Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesen volt valakinek ilyen fájdalma? fórum

Terhesen volt valakinek ilyen fájdalma? (beszélgetős fórum)


2015. márc. 31. 15:58
Köszönöm szépen nektek!
6. jennko (válaszként erre: 1. - Enixa)
2015. márc. 31. 15:32
Mikor bent feküdtem a kórhàzban terhesen,Szolnokon, mellèm került egy làny hasonló tünettel hogy begörcsölt, szúrt neki. Kapott infúziót ès mehetett haza. 1 èjszakàt volt bent. Kiderült hogy a baba nyomott ott neki valamit. Mindenkèppen menj be legfeljebb hazaküldenek, hogy minden rendben de legalàbb megnèzik ultrahangon.
2015. márc. 31. 15:19

Jobbulást kívánok!!!!

És jó egészséget Mindkettőtöknek!

4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Enixa)
2015. márc. 31. 15:18

Hála Istennek, hogy nem volt semmi.



A jelenlegi helyzetre nem tudok mit mondani, én tuti mennék orvoshoz. Nem normális a nagy fájdalom. Nehogy pl. vesegörcs vagy epeprobléma álljon a háttérben!

3. Enixa (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2015. márc. 31. 15:06
Szia. Köszi, hogy írtál. Kiderült. Először azt mondták, nálam van baj, utána a baba veséjét látták rossznak, úgyhogy elküldtek Debrecenbe a kórházba, ahol megnézték normális UH gépen, és kiderült, hogy mindketten egészségesek vagyunk. Szóval semmi baj nem volt, csak ezt Szolnokon nem tudták megmondani.
2015. márc. 31. 15:02

visszaolvastam, és az az eddigi írásaid közt felfedeztem, hogy 20 hetesen találtak valamit a hólyagod felett, s továbbutaltak vizsgálatokra


kiderült, mi volt az?


Nem lehet, hogy ez okozza a tüneteid?


Én visszamennék a dokihoz egy vizsgálatra, nehogy korábban meginduljon a baba.

2015. márc. 31. 14:57
Eddig problémamentesen zajlott a terhességem, most, hogy betöltöttem a 32. hetet, nagy fájdalmam van. A bal oldalamon, a vese tájékán olyan szinten fáj, szúr, hogy alig bírok menni. A fekvés sehogy nem jó. Tegnap voltam orvosnál, akkor még nem fájt ennyire, és azt mondta, hogy csütörtökön menjek vissza, addig sokat igyak és négykézláb legyek, amennyit csak tudok. Úgy érzem, egyre rosszabb a helyzet. Gondolom a baba nyomja a szervemet, de olyan szinten, hogy a levegővétel is fáj. Valakinek volt már hasonló? Kezdek megijedni. Tűröm a fájdalmat, de félek, hogy ez már így marad szülésig. Normális ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook