Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség jelei? 2019 fórum fórum

Terhesség jelei? 2019 fórum (beszélgetős fórum)


2019. dec. 27. 18:18

Nálam nagyon semmi jel nem volt,azon kívül,hogy nem jött meg. Azt hiszem 4-5 napja késhetett,amikor csináltam tesztet.

Utána a szagokra voltam nagyon érzékeny.

:) Csinálj egy tesztet.

6. Enada (válaszként erre: 1. - Candra89)
2019. dec. 27. 09:59
Egy tesztet próbálj meg, hátha ott a 2. 😁
5. Enada (válaszként erre: 1. - Candra89)
2019. dec. 27. 09:58

Szia 🙂 pont ma egy hete és 1 napja, hogy lett egy nagyon halvány 2. csíkunk 🙂🙂🙂

Előtte egy héttel sokat fájt a hasam, a gyomrom, hol itt szurkált hol ott, már azon gondolkoztam, elmegyek a háziorvosomhiz, mi a gond... Aztán lett egy pozitív tesztünk 🙂🙂🙂

Szóval én azt feltételezem, ezért volt/van a hasfájás/szurkálás. November 24-én jött meg utoljára. A predictor early teszttel lettem pozitív, már az esedékes mensi előtt 3 nappal. Azóta sötétebb lett a 2. vonal, de nem annyira mint az eredeti csík. Több tesztet csináltam, hol halványabb, hol erősebb csíkok lettek, 3 napja nem teszteltem, szerencsére közben bezártak a boltok és nem tudtam új teszteket venni, mert már a fél fizum erre költöttem 🤣🤣

Mert kB napi 3-ra pisiltem, hogy biztos van-e 2. csík 😁😁

A melleim érzékenyek, borzalmasan puffadok, sokat szurkál, fájdogál a hasam, derekam.. Januárban irány az orvos 😁😁😁


Sok sikert kívánok neked 😁

2019. dec. 26. 20:27

Nagy eséllyel lehetsz várandós.

Nekem, fejfájás, derékfájás, mellérzékenység, hasigorcs ( nem erős)hasmenés, de csak reggelente, Ja, és szinte mindig aludtam . ekkor mondtuk meg a gyerekeknek, mi , vagy inkább ki okozza az állandó alvást nálam. 😊nehogy aztán azt mondják"Na már megint alszik"😄

2019. dec. 26. 20:25
Nekem semmi. Aznap, mikor meg kellett volna jönnie csináltam tesztet pozitív lett.
2019. dec. 26. 20:01
Azon kívül hogy nem jött meg, semmi tüneteim nem volt. Semmi bajom nem volt végig.
2019. dec. 26. 19:59

Sziasztok!

December elején voltam együtt a párommal. 2 nappal ezelöttig nem volt semmi bajom,viszont akkor volt egy erős alhasi görcsöm (aznap kellett volna megjönnie) és azóta nagyon érzékenyek a mellbimbóim...lehet csak késik,de remélem baba lesz :-) Nektek milyen tüneteitek voltak az első állapotosságotoknál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook