Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testsúlycsökkentő teák fórum

Testsúlycsökkentő teák (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. jan. 18. 11:43

sziasztok

a borsmenta teáról mi a véleményetek? én úgy tudom h étvágycsökkentő hatása van. van vkinek vmilyen tapasztalata?

2006. nov. 13. 20:19
Én a Natur Varázs teát ajánlom mindenkinek! Két éve iszom, de persze nem rendszeresen! Ekkor még nem adták ki ismerték sokan, de nem véletlenül jelent meg a gyógyszertárakban! Nem kellemetlen a hatása, ha megfelelően használod! Lefekvés előtt fél órával úgy ahogy meg van adva, és reggel, miután felkeltél akkor okoz hasmenést.Kitisztít, és ezáltal kevesebbet mutat a mérleg is, amitől egyből jobban indul a napod, nagyobb az önbizalmad, és könnyebben vissza tudod fogni magad, hogy ne egyél annyit! Ja és tényleg felfrissíti a bőrt is!
2006. szept. 14. 11:50

Sziasztok!

Csak egy kis vidámság:

Néhány éve egyik barátnönk a "csapatból" bevetette a köztudatba, hogy van egy tuti-tuti-tuti tea, amitöl fogyhatunk. Na, mindenki el is kezdte iszogatni szorgalmasan a ZSÁLYAteát, persze nem történt semmi. Hamarosan kiderült, hogy igazából a MÁLYVAteáról van szó. Azóta is nevetgélünk, ha feljön ez a téma. :)))

23. 991217
2006. szept. 13. 22:07
Sziasztok!Szeretnék hozzászólni a teákhoz.Én szűzteát ittam, de fogyni nem sikerült tőle, csak hasmenést okozott.Jelenleg a mályvatea és a Natúr Varázs között agyalok, de félek a hatásaitól ugyanis egyetemen tartózkodom és nem szeretnék a wc-n trónolni. Anyukám barátnőjének a máyvatea+kapszula segített és hozzátette nem a rossmanos és dm-s hanem a gyógyszertári, az eredmény mostanáig 24 kg mínusz, kb. 3 hónap alatt, bár hozzá kell tenni tornázott is.Most abbahagyta a szedését, és utólag bevallotta azért mert már időnként nem csak wc-re járt tőle hanem hányt is tőle, már nem bírta gyomra, viszont hatásos! Nagyon is!A Natúr Varázsról is szintén eltérő véleményeket hallottam és olvastam, miszerint valakinek igazán csak 1-2 napig ürít salakanyagot, míg mások több napig panaszkodnak hasmenésre. Most akkor melyik jobb? A szűztea évek óta bevált módszer, mire most már májkárosodásról hallok visszajelzéseket. Ti mit isztok, már ha tea mellett döntötök, melyik jobb?
22. zena01 (válaszként erre: 16. - Pumacic)
2006. szept. 12. 18:23
Igen az, de iszonyú drasztikus.Még egy hétig sem szedtem,de olyan hasgörcseim voltak,mint egy szülésnél.
21. 4726e582cf (válaszként erre: 19. - Norahhh)
2006. aug. 20. 21:42

Hát a mályvatea nem éppen mellékhatás mentes. Soha nem használtam még csak kúraszerűen sem, csak immel-ámmal. Aki használta (van is fórum róla - érdemes utánanézni) szenvedett a görcsöktől, és sokára szűntek meg a tea használatának befejezése után is. Nekem is görcsöket okozott és a legvadabb pillanatokban kellett a wcre rohannom. Nem javaslom még kúra szerűen sem. Egyszer-egyszer belefér, de igazándiból fogyáshoz semmilyen ilyesmit nem szabad használni! Diéta és mozgás, más módszer nem igazán létezik. Ezekkel az emésztésserkentőkkel tönkreteszi az ember a szervezetét. Arról nem is beszélve, hogy mi van, ha abbahagyja? Mi lesz az emésztésével?


Innább sok rostos zöldséget kell fogyasztani és megfelelő mennyiségű folyadékot.

20. Free
2006. aug. 20. 19:50

Sziasztok! A mályvateának 2 féle fajtáját ismerem: az egyik dobozos tömény mályva, a másikban van zöldtea és ginzeng is. Én ez utóbbit iszogatom. Szerintem természtesebb, mint a kapszulák. Este egy bögre tea, reggel iszkiri a klotyó!

Egyszer próbáltam egy "Natur Varázs" nevű teát (patikában 1999,- Ft). Este egy bögre, és egész éjjel a wc-n sírtam. Nagyon drasztikus a hatása. Reggelre 4 kilót fogytam. A bélben vannak azért olyan ásványok és bolyhok, amik kellenek oda, ezért nem fogysztom rendszeresen, nem szeretnék valamilyen hiányállapotot elérni. Alkalom adtán nagy kajálások napján jól esik.

A mályvánál jobbat viszont nem ismerek. :o)

19. norahhh (válaszként erre: 18. - Manka25)
2006. júl. 21. 13:08

A málvateának nincs káros hatása, mást is ismerek, aki emésztésjavítóként használja.

igen kúraszerűen érdemes fogyasztani.

2006. júl. 21. 11:55

Sziasztok4


Most olvasgattam amiket a mályvateáról és társairól írtatok. Nincs káros hatása ezeknek a teáknak? A mályvateáról sokat hallottam, kúra szerűen kell fogyasztani?

17. norahhh (válaszként erre: 16. - Pumacic)
2006. júl. 21. 09:43

Bocsi, de ebben a kérdésben sajna nem tudok segíteni.

Talán majd más.

2006. júl. 21. 09:33
Oké, köszönöm a felvilágosítást. „Jó pap holtig tanul”. Úgyhogy mégegy kérdés. Most jöttem a Rossmanból. Találtam kapszulát méghozzá olyan barna dobozost, és a hátuljára van írva, hogy „vigyázz hamisítják, dr. Med Chen receptje...” De ha jól tudom az ő nevével fut hasonló dobozokban a szűztea és a zöldtea kapszula is. Ez az a bizonyos Chen kapszula? A barátnőm váltig állítja, hogy nem.
15. norahhh (válaszként erre: 13. - Pumacic)
2006. júl. 21. 09:26
Ja! És a Dr. Chen tea nem ua. mint a mályva.
14. norahhh (válaszként erre: 13. - Pumacic)
2006. júl. 21. 09:24

Szia pumacic!

A mályvateából tudomásom szerint csak egyfajta van, a zöld dobozos.

Az aljára rá van írva,/elvileg/ hogy testsúlycsökkentő tea. Tehát fogyókúrás. Ha esetleg mégsincs, akkor új dobozos kiadást vettél, de ne aggódj, a mályvateától fogyni lehet.

2006. júl. 21. 09:07

Helo mindenkinek.


Most a Dr. Chen tea ugyanaz mint a mályvatea? Most vettem a patikában zöld dobozos mályvateát, de nem volt ráírva, hogy fogyókúrás, sőt semmi. Ezek szerint van belőle sima is, meg fogyis is? Ahogy magamat ismerem, tuti rosszat vettem...

2006. júl. 21. 08:57

mályva teázok én!

Igaz én a rossz emésztésemre kerestem teát!

nálam bevált az ízével sincs bajom:)

2006. júl. 19. 11:31

Sziasztok!

Nálunk kicsit fordított a helyzet, mert a férjemnek van néhány kiló feleslege.

Szóval kipróbálta a sűztea kapszulát-teát, és használt is, de a mályvatea volt eddig a legjobb.

Ettől csak addig volt hasmenése, amíg a felhalmozódott méreganyagok nagy része kiürült.

Ez néhány nap.

Utána már szenvedés nélkül látszik az eredmény.

Emberfüggő. Nála bevált. Drogériában zöld dobozban kapható. Ja! És szerinte nincs rossz íze.

2006. júl. 19. 11:22
sziasztok én úgyhallottam hogy a Java tea és a Zöldtea együtt fogyókúrás ital, és vízhajtó is egyben
9. 801ebf5905 (válaszként erre: 8. - Pumacic)
2006. júl. 18. 20:29

Szia,..ha egyre gondolunk akkor a rossman boltokban kapható, ma Én is vettem "kapszulát"

Üdv,dundibarbi

2006. júl. 18. 15:44

Sziasztok.


Olvastam, hogy drogériában és bioboltban is egyaránt kapható a Dr. Chen tea+kapsz. Bármily hihetetlen, de én nem találok. Tud valaki tippet adni?

2006. júl. 15. 14:42

Sziasztok Banya vagyok.

Én jelenleg a Zödtea-Jázminnal nevü teat iszom.Fermentáltat,napi 1/2lit,és mivel víthajtó hatása is van,1hét alatt 2kg-mal lettem könnyeb.Nem mindig azért vagy nehezebb mert az zsír,lehet víz is.A jázmin az a zsíroldást segiti.Az első pár nap viszont kitakarít mindent ami nem a szervezetedbe kell.Szinte fellélegzel, érzed,hogy könnyeb a tested.

Moxynak csak annyit,hogy a méreganyag üritésed indult be,most nemkellene abbahagyni,de csak 1 filtert igyál meg. Legelább 6 hétig iszom,3hét szünet,és kezdem előröl.Hihetetlen de 81kg voltam most 68kg,elhiszitek hogy látványos.

6. bébice (válaszként erre: 3. - Lady0514)
2006. júl. 13. 08:24
Drogéria,biobolt
2006. júl. 12. 16:04
Nagyanyáink szerint az édeskömény fogyasztó szer is le forrázva tea készül belőle hidegen inni és még az emésztésnek is roppant jót tesz.
4. moxy
2006. júl. 12. 14:46

ne igyatok ilyen szarokat.veszelyes.

en is sokaig ugy gondoltam,ez majd segit de kb 2 hete megittam este egy ketfilteres teat.iszonyat eros volt.nagyon sokaig hagytam allni es hajal 4kor iszonyatos fajdalomra ebredtem.nem is mertem elmondani a baratomnak,aki ott aggodott felettem,hogy orvost hiv.

olyan fajdalmat meg sosem ereztem,de meg is erdemeltem,mert tulzasba vittem.

ez csak egy tanacs,de ha tenyleg jok lennenek,nem lenn dagi ember a foldon.

3. lady0514 (válaszként erre: 2. - Efro)
2006. júl. 12. 13:56
Hol lehet kapni ezt a teát és a kapszulát? Láttam már sokfélét, pl: szűzteát és kapszl. is, de ezt még nem.
2. efro (válaszként erre: 1. - Bébice)
2006. júl. 11. 01:04
Ezt a teát+kapszulát én is használtam egyszóval brutális egész nap a WC jártam tőle és másnap is úgyhogy a férjem is már azt mondta nevetséges amit csinálok és sürgösen hagyjam abba!Abbahagytam és továbbra is kinlódok a kilókkal.Most a káposzta- leves kúrát fogom kipróbálni.Neked sok sikert kívánok!üdv:efro
2006. júl. 4. 11:26

Sziasztok!


Ki ismeri? Dr.Chen Testsúlycsökkentő Tea


Használta valaki már ezt a teát?Két napja iszom+kapszula,ha eszem valamit utána egy 20-30 perc múlva mennem kell nagydolgozni.Mit csinál vajon ez a mályvatea?Mi jön ki vajon szinte azonnal,a zsír vagy mi?

Nem találtam róla semmit a neten,csak azt ami a dobozán van,jó lenne ha lenne valaki akinek hatott,mert nem akarom potyára szedni!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook