Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség - beszélgetős fórum :) fórum

Terhesség - beszélgetős fórum :) (beszélgetős fórum)


7. élni (válaszként erre: 6. - Élni)
2019. nov. 3. 17:50
és új hét új hónap és remélem új élet is lesz....aaaa
6. élni (válaszként erre: 4. - Zsebo)
2019. nov. 2. 17:18
Igen...egyelőre nem jött meg...csináltam tesztet nem első pisiből ugyan de negatív ...remény hal meg utoljára..
5. zsuzsi319 (válaszként erre: 4. - Zsebo)
2019. nov. 2. 11:28
Szia! Nekem minden reggel kell crinon este meg 3 db utrogestan. Nekem sincs tőle mellfeszűlésem, pedig szinte minden ciklusom előtt volt.Ez miatt szerintem ne aggódj. Drukkolok hogy minden ok legyen.
2019. nov. 2. 10:43

Sziasztok! Nincsenek rosszul letek egyaltalan. Monjduk az elso terhessegemnel sem vol szerencsere. Viszont van cserebe barnazas :( voltam 4+4 naposan ugyeleten ott utrogestan es magbe6 ot irtak fel. Talan, lekopogom most a napokban mintha szunni latszana a barnazas. Viszont a mellfeszules ami eddig megvolt, az is mulik.....:( Tanacstalan vagyok, de dokihoz csak bo egy het mulva megyek. Addig marad a remeny!

Neketek van/volt mellfeszules?

Kedves masodik valaszolo teszteltel ma? :) Utolsonak: a rosszulletek jo jel, igaz kellemetlen viszont altalanos varandossag tunet! Kizartas, el fog mulni!

3. zsuzsi319 (válaszként erre: 1. - Zsebo)
2019. nov. 1. 16:48
Szia! Én most lettem 6 hetes.Neked nincsenek rosszulléteid? Én nagyon rosszul viselem. Ráadásul diétáznom kell de semmit sem kívánok abból amit ehetnék és egész nap éhes vagyok és ráadásul a reggeli rosszullétek is megtalálnak csak nálam este jelentkezik.
2019. okt. 31. 10:30
Szia én szombaton fogok ha addig nem jön meg :-)
2019. okt. 30. 08:01

Sziasztok! Vannak itt rajtam kívül olyanok, akik mostanában teszteltek pozitívat?

Jó lenne kicsit a hasonló helyzetben lévő sorstársakkal beszélgetni :) Jelen pillanatban 5 hetes vagyok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook