Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Testkontroll vki esetleg? fórum

Testkontroll vki esetleg? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2011. aug. 2. 10:12

Szia CiNyi! most nálam is stagnálás van. biztos ez ilyen, hullámzó. az utolsó kilóg mennek a legnehezebben...

Sóska, spenót szerintem ok, csak ne liszttel sűritsd, ha tejet is teszel bele. A spenót pl isteni, ha sok foghagyma, tejszín és reszeltsajttal sűríted. Úgy nálunk a srácok s megeszik:-) és ehetsz hozzá mondjuk tükörtojást!


A tejet én szigorúan fehérjének veszem, aztán ki tudja... nálunk most a normál tehéntej a menő, jár egy tehenészet kocsival, mint a fagyiskocsi:-) csak pasztőrözött tejtermékeket hznak. Isteni! Mi most azt iszuk. Legalább nincs ráírva, hogy mik az összetevők:-)))


Puding, hááááát fogalmam sincs! én, ha nasizhatnák rájöttem, hogy a lekvároskenyér is ok teljes kiörlésűből. vagy nem? vagy egy kis kocka csoki.


A főttkukorica minek számít? Én most vertem be 2 csövet, az gáz délelőtt??


Mamád hol tart? megy neki?

779. CiNyi
2011. aug. 1. 17:22
Ja és az elkészített puding is szénhidrát? Magyarul ha nagyon nasizhatnék, akkor egy szelet pudingos süti is mehet????
778. CiNyi
2011. aug. 1. 16:42

Hallo!


Hát nekem majdnem lement egy kilo, de aztán újra maradtam. Szóval stagnálás van megint. De mindegy, ma szigor volt... ettem husilevest tésztával, meg tésztát pörköltszafttal kis krumplisalival (tojés tejföl mentesen).

Ma már nem eszek, csak egy gyümit vacsorára,bekeményítek kicsit :)


A sóska, spenót arról mi a vélemény?

Ja, meg leesett, hogy a majonéz az nem fehérje :D dilis vagyok...szóval franciasalit is ehetek, rájöttem, csak nem teszek bele tejfölt.

Holnap madártej lesz.

Tudtátok, hogy a tejben, ha megnézem, a tejes doboz azt írja, hogy szénhidrát több, mint a fehérje? Hogy a fenébe van ez??? Röhej :D

2011. aug. 1. 12:21

sziasztok Csajok!


ki hogy halad? hogy telik a nyár? nagy a csend...:-(

776. CiNyi
2011. júl. 16. 20:17

Sziaszttttooook!


Hű de jó nyár van :)megérkezett a sárgadinnye és a barackfélék a konyhámba :)Sőőőt füge is kerül a terítékre, a bokrunk ugyanis öklömnyi terméseket ad nekem hamizni :)

Extra lassan sikerült megszabadulnom még két kilótól, de már csak 3 kiló és álomsúly :)Ami meg onnantól még lefelé megy, na az meg főleg álom lesz :) Most vagyok 163 cm 68 kilócska.


Köszönöm kérdésed, képzeld! A mami is megindult fogyni :)

Jól bírja és betartjuk. Hát,tejet iszik, mert már 70 éve issza... de sikerül, megindultak lefele a zsírgonoszmanók.

Ma kicsit kilengtünk, mert marha pöris bográcsos buli volt. A pörihez párolt zöldség ment meg ubisali, aztán ettünk egy kis fagyit.A többiek sütire téve ették a gombócokat, mi két gömböt hamiztunk de süti nélkül. Hát enyhe kirúgással belefért a fehérje ebédbe:) Viszont vacsira barackot ettem, meg fügét.Újabban nem kívánok mást, csak gyümit. Bár tudom,azt üres pocakra szabad, de egyszerűen azt kívánom, és rendszerint 4-5-6 órával előtte mást nem eszek. Ma 8 óra telt el az ebéd meg a gyümivacsi között. Az baj, ha vacsira gyümit eszem?


Szóval mi jól vagyunk,remélem, hasonló jókat olvashatok Tőletek is :)

2011. júl. 12. 11:59

Vannak közöttük csúnyák is szépek is de az alapvető, hogy mindegyik vékony xd /jóóó nekik/


Áhh nagyon meleg van itt :) Nem bírni a hőséget :D

774. bucimami (válaszként erre: 767. - Lillypop)
2011. júl. 11. 20:48

Hát, amikor én jártam külföldön, azt láttam, hogy mindig a magyar lányok a legszebbek, legcsinosabbak.:-)))

Persze lehet, hogy a szépek külföldre járnak, a többi meg a Balatonra. :-)

Nekem holnap a gödi strand jut. :-)

773. Lillypop (válaszként erre: 770. - CiNyi)
2011. júl. 11. 14:24
CiNyi, példálozhasz velem, az első héten nekem 1 sem ment le, de kitartás neki!!! Ha ott vagy mellette biztos könnyeben megy:-))
2011. júl. 11. 14:24

ja, ezt nem tudtam, bocs, ha már írtad korábban:-) Az gyönyörű hely! Van egy barátnőm, aki egy magyar-séd sráchoz ment férjhez. A kislányuk 4 éves, úgy nyomja a svédet, öröm hallgatni! Mint egy mesenyelv, főleg egy kislány szájából:-))


Nincs most ott hideg? A svédek sok halat is esznek ráadásul, az is biztos jót tesz a bőrüknek, meg a testzsír aránynak. Nyugati országkban egyébként is más a kultúra. Én fél évet svájcban éltem, na ott meg a rengeteg sajt, meg kolbász:-)) este olyan jókat kajáltak kolbászból, csak lestem:-))) igaz ott pl a biozöldségek, biocuccok nagyon mentek. Jó kis biotej...nyami... meg a teljeskiörlésű pékárúk isteniek voltak!

2011. júl. 11. 14:18

Bizony együtt könnyebb a diéta :)

Svédországban élek :)

770. CiNyi
2011. júl. 11. 14:08
Én most ilyen pár deka föl, pár meg le stádiumban vagyok, már az agyamra megyek.... mamikámat is ráállítottam, kicsit nehezen viseli, meg nehezen indul meg neki sajnos.Egy hét alatt még egy kiló mínusznál jár :( de biztatom, hogy tartson ki....
769. Lillypop (válaszként erre: 768. - 09f202c37d)
2011. júl. 11. 14:06
itt? honnan írsz? nem itthon élsz?
768. 09f202c37d (válaszként erre: 767. - Lillypop)
2011. júl. 11. 13:11
Pont ahogy mondod... itt alap, hogy az emberek salátát esznek kicsi főétellel és kenyér helyett pedig 100% teljes kiörlésü rágcsikát esznek... itt nagyon fontos az egészséges életmód. még egy szülinapi buliba is gyümölcsöt visznek :D
2011. júl. 11. 13:02

én is erre szoltam gondolni süti közben:-)))


igen, ezen én is elgondolkoztm már. viszont, ha lemész balcsira, vagy velencére keresni kell a csinos nőket a strandon. Na jó, azért vannak persze, de valahogy külföldön más. Lehet az egész ország étkezési kultúráján változtatni kéne?? vagy a stressz??

2011. júl. 11. 12:49

Jajj ne is emlegesd a fürdőruhát :( a tengeren mindenki olyan csinos... olyan irígy vagyok olyankor...


egyébként ha egyszer kétszer eszünk sütit attól még elhízni nem lehet ;)

2011. júl. 11. 12:44

ügyes vagy:-))) kisebb-nagyobb kilengésekkel, de betartom a szabályokat. Egy-egy sütinek, fagyinak nem tudok ellenállni, de igyekszem:-)

súlyt nem tudok most mondani, legutoljára 63 voltam, nekem 60 a cél.

nyaralni majd augusztusban, addig még van idő a fürdőruhákhoz igazodni!

2011. júl. 11. 10:00

Hát ebben valószínüleg igazad van :D másnap ettem jó sokat belőle :P de azóta meg csak dinnyézek :) Imádom a dinnyét és ígyis, hogy jó sokat eszem belőle fogyok. 51,4 kg vagyok :)


És Ti, hogy haladtok a testkontrollal? Hogy telik a nyaratok? :)

763. Lillypop (válaszként erre: 762. - 09f202c37d)
2011. júl. 11. 09:05
Egyél egy jót belőle! Addig úgysem hagy békén a gondolat:-))
2011. júl. 8. 22:28
Szerintetek mit lehet tenni az ellen ha valamit nagyon kívánok? Lent van a pékség és isteni graham zsemléket csinál :P nem akar elmulni a hülye gondolatom róla :P
2011. júl. 8. 11:28

Yelina! Nagyon aranyos a kislányod :) Neki már biztos nem lesz suly problémája :) ;)


52,5 kg vagyok :P A kitüzött álomsulyom pedig az 50-es volt, tehát már nincs sok hátra :)

Zöldségturmixot (brokkoli répa karalábé víz) gyümölcsturmixot (barack alma víz) és dinnyét eszem! Nyámi :) Imádom a turmixgépem :)

760. CiNyi
2011. júl. 5. 22:55
Azt hiszem,meginduuuult :) hát majdnem szülés :)
2011. júl. 4. 09:19

Sziasztok


hát s hétvégén én sem jeleskedtem, vagyis vasárnap. Jöttek anyósék, a srácokkal sütit sütöttünk, nagyon finom lett, szóval 2-3 szerel lecsússzant, azért a rántotthusit csak koviubival ettem:-) meg majonézes kukoricával, az is joghurttal készült. Igyekeztem, de a torta betett:-))

nem tudom hol tartok súly ügyileg, szerintem stagnál.

jöhetne már a nyár!!!

758. CiNyi
2011. júl. 3. 22:04

Sziasztoook!


Na én is előkerültem :)


Még nem indult meg a fogyás, de ma nagyon csúnya voltam....hazaértem és itt mamikám várt....sütike, dinnye, epres milka csoki....na gondoltam egyet,és mindent megettem :(

DE! Holnaptól ismét vasszigor, szurkoljunk egymásnak!

Itt most nehéz, mert mindenki díszzabál és csak én fogyózom, de ki fogok tartani...ez a baj a nyári szünidővel:) a mamámat szeretném ezzel a módszerrel fogyasztani, mert szegénykém kb 150 cm és 84 kiló, és már nagyon rosszul van :( szerintetek belekezdhetünk?


Szóval én csinálom. De legalább nem híztam, már ez is jó :)

Nagyon szép nyarat nektek, ha már így elkezdődött :))))

Tartsunk ki..... valahogy :)

2011. júl. 3. 18:53

Sziasztok :)


Ne haragudjatok de otthon voltam 10 napig emiatt nem irtam. Szerencsére a sulyom nem változott, hogy otthon voltam, de nem is volt nehéz megtartani, hisz nálunk már mindenki fogyózik otthon :D még bátyám (akin nincs is sok felesleg) és a barátnője is. Mindenki hiú :) Barátnőm problémája pedig, hogy túl vékony. Ti, hogy haladtok a fogyással? Én a mostani csipszet kivéve xd zöldségpüréket és gyümölcsturmixokat iszom. Valahogy mióta visszajöttem teljesen levagyok gyengülve nincs kedvem semmihez és aludni sem tudok. :S Remélem Nektek jól telik a nyaratok :)

2011. jún. 27. 22:03

Sziasztok Lányok! Látom, nem kellett oldalakat visszaolvasnom :D

Sajnos én is el vagyok havazva mostanság, munkahelyet váltottam a múlt héten, most rengeteget kell tanulnom, úgyhogy elmegy az idő. Azért igyekszem testkontrollosan enni.

Kislányom édes volt a minap: ette a sült kacsacombot, mondtam neki, egyen krumplit hozzá nyugodtan. Erre rávágta: "nem, ez így jó, eszem hozzá olajbogyót és jépát". 2 éves és már is testkontrollosan étkezik :)) Végül 2 db krumpli csíkot evett a mami kedvéért :)

Mindenkinek szép estét kívánok!

Ma ráksalátát csináltam, fini lett! Majd felteszem a receptet a héten valamikor.

755. Lillypop (válaszként erre: 754. - CiNyi)
2011. jún. 27. 21:31

jaj, dinnye, ne is említsd! Pont ma vettem nagyvonalúan egy egész dinnyét, a fiam már kiszekált a világból a dinnyéért. 1700 Ft volt!!! mondtam a srácnak, hogy egy kisebbet válasszunk már, hát ez volt az. Nem volt pofám ott hagyni, meg hát ahogy a két csöpp örült neki, minden pénzt megért:-)))


Mostanában én sem vagyok túl szigorú, vagyis sz voltam, ma kezdtem el megint éhezni valamiért, úgyhogy megettem a lányom maradék sajtos kenyerét, meg fehér kenyeretet ettem, amizt nagyon égen nem, és még 2 kocka csoki is lecsúszott... de holnaptól igyekszem odafigyelni szigorúnak lenni! Nekem már csak 3 kiló a kitűzött célig, de utána sem állunk meg:-)))

754. CiNyi
2011. jún. 27. 17:26
Nem cart be a nemzet :D itt vagyok, csak elkezdődött a nyár ;) hát az az igazság, hogy azért nem tartottam be szigorúan...de ma elkezdtem megint sportolni és most megyek bicózom egyet, meg most felülések helyett lábemeléseket csinálok, ugyanis kicsit furán nézek ki....a hasamon felül már nincs hájacska és ha így haladok, még kocka is lesz...alul meg lóg a nagy bendő :D szóval taktikát kellett váltanom :) hogy egyenletesen nézzek már ki....hááát ilyet.... de ma szigorú vagyok, és már az is leszek, 5 kiló nem a világ, csak megint meg kell, hogy induljon. Ha végre nem egy vagyonba fognak kerülni dinnyéék, tartok gyüminapot simán :)
2011. jún. 27. 17:00

szia! Végre valaki előkerült! Már azt hittem besz@rt az oldal....:-))


Naaaa, ne akadj ki, van ilyen! Máskor is volt már, nem? Csinálj lénapot, vagy gyüminapot, hátha beindul! Könnyen osztok tanácsot, én tuti nem bírnék ki egy napot sem:-)))

752. CiNyi
2011. jún. 27. 13:41
ÁÁÁÁÁ megállt a fogyásom, asszem kiakadtam :)))))
2011. jún. 24. 12:04
Nyaral mindenki?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook