Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testkontroll vki esetleg? fórum

Testkontroll vki esetleg? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
2011. dec. 9. 00:32
kirántott asztalfiókkal :)
929. danny68
2011. dec. 8. 21:06
Haho senki nem tudja a valaszt vagy ma be sem neztetek a forumra ?
928. danny68
2011. dec. 7. 23:22
sziasztok lenne egy kerdesem ti mivel helyettesititek a kenyeret ,pl. a sult tojast ami feherje mivel lehet megenni ami helyettesitene a kenyeret ?
927. Fenife
2011. dec. 5. 08:20

Jó reggelt!


Hát ha nem is minden pontban betartva, de ma reggel már próbálgatom az olvasottakat.


Délelöttre felvágtam két nagy almát megy eg szép sárgarépát, azt eszegetem. Érdekes, hogy így éhgyomorra valóban nem okoz savat, mint amikor napközben eszek almát. Pedig ettől nagyon féltem.


Ma majd próbálgatlak visszaolvasni Titeket, biztos sok okosságot nyerhetek ettől a fórumtól is.


Szép napot mindenkinek!

926. Fenife
2011. dec. 4. 21:41

Sziasztok!


Én mostr olvasom a testkontroll első részét. Még a felénél tartok, de alapvetően tetszik, jó elképzelés. Ha végig olvastam akkor valószínüleg bele is vágok.


Van köztetek olyan aki abban tud segíteni, hogy hogyan lehet az olvasottakat a magyar konyhára átszabni? Vagy aki e szerint él, jó lenne ha segítenétek, hogy miket fogyasztotok a nap folyamán.


Köszönöm

925. Mariba
2011. dec. 3. 11:16

Sziasztok!


Akkor az a lényeg,hogy az ebéd és a vacsora két különböző fajtájú ételcsoportból álljon+saláta.Ha,jól értettem.:)


A vacsi kár lehet paprikás krumpli,vagy sült is krumpli is sok zöldséggel?


Heti vagy napi menüt nem tudnátok írni?


Bocsi,ha sokat kérdezek,de még kezdő vagyok.


Előre is köszönöm!:)

924. CiNyi
2011. dec. 2. 21:14

Cukrot én kihúztam, DE a gyümölcscukor megmaradt, illetve a méz. A gyümicukorból annyit használok, hogy fél kg elég másfél hónapig...

Az meg azért jó, mert eleve baromi kevés, no meg úgy bontja le a szervezet, mintha gyümit ennétek, szóval elvileg nem rakodik annyira, mint a kristálycuki.

923. CiNyi
2011. dec. 2. 21:13
Kenyér mehet,de graham legyen vagy teljes kiőrlésű. A kenyérre pedig mehet növényi margarin, sőt az első kilók megindulása után nekem nagggyon vékonyan ment a májkrém is, és nem állt meg a fogyás. Nincs olyan, hogy vacsira fehérje inkább.Eleinte húst heti 3 alkalommal ettem csak zöldséggel (frissel vagy párolttal, sajtokkal, gombával). Én a fehérjéket keverem pl a mai napig,nem eszek csak gombát csak sajtot agy húst.Akár mindet egyszerre, de szigorúan zöldséggel. A tésztát is csak zöldséggel,meg tejszínes szafttal, amibe olyan fűszer megy, amilyet csak akartok. Délelőtt gyümi van, az tuti, bár a pocim nem bírta, így joghurtra tértem át.
922. CiNyi
2011. dec. 2. 21:10

Kedves Újak! Üdv:)

Szerintem az alapvető dolog, amit figyelembe kell venni, az az, hogy ez nem egy fogyókúra, hanem életmód.És a tény, hogy én pl 14kgt fogytam vele 6 hónap alatt,magáért beszél. Viszont azóta felcsusszant 3 kg, de nem tartom be. A lényeg, hogyha elkezditek, akkor életmód legyen belőle. Az elején kőkeményen, a végén pedig elég csak arra odafigyelni, hogy a cukor, kenyér kikerüljön az életetekből. Nekem ennyi elég. Nem jön vissza drasztikusan, bár a pörkölteket továbbra is zöldséggel eszem, nem szénhidráttal és ilyesmik.Próbálok odafigyelni, és amikor csak lehet, azért betartani belőle. Egészségesebb, könnyebb, és a közérzetem, pocim is jobb.

2011. dec. 2. 20:33

Sziasztok!

Örülök, hogy találtam egy ilyen oldalt, látom nem egyedi a problémám.Sokkal könnyebb "együtt", mint egyedül.

Nekem is szükségem lenne valamilyen tanácsora!Már elegem van!34 éves 2 gyermekes anya vagyok,81.08kg vagyok, és 165 cm!A párom azt mondja, nem vagyok kövér, jó van egy kis poci, de annyi kell!Hát nem!Szerintem nem kell semennyi!

Tanácstalan vagyok, mert a mozgásban sem végezhetek akármit,(volt egy gerincműtétem)de nem bírom tovább!Minimum 70 kg-ra kéne fogynom!Mindenesetre, ha elérném a 70 kg.-ot, már elégedett(ebb)lennék!Itt ülök, és mindjárt sírok, el vagyok keseredve.Bár amikor belepillantok a lelkes írásaitokba, ahol írjátok ki hogy áll, az tök jó!Irigykedem is egy kicsit, de GRATULÁLOK!!!Szóval, ha valaki segítene elindulni ebben, nagyon megköszönném!Pl.Cukor helyett édesítő a teába, kávéba?A zabkorpa, az tényleg jó,?Egyáltalán, mi az az alap, amit mindenképp meg kell változtatni az étkezésemben, mit kerüljek, mit lehet?Kenyér helyett mit tanácsoltok?stb.stb.stb.

920. Mariba
2011. dec. 1. 17:10

Köszi a választ!


Mintaétrended van?


Miket szóktál enni?

919. edka78
2011. dec. 1. 16:50

Testkontroll jó.

Nagyon jó.

5 hónap: 25kg le

Leállás

5 hónap: 30 kg fel


Szóval ha abbahagyod utána észnél kell lenni:))

918. Mariba
2011. dec. 1. 15:48
kg/hó
917. Mariba
2011. dec. 1. 15:48

Sziasztok!


Remélem még müködik a fórum.:)

Én ma kezdtem el ezt az egészet.Délig gyümi simán megy,szerencsére.


Vacsira inkább fehérje?vagy mindegy?


Milyen tapaszasztalatok vannak eddig nálatok?kg=hónap


Mintaétrendet tudtok adni?


Köszönöm szépen elöre is a segítségeket!:)

916. CiNyi
2011. nov. 23. 14:23

én tartom a súlyom egyenlőre, bár néha megszegem, mert mindig rohanni kell, és nem mindig tudok olyat készíteni, ami megfelel, de azért igyekszem :)

A porcerősítőkkel az a baj, hogy a legdrágábbakat is évekig kell szedni, mire akár egy tizedmillimétert is javít a helyzeten. Végezz más gyakorlatot,olyat,ahol nem pattog a porc, mert kopik, egészségtelen és nagyon nagy bajt csinálhatsz vele. Nálunk mindenki porckopásos,szóval tényleg vigyázz magadra! Meg utána kell járni, hogy mely élelmiszerekkel lehet természetesen javítani a helyzeten (kalcium és társai...)

2011. nov. 23. 09:53

És Ti hogy álltok fogyásban? Én cm-ben próbálom mérni a fogyásom, de ahányszor mérem annyiszor másabbat mutat :D :D

Pár tornagyakorlat közben kattog a térdem meg a karom is :( Szerintetek kellene valami porcerősítő tablettát vennem?

914. CiNyi
2011. nov. 22. 12:02

Hát meglepő a recept, először csak lestem én is. Elkészítve isteni, még annak is, aki nem szereti sütve. Én olyannal megetettem, aki finnyás és sose szerette a tököt :)))

Szóval a dolog úgy néz ki, hogy félbevágom a tököt, kivájom a közepét, hogy kb másfélcm fal maradjon. Ebbe a kivájt tökbe csepegtetek vékonyan mézet.

Készítek darált husit. Lepirítom , teszek bele mustárt fokhagymát, sót és borsot. Szereti a fokhagymát nagyon a tök :) és beleteszem a kivájt részt is,majd szépen ráhalmozom a mézes tökcsónakra, és mehet be a sütőbe, a végén, mikor az alja megpuhult, mehet egy kis sajt.Szerintem isteni,még ha bizarrul is hangzik :) meg tudok enni egy fél tököt így :))))

2011. nov. 18. 08:53

sziasztok!!


én tartom a súlyom, nem akarok többet fogyni. Most a mozgásra álltam rá, heti 2 alkalom, spinning és alakformáló. egy-egy. a spinninget nagyon tudom ajánlani, iszonyú mód szálkásít és nagyon szuper stresszoldó:-))) bármilyen állapotban megyek is be, valahogy mindig jó kedvvel jövök ki:-)


a sütőtököt én is szeretem! szívesen eszek bevállt jó recepteket. én csak krémlevest szoktam, meg rántani, érdekes, de süte nem szeretem... zöldségragut szoktam még. jó lenne valami újdonság:-)

2011. nov. 13. 16:26
Oh jó Neked... mi is vettünk sütőtököt de nem volt édes :( Én tornázok keményen meg diétázok.. bár néha olyan fáradt vagyok ezért tegnap nem is tornáztam, de ma is fáradt vagyok :D így lehet nem az a baj :P persze eszek rendesen fehérjéket stb.
911. CiNyi
2011. nov. 13. 12:08

Sziasztooooooook!


Boldogságos téli szezont :) megjött a sütőtök :) szeretitek?

Én lefogytam ugye azt a 14kilót, most másfél hónapos szünetem volt kb.Nem mentek már lea kilok,idegesített, plusz lebetegedtem 3 hétre,így esélytelen volt a fogyózás, antibigyok mellett.De visszatértem végre :)

Amásfél hó alatt totális kontroll nélkül kajcsiztam, mármint a szétválasztást illetően. 2-3 kg jött vissza, és most 4 napja lassan újra kezdtem a tk-t. A cél kb 5-6kg most. Télen kicsit nehezebb ugye, mert automatice raktározásra áll a szervezet, de azért megpróbálom :)

Na meg a gyümitől még mindig fáj a pocim, szóval banán van és 0.1 %-os gyümölcsjoghurt reggelire. A többi hamit betartom :) még nem szigorúan, de a nasit, fehér cukrot és fehér kenyeret elhagytam. Kicsit most könnyebb kezdeni, már tudom, kb mi vár :)


Ti hogy álltok? Téli receptek? :))) Sütőtökimádó vagyok :)

2011. nov. 12. 15:03
én fogyok :)
2011. okt. 28. 08:36

köszi a választ :)


Olyan csalódott vagyok. Minden nap tornázok leginkább hasra és olyan 1 órát, betartom a szabályokat, de egyszerűen nem akar tőlem megválni a nagy hasam :(


Ti, hogy haladtok? Csak én várok csodákat? :))

908. Iviiiiii (válaszként erre: 907. - 09f202c37d)
2011. okt. 27. 17:15
a gyümölcs keresztülmegy a gyomrodon, a fehérje emésztése meg nehezebb. ha megnézed gyümölcs után fél órát kell várni fehérje után 4-et. 8szor olyan nehezen emésztődik :)
2011. okt. 27. 10:02
en feherjere gondoltam mivel a gyumolcs is valamilyen szinten szenhidrat. de biztos nem sok kulönbseg van, h melyiket valasztom. :)
906. air (válaszként erre: 901. - Iviiiiii)
2011. okt. 27. 10:00
Gratulálok!
905. Iviiiiii (válaszként erre: 904. - 09f202c37d)
2011. okt. 27. 09:46
szerintem gyümölcsöt
2011. okt. 27. 08:23

sziasztok :)


hogy haladtok? en minden nap tornazom 1 orat zenere felulesek meg mindenfelet ami a hasra kell. jol el is faradok töle. mar nem nezem a sulyom hanem inkabb a tukröt figyelem... csak sajnos eleg lassan akar megvalni tölem :)


Este 8 utan ha nagyon ehes vagyok mit erdemes ennem ami "nem annyira rossz" ilyenkor?

903. csera
2011. okt. 25. 12:52

Sziasztok!

Egyszer régen olvastam a könyvet, de a délig gyümölcs miatt el se kezdtem :)!

Most keresek valami olyan "diétát", ami a rendszeres gyomorfájdalmaimat segítene helyretenni, de nem kell hozzá külön fizetés. Sajna nem sok jut magamra, mert 5 tagú a család.

Most krumpli és tésztaféle a fő táplálékunk, heti 1-2-szer hús, többségében csirke.

A délig gyümölcstől még most is félek, nincs tőle sok gyomorsavatok?

Minden jó tanácsot szívesen fogadok :)


Ui: Ja, fogyni is kellene kb. 10 kg-ot!

902. Lillypop (válaszként erre: 900. - 09f202c37d)
2011. okt. 18. 09:01

ez a recept:

[link]

testkontrollos, csak a fehérje nem, amivel meg kell kenni a tetejét. Plusz vízzel csináltam az élesztőt, nem tejjel. nagyon jó lett!! nem nagyon lehet abbahagyni:-)

2011. okt. 17. 20:11
képzeljétek,beleférek a nadrágba amit kihíztam és ami miatt elkezdtem :)
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook