Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség alatti nemi élet - kinél hogyan volt/van/szeretné? fórum

Terhesség alatti nemi élet - kinél hogyan volt/van/szeretné? (beszélgetős fórum)


9. ancsyangel (válaszként erre: 7. - Russodebby)
2010. márc. 21. 14:14

Húú nekem is rengeteg idő volt míg a párom megtanulta élvezni az orális sexet mivel én voltam az első aki ezt csinálta neki. Igen van pasi akit ehhez hozzá kell szoktatni ;)

Ez olyan mint a prosztatamasszázs :) de ez már más téma :)

2010. márc. 21. 14:12

Szia

Nálunk a kisfiamnál az elsőtől az utolsó percig probléma nélkül zajlottak az együttlétek kb heti rendszerességgel csak az állapotom előrehaladtával a pozició változott :)

Most megint állapotos vagyok kicsit kevésbé kívánom és Apa is sokat dolgozik de 2 hetente így is együtt vagyunk és nem féltem a kicsit mert egyrészt orvosi tiltásom sincs ellene másrészt meg biztos jelezné a szervezetem ha valami nem tetszene neki :)

és legvégső esetben ott a franciázás...

7. russodebby (válaszként erre: 5. - Nikletty)
2010. febr. 20. 20:13
Párom kénytelen volt könnyíteni magán. Sexelni nem akart,és az orális sexre nem tud elélvezni. Ez valahogy soha nem ment neki. :(
6. Bogyeszkusz (válaszként erre: 5. - Nikletty)
2010. febr. 20. 20:04

Én pl.abszolút nem kívánom...Persze a férjem igen,pasiból van,de erre is van megoldás.Arra még nem volt példa,hogy magán 'könnyített' volna,akkor minek tartana engem?! :D

Nálunk egyáltalán nem tabu,nem is tudom elképzelni,hogy egy párnál,aki szereti egymást ez tabu lehessen...

2010. febr. 20. 19:59

és vajon akkor a férfi sem kívánja, ő is elkezdi várni már a babát inkább, vagy megoldotta inkább másként, mert a babát féltette?

Csak mert most per pill nehezen tudom elképzelni, hogy egy pasi hónapig ne akarná, és azt valahogy ne vezetné le (nem gondolok félrelépésre)...

Csak beszélgetnek erről a párok, vagy ennyire csak nem lesz tabu?

2010. febr. 20. 19:49
Szia! Nálunk kb. az 5-dik hónaptól nem volt sex. Párom félt,hogy valami baja lesz a babának (képtelenség volt megmagyarázni,hogy nem). De egy idő után megsem fordult a fejemben a sex. Egyáltalán nem kívántam.
2010. febr. 20. 19:17

miért problémázol olyan dolgokon, ami még nincs is?

egyébként meg a terhességet nem kell túlmisztifikálni

ha hiszed, ha nem, de az esetek döntő többségében egy teljesen természetes állapot

2010. febr. 20. 19:17

Hát én az első perctől veszélyeztetettt kismami voltam, így nem szexelhettünk.Már csak az utolsó 2 hétben volt engedélyezve akkor meg már valahogy nem kívántam a szexet.Viszont mivel túlhordtam a babát, így a szex segítségével indítottuk be a szülést.

Ki lehet bírni, de azért voltak nehéz pillanatok, de a babáért mindenre hajlandóak voltunk.

2010. febr. 20. 19:14

Egyenlőre még csak tervben van a baba nálunk, de többször felmerült bennem, hogy ha baba van a pocakban, hogyan változik szerelmeskedés:

- én hogyan merem majd babásan

- a párom akkor fog-e úgy kívánni, akarni

- mi van ha a doki írja elő,van a kismama már nem akarja úgy, akkor mi a helyzet, szegény pasi addig, akár ugye több hétig vívódik a vágyaival? Persze a pasi is igen is bírjon kis 1-2 hetet, főleg ugye szülés után, előtt... na de Vagy olyankor segít önmagán, vagy ilyenkor a párok előveszik az orális szex előnyét? De kismamaként megy az a hölgynek??? Vagy olyankor az ifjú apukát is inkább az apaság új érzése önti el, és nem a sex-re gondol...??


Jelenleg úgy gondolom, ha odáig eljutunk, és ha részemről nem menne/szabadna úgy kismamaként a dolog, de hogy páromnak ne legyen annyira "nehéz", olyan sokáig, akkor biztos örül majd az orális kényesztetésnek... De megy-e az kismamaként majd vajon....


Mindez azért jut eszembe, mert igaz hogy anyává, szülővé válunk, de azért nőnek is kéne maradni közben, kérdés, hogy megy ez a terhesség és anyaság kezdetén, hisz ha egy pasi sokáig el van hanyagolva, valljuk be, nem minden pasi bírja jól.


Ezzel kapcsolatban várok kíváncsian véleményeket, tapasztalatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook