Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Tapasztalatok az ételszállító cégek diétás, testsúlycsökkentő ételeiről. fórum

Tapasztalatok az ételszállító cégek diétás, testsúlycsökkentő ételeiről. (beszélgetős fórum)


2014. nov. 20. 00:03
Laci bácsi konyhája car,tavaly nyáron volt benne részem,kényszermegoldásként,mondjuk a krumpli ha sütve van,akkor mindenképpen pocsék mikrózva,de ez az elkészített étel lehűtve,hogy te melegítsd meg,na ez szerintem tönkrevágja rendesen,hiába ez az előírás.
8. Katinkaboszi (válaszként erre: 6. - 0a13a7d41c)
2014. nov. 17. 16:15

Meg ahogy Móricka elképzeli.


A gyerekek és a férj, meg járjank át a szomszédba, ha jót akarnak és finomat enni.


Pertye, pertye :)


Bááááár, ha csinos és mutatós a szomszédnő, lehet nem fog ártani a férjemuram sétája hozzá :)

Addig is nyugi van otthon :DDDDDDDDDDD

7. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Valaki92)
2014. nov. 17. 16:13

Szia :)


Először is a férjeddel kellene beszélni ezekről a problémáidról és nem igaz, hogy neki nincs rá szüksége, hetente 2 alkalommal legalább, rád való tekinttel.


Egyébként a Laci bácsi konyhájának van egy kihordó cége, nem lehet reklámozni, ezért nem mondom, de T.l.tál néven megtalálod.

Nagyon sok féle, még a NOrbiék által összeálított heti menűt is megtalálod.

De minden más, kimondottan diétás ételek is vannak, csak nézz rá az oldalra, ot találsz a férjednek valót és magadnak is.

Legalább egyen csak egy adagot Ő is, az nem fog ártani az egészségének.

2014. nov. 17. 13:13

Szerintem aki főz, annak esélye sincs lefogyni.


A konyhának mellékhelyiségnek kellene lenni az ember életében, ahován néha betéved, megmelegíteni valamit, vagy meginni egy pohár vizet, a röplabdázás után, mielőtt elmegy hegyet mászni.


A főzést hagyjuk meg a szakácsoknak, legyenek azok kövérek!

5. de Luca (válaszként erre: 4. - Valaki92)
2014. nov. 17. 12:28
Szerintem nyugodtan főzz olyat, amit a férjed eszik, csak ne tésztát egyél mellé, hanem salátát. Tehát adott esetben lefőzöd a kaját, és kihagyod a köretet. Gondolom, hogy amúgy is esztek mellé savanyúságot, ha olyan jellegű az étel.
2014. nov. 17. 12:24

Számomra nyilvánvaló, hogy önmagában ennyitől nem lehet fogyni, nem is ezt várom, csak azt, hogy ne nehezítse meg a dolgom.


Az ok, amiért kipróbálnám: A párom gyakorlatilag csak a jó szaftos, fűszeres, tocsogós, ízes kajákat szereti, tésztával, burgonyával, ilyesmikkel, azt mondja, csak ezekkel lakik jól (tény, hogy jó étvágya van és baromi gyors az anyagcseréje is), ezért ilyeneket főzök. A teljes kiőrlésű lisztből készült tésztát és kenyeret nem hajlandó megenni, a salátát csak ritkán viseli el, így ezzel sem tudok "csalni".

Az én súlyomnak ez viszont nem tesz jót, enyhén szólva sem alkalmas testsúlycsökkentésre. Illetve egy adag húsos tészta mellett hiába eszem a nap többi részében egészséges ételeket ésszerű mennyiségben, sok kicsire elosztva és sportolok mellette heti 2-3 alkalommal, nem érem el a kívánt eredményt.

Ha külön főznék neki és nekem is, az felőrölné az összes szabadidőmet, ezért gondoltam arra, hogy kipróbálnám ezt a lehetőséget.

3. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Valaki92)
2014. nov. 17. 11:13

A legnagyobb üzlet.

Ök tudják hogy nem az étel csökkenti a testsúlyt, hanem annak hiánya, így egy adagot kettőnek adnak el.

2014. nov. 17. 10:56
Nincs olyan étel, ami fogyaszt. Olyan van, hogy nem hizlal annyira.
2014. nov. 17. 10:52

Sziasztok!


Kíváncsi lennék bármiféle tapasztalatra tőletek, amiket ezeknek a cégeknek a testsúlycökkentő ételeiről gyűjtöttetek. Valóban lehet velük fogyni? Ha igen, nektek melyikkel sikerült? Milyen az ízük, mekkora adagok vannak, mit ettetek, mennyit mozogtatok mellette, ilyesmik érdekelnének. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook