Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességem története fórum

Terhességem története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhességem története

2013. máj. 21. 07:35

Bocsi de nekem az alkonyat ugrott be erről....

Mikor Bellának is mindenki azt mondta nem hordhatja ki a gyereket, majdnem belehalt de kihordta :)

Gratulálok a babádhoz.

2013. máj. 20. 11:12
Igazi anya vagy gratulálok neked es minden jót kivanok a családodnak!:)
15. d6c649ab6f (válaszként erre: 9. - 450f37fbfa)
2008. júl. 3. 19:15
Enci ne adjátok fel, lesz nektek is! mi is tudjuk milyen amikor a csöppség mégse jön, és pl. nem tapad meg! szörnyű! de jönni fog!!! higyj nekem
2008. júl. 3. 19:13
most olvastam, gratulálok a fiacskádhoz, gyönyörű!!! és neked is h küzdöttél és emberfeletti erővel küzdöttél!!! milla pussz nektek
13. huszka
2008. jún. 25. 09:00
Sziasztok... én még csak most olvastam el a történetet és a hozzászólásokat is. Csak gratulálni tudok a csgal a kitartásotokhoz és, hogy nem adtátok fel idő előtt és Enci77, ti se adjátok fel...kívánok sok sok sikert a továbbiakban. Mi, a párommal már másfél éve próbálkozunk és tervezzük a babát, de vhogy sosem sikerül. Vagyis ez egészen pontosan nem így van, ugyanis volt már nekem egy pár pozitív terhességi tesztem, és kiderült, hogy még sincs pocaklakó. Az orvosom szerint nem is lehettem terhes, nem tudja, mi lehet a bajom. Aztán mégiscsak volt terhességem, csak nagyon korai és nem tapadt meg. Egy hónapja már én is feladtam az egészet és teljesen magambazuhantam. Azóta már meg sem lepődünk egy pozitív teszten. Várunk türelmesen és bízunk abban, hogy tudja a kis jövevény, hogy mikor jött el az ő ideje. Emellett olyanok esnek teherbe mellettem, akik nem is tervezték még egyáltalán, csak úgy jött. Úgyhogy fel a fejjel...mindenkinek csak ezt tudom javasolni.
12. 3a903e18a5 (válaszként erre: 9. - 450f37fbfa)
2008. jún. 6. 08:18

Majd nyaralás alatt lehet sikerül,sok ilyet hallotam már:)

Ne add fel! Szorítok nektek!

11. 3a903e18a5 (válaszként erre: 8. - 4af30810d1)
2008. jún. 6. 08:17
2szer! Hú,gratulálok a mkitartáshoz neked is és a manókhoz is:)
10. csgal (válaszként erre: 9. - 450f37fbfa)
2008. jún. 5. 20:55

Csak bíztatni szeretnélek, jövő héten lesz négy hónapos a kisfiam, első gyerek, de a harmadik terhességem. Tudom, mit jelent elveszíteni egy babát, én is kettőt vesztettem el, mire Gergőke megszületett. Már harmadszorra próbálkoztunk a kisbabával, de nem sikerült, mikor a barátaink, akikkel minden évben nyaralunk, bejelentették, hogy kisbabájuk lesz. Én is ott voltam. Tudom, mit éreztek a férjeddel, én akkor úgy gondoltam, el sem megyünk, mert nem bírom így elviselni, pedig nagyon szeretem őket.

Csak annyit mondok, pár hónap múlva már hatan mentünk nyaralni, négy felnőtt és két pocaklakó, kicsit több, mint két hónap van a két fiú között.

Soha ne add fel, csak pozitívan!!!

2008. jún. 5. 10:22

Gratulálok a babához és csodálom a kitartásod!Nekem két vetélésem volt a 11-12 hét körül.Azóta,másfél éve nem esek teherbe.Nagyon várjuk és azt sem bánnám,ha végig én is rosszul lennék csak legyen végre egy egészséges csöppség a kezemben,aki az én vérem.

Az egyik barát házaspárral éppen nyaralást a tervezzük,gondoltuk akkor majd kikapcsolunk és,ha ez évben nem sikerül nem is olyan nagy baj.Csakhogy ők bejelentették,hogy babát várnak(szerencsére én nem voltam ott),amikor a férjem másnap reggel elmondta nagyon kiborultam.

Mindent megteszek,vitaminok,egészség,stb.

Ők csak 4 hónapja próbálkoznak,dohányoztak mindketten és nekik sikerült.

A párom kiment a fürdőszobába,mert nem tudott mit mondani én a nappaliban sírtam,gondolom ő is sírt csak nem akart előttem...

Nem vagyok irígy,nem az a baj,hogy nekik van,hanem,hogy nekünk nincs.

2008. jún. 4. 14:29

Szia! Nekem is hasonlóképpen zajlott az első 21 hét, csak kevesebb kórházzal. Mivel segíteni nem tudtak sosem, én már nem mentem vissza. Anyukám itthon próbált megtömni. Gyakorlatilag ágyban töltöttem azt az első 21 hetet. Megmoccanni sem tudtam, és csak fogytam. Aztán szépen lassan rendbejöttek a dolgok. Ami egyedül segített az a Deadalon kúp volt, csak az meg elég jól leszedált. De muszáj volt, hogy életben maradjunk.. és én ezt most csináltam végig másodszor.;)

Gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz, megérte szerintem is!:)

7. 3a903e18a5 (válaszként erre: 6. - 486341e386)
2008. jún. 3. 20:28
Szia! Köszönöm!:)
2008. jún. 3. 10:16
Szia!!Gyönyörű ez a gyermek,és nagyon nagy dolog,hogy kitartottál érte!!Büszke lehetsz magadra!Sok örömöt nektek!!
2008. jún. 2. 20:52
Köszönöm! Egy percig sem bánom,hogy így döntöttem!!
2008. jún. 2. 11:37

Csodálni való a kitartásod, sohasem szabad feladni!

Gratulálok a kisbabához!

2008. jún. 1. 13:26
Grat. megerte akkor kitartani...valahol tudtad hogy erdemes..es most lathatod hogy miert is:) ....grat :) van ugy hogy sok rosszat ki kell birnunk hogy erdemesek lehessunk valami nagyon jora...grat..
2008. jún. 1. 11:50

Sia Ani!

Csak gratulálni tudok a kitartásodhoz és a gyermekedhez!

És teljesen egyetértek abban, hogy küzdöttél!

És meg is lett az eredménye!

Köszi hogy megosztottad velünk!

2008. jún. 1. 11:03
Mikor megláttam a két csíkot a terhességi teszten, nagyon megörültem. Nem tudtam elégszer megnézni, hogy elhiggyem... babát várok. Talán másfél hétig teli voltam energiával. A szagokra ugyan érzékeny voltam és ébredés után kicsit rosszul voltam, émelyegtem, de úgy gondoltam a karácsony előtti hétig még dolgozhatom. Nem így történt...

Ugrás a teljes írásra: Terhességem története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook