Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tesco dolgozók! fórum

Tesco dolgozók! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
598. Pandnóra (válaszként erre: 597. - Norcyka)
2011. nov. 25. 21:53
Miért csak 1/2 évig, és mi volt a baj, bár gondolom nagyon kevés volt a pénz, de sok a meló.
597. Norcyka (válaszként erre: 595. - Nyunyu22)
2011. nov. 25. 17:51
Én 4 órás voltam, fél évig és nem diák munka :)
596. Pandnóra (válaszként erre: 595. - Nyunyu22)
2011. nov. 23. 09:34
Ez engem is érdekelne:))
2011. aug. 30. 16:59

Sziasztok!

Van olyan,aki tescoban dolgozik,kasszában,részmunkaidős 6 órában?

Kérdeznék egy két dolgot,hogy máshol hogy működnek a dolgok!

594. katanyanya (válaszként erre: 592. - Percsike)
2011. júl. 12. 23:29

szia

kata vagyok. milyen pozicióba jelentkeztél? én is akartam, de nem sikerült olyan bonyolult volt, valahogy elakadtam rajta.

Nem tudod véletlen takaritónak hogyan kell oda jelentkezni?

593. Botuska (válaszként erre: 591. - Lemonat88)
2011. jún. 20. 20:12
Nem gúnyolom,támadom amit írtál.DE ne írj ilyet hogy 70%...ez durvának tartom!!!!!!!!
2011. jún. 20. 16:46

Sziasztok!

Kérdezném, hogy jelentkezett-e valaki a Budapesti Köki Terminal Tescojába és esetleg hívtak-e már be valakit? Én oda jelentkeztem...de már tűkön ülök...

591. lemonat88 (válaszként erre: 583. - Ayrton Corvus)
2011. jún. 19. 16:17

Bizony ebben (583), és az alábbi (582) hozzászólásban rengeteg igazság van !

Jómagam 12 évet húztam le sajnos a cégnél.

Bárcsak igaz lehetne és pár év múlva eltünne az országból ez a vállalat.

De, sajnos a tőkeereje miatt ez aligha fog megvalósulni.

Lévén a nevében is benne van: Tesco Global Zrt.

Global, vagyis globalista...

Azaz monopoliumra törekvő, vadkapitalista cég.

(Lásd még: Bilderberg csoport, Pinay kör, stb...)



A vásárlóközönsége a tesco-nak valóban, kb. 70%-ban igen ostoba emberekből áll, ezt főként a debreceni tapasztalataim alapján, teljes objektivitással mondhatom !


A dolgozókat valóban feláldozható sorszámoknak tekintik, az 582-ben említett besúgó, hízelgő tipusú emberek előnyöket élvezhetnek !


A felső-, és sok esetben a középvezetői réteg is nem oda illő, inkább "kápó" jellegű emberekből áll, akik szimpátia, hízelgés, besúgás révén kapták a kinevezésüket, nem pedig szakmai alapon !


Az itt leírtakat lehet támadni, gúnyolni, semmisnek venni, de attól függetlenül ezek tények, 12 év alatt volt időm megfigyelni a cég belső berkeiben hogyan is mennek a dolgok.

590. Norcyka (válaszként erre: 589. - Ria0712)
2011. jún. 19. 15:16
Én már nem vagyok Tescos, de itt vagyok :D
589. ria0712
2011. jún. 6. 16:00
Sziaszok! Van itt valaki a püspökladányi Tescoból?
588. Botuska (válaszként erre: 580. - Ayrton Corvus)
2011. máj. 26. 14:17
Tudom javasolni hogy jelentkezz valamelyik Coop vagy CBA üzletbe.Ott biztos felvesznek,és nem rúgnak ki,"csak úgy"!!!!!!!
587. Botuska (válaszként erre: 582. - Ayrton Corvus)
2011. máj. 26. 14:15

Ez mekkora egy butaság!!!!!

Igen is vannak szép nők és helyes férfiak a Tesconál!!!!!!!!!

586. Botuska (válaszként erre: 583. - Ayrton Corvus)
2011. máj. 26. 14:13

Huhaa!

Nem értelek,honnan ez a sok rossz gondolat!

Én igaz Tesco dolgozó vagyok,de nem értem hogy mi az ami ennyi rosszat szül.Más cégek rendbe működnek??

Milyen vegyes raklap???

Ezt érdekesnek találom hiszen nem is egy helyről szállítják a 2 említett árut.

De ahogy már más is mondta,nem kötelező ott vásárolni!

És azt meg nehezen hiszem hogy a Coop és a CBA váltaná le a Tesco t,hiszen mind a 2 a csőd szélén áll ha még nem csődölt be!


Fele nem igaz annak amiről írnak,és főleg a Magyar Nemzet!

Persze nem tökéletes egy cég,de melyik az???

585. Norcyka
2011. máj. 21. 12:39

Én hétfőig vagyok még Tescos :). 7hónapot nyomtam le 4 órás pénztárosi munkában, köszönöm lépek tovább, más céghez ahol megbecsülnek és 6órás lehetek, több pénzért. Aztán volt pofájuk mondani, hogy de hát nem maradnál itt is lehetnél 6 órás.. Jaaa igen nem volt ere idő 7 hó alatt.. Köszönöm!!! Már a vásárlók sajnálnak hogy elmegyek, mert én voltam ott a kis kedves aranyos, nem bunkó kasszás. Mondom fogok még dogozni a másik üzletben, oda kell jönni vásárolni :D


Ayrton Corvus: Ezek az állapotok nálunk is uralkodnak :D. Ey kis penész, egy kis egérk@ki. Á sebaj, elfér az ott :D Melyik megyéről írtál amúgy?

2011. máj. 19. 12:41
Nem kötelező a tescoban vásárolni!!!
2011. máj. 16. 12:56

Mélyen tisztelt Magyarországi Tesco vezérigazgató! (Elnézést, de sajnos nem tudom a becses nevét, gondolom Cohn vagy Cohen esetleg Baumann)


A mostani ellenőrzést a besúgóknak köszönhetően megúszták. Sikerült eltüntetni a mérgezett pékárukat, az egér ürülék maradványokat. Gondolom a vegyes raklapokat is sikerült eltakarítani (ahol pékalapanyagok és mosószerek vannak összecsomagolva)

Napokban hallottam egy friss hírt, hogy az önök multi láncolatát 2014-ig valószínűleg felváltja a Magyarországi CBA és Coop. Már látom lelki szemeim előtt, ahogy a Tesco feliratot verik le, a C betű azért marad.

Itt már a ruhaváltás se segít, lehet pirosból kékbe öltözni, esetleg a mi nemzeti zászlónkat az új tesco felsőkbe varratni. Sajnos már ez sem segít. Ideje elkezdeni vágni a centit.

Megértem önöket évtizedekig mérgezték a Magyar lakosságot, sajnos nem csak a testüket (önöknek köszönhetően van ennyi glutén érzékeny, kitudja mivel mérgeztek minket), de a lelküket is. Ha egy cégnek nincs morálja, erkölcsi alapja, egyetlen célja a kivihető profit, akkor a vásárlót birkává kell alakítani. Az egyén teljes lerombolása a cél mind a dolgozóknál és természetesen a vásárlónál. Készült "önökről" egy remek film a Paranoia 1.0(One Point O), ez totálisan bemutatja mi az önök célja. Szinte a génjeikbe juttatják, hogy menjünk az önök boltjába és vásároljuk a selejtes terméket, egészen addig amíg bele nem d.......

Nehéz lesz önöknek 2014-től, tudom az élelmesebbek rögtön új álarcot vesznek, és más cég logója alatt továbbra is a lakosság kiszipolyozása lesz szent célja, de sajnos el kell keserítenem ezen egyéneket, mivel ennek az értékrendnek bealkonyodott, halálán van.

2011. máj. 12. 16:59

Igen, igen. Az ávónál is szerettek dolgozni a "dolgozók" lelkiismeretesen végezték a "dolgukat".

Röviden a tescónál előny a kissé debil semmitmondó fej, kövér test, nőknél félméteres hátsó. Imádják a besúgó hajlammal rendelkező "egyéneket", ne gondolkodj "csak csináld".

Őszintén szólva én még egy tescóba se láttam igazán szép nőt, de jó kiállású férfit se.

Emlékszem az avasi tescoból szinte mindenkit kirúgtak, de a makogó és sánta (nem akarom bántani) ráadásul lusta dolgozót nem.

2011. máj. 11. 23:50
Én vevőszolgálatos és dohánypultos vagyok. Én szeretek ott dolgozni, már 5 éve!
2011. máj. 10. 16:26
Szeretném megosztani immár második teskohnos állásom. Három éve pont a próbaidő utolsó napján munka közben értesítettek, hogy a játszmának vége. Szerintem mindenki tudja, hogy a tesco milyen ideológiát képvisel, így nem kell magyaráznom kik ők, honnan jöttek. A lényeg a következő másfél hónapja egy vasárnapi napon megláttam egy tescos hirdetést, mondom egye fene poénból jelentkezem, úgy se hívnak vissza, ha már egyszer "padlóra küldtek". Mit ad isten másnap felhívnak, röviden felvettek. Mondtam, hogy már voltam tescós, talán ez számított valamit, hiszen a munkaügyi központnál nem voltam regisztrálva. Tudtam a pakliba benne van, hogy bármikor kirúghatnak, ez a velejéig rohadt mentalitás jellemzi őket. Éhbérért szó szerint a véremet adtam, de ez nem számít. Talán ennél a tesconál a mentalitás a legrosszabb, a vásárló náluk egy birka a dolgozó, pedig egy rabszolga. Nem számít, hogy nem akciós csak ki legyen rakva, a teljesen lemoralizált vásárló még a lyukas zoknimat is megvenné, ha alá van írva, hogy akció. Az osztályvezetőm egy "nő" maga volt a kéj a vezetéknevét sajnos nem volt időm megjegyezni, én csak Erica C.-nek hívtam. Tudta, hogy dolgoztam tescónál, de mégis totál idiótának nézet. Egy pár idézet tőle "Targoncás vizsgád van?" Mondom nincs. A válasza "Az a te bajod". Történt egy baleset az ujjammal ( jegyzőkönyv zéró), de így is dolgoztam vele, pedig kínok kínját éltem. Egy display-t nem emeltem le két másodperc alatt " Mit sz@rakodsz!" mondta nekem, ez az állítólagos hölgy. A másik kedvencem az volt, amikor megérkezett délután és megkérdezte, hogy hány raklapot raktam ki. Mondom nem számolom, végzem a dolgom keményen. Krisztusi korba vagyok, a 90-es évek végig komolyan foglalkoztam testépítéssel, a szénlapátolástól kezdve szinte csináltam minden kemény fizikai munkát, dolgoztam kereskedelembe, ahol a fejembe verték a „a vevő a király”, és ilyen hülye kérdésekkel terrorizálnak. "Ha nem szimpatikus nyírd ki" ezt az egyik tescos blogon olvastam. Sajnos, de inkább szerencsére karizmatikus vagyok. Azonban a tesconál ez maga halálos ítélet. Egy hónap után munkakezdés előtt felmondanak, se a személyzeti igazgató, se az osztályvezető, se a szárazigazgató (nap mint nap lekezeltem vele stb) se az igazgató (aki annyira érdeklődött, hogy elmúlt e náthám) nem mert a szemem elé kerülni. Szerettem volna megkérdezni, hogy miért csak egy hónap, vagy a kezdésnél megmondhatták volna, hogy csak a Húsvét és az Anyák napja miatt vettek fel. Még egy rohadt "sajnálom" se. Az irodista "lányok" (rájuk férne néhány tornaóra) érzéketlen arccal a pofámba vágták a papírt, és rögvest a ruhát követelték immár másodszorra. Elvárták volna, hogy egy szál gatyába menjek haza. Röviden ennyi. Sajnos hiába jár az ember suliba évtizedeket, a szakmájába nem dolgozhat, lealacsonyodik, megalázkodik, de ez se elég, már a hátad mögött vannak, és bármikor szúrhatnak.
579. Keress (válaszként erre: 575. - Erikpipi)
2011. ápr. 21. 22:25

Hát ebben tuti választ tudok mondani, nem kevés ideig dolgoztam a cégnél mint oszt. vez.

Éjszakai műszak 21.30-06.00 ig. tart. A megadott beosztás szerint kell munkába járni, de ha az áruházi folyamatok úgy kívánják ezen módosítanak kedvükre (a csúcs 31 napra 24 módosítás)ne tervezz előre nem fog összejönni semmi, ha szólsz akkor még kisebb az esély.

A nagy vezetők mosolyognak rád a hátad mögött a közvetlen főnöködet pedig letolják hogy ez vagy az nem jó, ugyan is nem jó ha nincs vita a főnök és a beosztott között. Természetesen van ahol szeretik a dolgozókat nem minden hol ilyen a vezetőség, de nagyon vigyázz csak a munka idő semmi több ha ma bent maradsz egy kicsit tovább holnap már nem engednek. Túlórát ritkán fizet (ha kifizeti) csúsztatás nincs, azaz pusziért dolgozol, mindig dicsérnek de csak a szemedbe!!!!

Ha van kérdésed privin keress.

2011. ápr. 13. 13:01
nem ide tartozik, de gondoltam sokakat érdekel, igyhát beirtam ide is.sziasztok
577. n.beja (válaszként erre: 575. - Erikpipi)
2011. márc. 30. 10:44
Szerintem 22től 6ig!
576. n.beja (válaszként erre: 574. - F3454b066e)
2011. márc. 30. 10:42
Jelentkeztem több munkakörre is erre hívtak be interjúra. Erre ma kaptam egy emailt nem a vevőszolgálati dpultosról ahol voltam hanem a vevőszolgálati csoportvezető posztról h nem vettek fel. Szerintem csak elírhatták. Vagy nem tudom.
2011. márc. 29. 19:04

Esetleg ha valaki megírná, milyen az éjszakai munkabeosztás ,mettől meddig, és igaz e, hogy nem csak beosztás szerint kell bemenni, hanem bár mikor behívhatnak?

köszi

574. f3454b066e (válaszként erre: 573. - F3454b066e)
2011. márc. 28. 15:11
csak nem tudom mi alapján látja hogy te vagy te nem hogy dolgozol...
573. f3454b066e (válaszként erre: 572. - N.beja)
2011. márc. 28. 15:11
azna gond, hogy annyi a munkanélküli sajnos.. hogy válogathatnak!meg is teszik!!!!!!sajnos!
572. n.beja
2011. márc. 28. 09:40

Sziasztok!


Pénteken voltam interjún a Tescoba. A kőszegi új áruházba kerestek munkaerőt. Azt mondták h ki fognak értesíteni levében vagy telefonon a mostani héten vagy utána héten. Gondolom ha levélbe akkor valószínű h nem vettek fel.

Dolgozik itt valaki vevőszolgálati dohánypultba?

571. joco22
2011. márc. 22. 09:50

sziasztok!

mennyit keres ma egy tesco expressz boltvezető helyettes?

570. Norcyka
2010. nov. 27. 07:53
Tegnap megnyitotta kapuit a TEsconk, igaz 8 helyett 12kor :D DE jóó sokan voltak, még jó hogy nem dolgoztam. De ma 8órán át a kasszában ülök majd, nah kíváncsi vagyok, mennyien lesznek :)
569. ria0712
2010. nov. 19. 13:42
A tegnapi nap nagyon húzós volt.Reggel nyolckor kezdtem és este tíz után jöttem haza.Ma csak a nyitásra mentem ki.Dolgozni csak vasárnap hajnalban megyek.Külön nyitási akció nem volt,de a parkoló így is megtelt nyolc órára.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook