Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességem és szülésem története fórum

Terhességem és szülésem története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Terhességem és szülésem története

2010. dec. 10. 08:21
Hát, mostmár tuti, hogy ismét várandós vagyok, és minden rendben, ultrahangon már a szívhangot is hallottam, nagyon boldogok vagyunk. Szerencsére nem is vagyok olyan rosszul, mint az elsővel... és remélem kisfiú lesz :)
2010. dec. 8. 09:22
Gratulálok nektek,és tiszta szívböl kívánom az álmod valóra váljon.:)
2010. dec. 8. 08:54
Szép volt,apás szülés volt nálunk is úgyhogy eggyet értek veled sokat segit nekünk ez lelkileg,nem csupán idegen emberek vesznek körül és azok is másképp viselkednek az emberrel,ha látják,hogy ott az apa is!Nekem most jön a harmadik,remélem neked is sikerül:))
2010. dec. 7. 23:37
Szép babócád van, gratulálok és drukkolok, hogy igazad legyen és már pocaklakóval ülj a fa alá karácsonykor :)
2010. dec. 7. 21:08
Olyan sok gyönyörű szüléstörténetet olvastam már itt, és mindegyiken elsírtam magam. Bár ha arra gondolok, mikor az én kis Tündérkém megszületett, akkor is elszorul a torkom. Valami megváltozott bennem, mikor Anya lettem…

Ugrás a teljes írásra: Terhességem és szülésem története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook