, ugyanaz. A krémet nézd meg gyógynövény boltban. Ha nem kapsz ajánlom a testápoló + fahéjolaj. Fahéjolaj általában miondenhol van (DM stb.) Csak vigyázz vele (nézd meg korábban mit írtam).Ezzel bekened. Még jobb, ha le tudsz feküdni egy kicsit jó betakarózva. Vagy beülsz így egy infraszaunába.

Hajrá !Várjuk a tapasztalatokat !

2008. szept. 5. 17:29

Sziasztok!

Rávettem magam én is, hogy kipróbáljam a tekercselést, de majd holnap megveszem hozzá az anyagokat, vagyis csak paprika krémet kell vennem, ha a tekercseléshez jó a háztartási folpack is. Jó hozzá?

Már 25 napja csinálom a 90 napos diétát és nem ment le semmi. A hasammal van gon, ezért is gondoltam a tekercselésre.

Szerintetek segít majd, lesz eredménye?Kisvárosban lakom, nem tudom, szerintetek itt hol kapok ilyet? Bioboltban? Talán...

2008. szept. 5. 16:48

Sajnos nem . Szerintem csak a folyadék ment le, de az is valami. A nyirokrendszernek nagyon jó. Azt javasolták még nekem, hogy fogyó hold idején érdemes egy kúrát elkezdeni, addig, amíg tart a fogyó hold. Olyankor a szervezt is könnyebben "fogy".

Azért próbáld meg, mindenképpen azt javaslom, de óvatosa, nem győzöm hanmgsúlyozni. Én nagyon megjártam. Hiába mostam kezet, nem gondoltam, hogy a bkéz bőrébe is beszívódott ez az erős olaj. Aztán kentem az arcomra a szokásos kis hidratálót és nem tudtam mitől lettem céklaszín. Aztán leesett a tantusz. Hideg víz, ökonet folyékony szappan, kamilla stb. Egy idő után pesrzse megnyugodott a bőröm, de addig ?

57. kecskemama (válaszként erre: 52. - 01c8755c79)
2008. szept. 5. 10:10
Centik is mentek le?
56. kecskemama (válaszként erre: 55. - Kisstoth)
2008. szept. 5. 10:10
Köszi!Talán így sikerül majd.És a centik is mentek le a hasadról?
2008. szept. 5. 09:21
Fahéjolajat tegyél bele, ne fahéjat.De ne sokat, nem kell csak néhány csepp. Ha lehet vegyél kesztyűt, mert utána a kézen megmarad és ha az arcodhoz ér, hát elég gáz.. én is igy jártam
54. kecskemama (válaszként erre: 52. - 01c8755c79)
2008. szept. 4. 18:22
Hát én is úgy tettem mint te.Bele a testápopóba 1 cs fahéjat.Na gyönyörű volt!Annyira sűrű volt hogy nem lehetet kenni.MA rakok bele még krémet.Talán ken hetem azsíros részeket.
2008. szept. 3. 09:43
És mit csináljon az, akinek nem víz, hanem zsír van a pocikáján ? Azt nem hiszem, hogy egyszerre leviszi...
52. 01c8755c79 (válaszként erre: 51. - Chyli)
2008. szept. 3. 07:43
... milyen arányban? Háááát belezuttyantottam valamennyit. :o))) Mondom, semmi tudományosság nem volt benn... csak úgy "ha már időm van, és fóliám és fahéjam is, akkor kipróbálom" alapon ment az egész. Kiváncsi voltam mi a fenét csinál velem a fólia és a fahéj.... és tényleg nedves volt a hasam utána... és mondom, egész éjjel pisiltam, és reggelre eltűnt a pocim. Hétvégén újra ráfordulok a témára... :o))
51. chyli (válaszként erre: 50. - 01c8755c79)
2008. szept. 2. 21:41
Sima krém??:O szóval egy egyszerű testápoló? És milyen arányban készítetted el? várom válaszod:) köszike
2008. szept. 1. 08:09

.. kipróbáltam a tekercselést... bár nem hiszek ilyen dolgokban.... valami sima krémbe tettem fahéjat, bekentem vele a hasam és folpakkba becsomagoltam mell alattól csípőig... kb. 3 órát volt rajtam.... ééééééééééés lement a hasam... és egész éjjel pisilni jártam... és hjéééé, jó volt!

Legközelebb már tudományosan csinálom, ahogy a nagy könyvben meg van írva! :o)))

49. chyli
2008. aug. 31. 21:25
Még igazság szerint nem sokat foglalkoztam ezzel( vagyis még cm-ert nem vettem elő,hogy mérjem kezdeti állapotomat és a végső állapotot)(mert nem volt időm):P De majd igyekszem több figyelmet szentelni erre...:) és a fejleményekről meg majd írok nektek:))))
48. adri25 (válaszként erre: 47. - Chyli)
2008. aug. 30. 20:14
te mióta használod? eredményed?
47. chyli
2008. aug. 30. 17:46

sziasztok!

Nekem is van cellules gépem:) Sorstársaimat kérdezem a helyes használatáról:) Ki hogyan éri el a leghatásosabb eredmény? Esetleg használtok mellé még valamilyen krémet? Az eredményeket izgatottan várom(Kriszta71):D

46. missboguszka69 (válaszként erre: 45. - Kriszta71)
2008. aug. 25. 09:24
De jó:-)) Szerintem mondhatom a többiek nevében is ,hogy kiváncsian várjuk a továbbiakat :$$$$$
2008. aug. 25. 06:54
Tegnap használtam másodszorra a celluless-t.Nem olyan erős mint amivel a szépségszalonban csinálják,mert attól tiszta kék-zöld lettem,itt csak pár kék folt lett a combomon. Még másnap is fáj kicsit mindenem ahol használtam.Olyan mint egy durva masszázs.A cellulitisem viszont határozottan javult.A következő után centit is nézek majd.Azt gondoltam kétnaponta fogon kezelni vele magam.Ja és hiába írják azt, hogy ez fájdalmatlan kezelés,ez nem igaz.
2008. aug. 24. 22:24
Erre én is kiváncsi lennék:)
2008. aug. 24. 16:35

Sziasztok!

a tekercseléssel kapcsolatban lenne kérdésem:

pontosan hogyan tekeritek magatokra a fóliát?

Én a combjaimat tekertem be külön külön, de a fenekem alsó részéről lecsúszott, és tök laza lett a végén az egész. Mi a jó technika?

2008. aug. 24. 02:38
amúgy én kaptam egy címet,hogy hol lehet venni üvegköpölyözőt,meg a neten is találtam egy oldalt ahol lehet rendelni :) akit érdekel le írom:)
2008. aug. 24. 02:35
Egy másik topikba én is a cellulosról érdeklődtem,hogy próbálta-e már valaki:)) ,hát most találtam :)) Milyen???
40. kisstoth (válaszként erre: 38. - Kriszta71)
2008. aug. 23. 10:33

Nagyon köszi. Tényleg, ha tudod légyszi írd meg a tapasztalataidat, mert nem szeretném fölöslegesen kidobni a pénzt megint valami "csodadologra".

Köszi szépen M

39. adri25 (válaszként erre: 38. - Kriszta71)
2008. aug. 23. 10:24
Majd írd meg a tapasztalataidat,mert engem is érdekelne.
38. Kriszta71 (válaszként erre: 36. - Kisstoth)
2008. aug. 22. 18:25
Budapesten a ferencvárosi Metro áruházban vettem,16788 Ft volt.Ez is top shop-os,csak itt is árulják.Postaköltséggel kb ennyi ha postán rendeled meg akkor is.
37. kisstoth (válaszként erre: 36. - Kisstoth)
2008. aug. 22. 16:50

Vagyis ez így nem igaz, kaptam egy címet, de érdekelne a Tiéd is. Bocs, ez a meleg megzavarja az agyamat.

M

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook