Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesen utaznék Kubába, kockázatos védőoltások nélkül? fórum

Terhesen utaznék Kubába, kockázatos védőoltások nélkül? (tudásbázis kérdés)


2013. jan. 23. 14:17

hát, ha csak varadero-ra vagy valamelyik másik üdülőfaluba mentek, menj nyugodtan.

az kb pont olyan, mintha itthon lennél. teljesen higiénikus a környezet, az ételek is. az igazából nem is kuba, hanem kitelepített üdülőváros, kb pont ugyanolyan, mintha bárhol máshol lennél a világon egy jó szállodában, kubához sok köze nincs:)


körútra a helyedben most nem mennék, tényleg van most valami járvány ott, bár nagyon kicsi az esélye hogy elkapnátok (olyan helyen úgysem ennétek), de azért nem érdemes kockáztatni:)

de mondom, varaderora simán mehettek, biztonságosabb ott lenni, mint itt bpen mondjuk egy körúti étterembe betérni :))

2013. jan. 23. 13:41

minden amitől félsz, azt megvalósitod az életedben

ha nem félsz, és azt programozod hogy makk egészséges vagyok , akkor .... azt


kubába nerégibe járvány volt

úgy emlékszem rá, akkor se ki se be nem lehetett menni, és hirzárlat is volt..... (higéniai probléma volt)


biztos ott van dolgod, vagy csak meleg helyre kivánkozol?


érdemes átgondolni, érdemes-e felesleges kockázatot vállalni, baba várás közben

5. andi6020 (válaszként erre: 4. - Fiotor)
2013. jan. 23. 11:21
Nincs okod aggodalomra. Kuba teljesen "tiszta" terület. Én még Egyiptomba is elmentem terhesen. :)
4. fiotor (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. jan. 23. 08:10
Tényleg, terhesen is voltál? Ha egyedül mennék nem izgulnék,de így kockázatosabb. De nagyon szeretnék elmenni, aztán ki tudja mikor jutnék el legközelebb.
3. c6973617d3 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. jan. 23. 07:57

De jó neked :))


Terhesen is voltál? :)

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fiotor)
2013. jan. 23. 07:53
Többször voltam Kubában, oltást soha nem kaptam. Nem is kell. Menjetek nyugodtan. Jó utat, csodás lesz!
2013. jan. 23. 07:52
A problémám a következő. 7 hetes terhes vagyok ( nem ez a probléma :) ) Március második felében mennénk Kubába, akkor lennék kb. 15 hetes terhes. Oda csak javasolt védőoltások vannak, kötelező nincs. Tudom, hogy terhesen nem javasolt védőoltást felvenni.Javaslatok érdekelnének. Szerintetek mennyire kockázatos így elutazni, oltás nélkül?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook