Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Terhesen - elhagyjam a párom? fórum

Terhesen - elhagyjam a párom? (beszélgetős fórum)


176. szenasie (válaszként erre: 173. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 22:22
mint látod a gyógyszerse :) egyszer ismertem egy nőt akinek mind3 gyereke gyógyszer mellett lett... bár az sosem fért a fejembe, hgy 2 kudarc után miért gyógyszert szedett a 3.nál is...
175. babszibobó (válaszként erre: 172. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 22:22

Szerintem fontos, mert nekem az összképpel sajnos gondom van és ez egy fórum, így lehet gondom ill. próbálom megérteni a dolgokat.


A szervezet működése...hmmm...igen változik, de valami brutál dolognak kellett akkor ahhoz történnie, hogy Meddőként és fogibogyóval várandós legyél.


Ha azt írta, hogy 3 éven belül, az most is van, 3 éven belül vagyunk/vagytok...vagy vele, vagy veled, de nagyon nem stimmel a dolog....

174. (winch)ester (válaszként erre: 165. - D71ef05a8e)
2013. febr. 25. 22:20
Igaz...
173. (winch)ester (válaszként erre: 171. - Acuko)
2013. febr. 25. 22:19

Ha meg nem szedtem volna a diagnózisra hivatkozva, és teherbe esek, akkor meg azért lennék felelőtlen.:)

A diagnózis még nem garancia, ahogy jelen helyzet is mutatja...:s

172. (winch)ester (válaszként erre: 170. - Babszibobó)
2013. febr. 25. 22:18
Nem hinném, hogy most ez a legfontosabb, de ezt mondták igen, emellett évekig nem estem teherbe korábban. De semmi sem biztos a szervezet változik, így a tuti biztos csak gyógyszerrel volt. Legalábbis azt gondoltam.
171. acuko (válaszként erre: 169. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 22:15
ha úgy tudtad, hogy nem lehet gyereked, akkor miért szedtél fogamzásgátlót???
170. babszibobó (válaszként erre: 169. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 22:15

Volt valami különösebb oka, hogy ilyen diagnózis mellett, te mégis fogamzásgátlót szedtél?


Mert a fórumot úgy indítottad, hogy fogibogyó mellett és a diagnózis amivel indoklod (pedig ez inkább lényeges infó), hogy nem veteted el csak később került képbe?

169. (winch)ester (válaszként erre: 162. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 22:11
Igen, azt mondták nem lehet. Spontán semmiképp, lombikozni lehet, de a megtapadás esélye nagyon kicsi. Ezért lélekben arra készültem, hogy talán sose lehet, de nyilván eljött volna az az idő, egy komoly kapcsolatban, hogy elkezdtem volna próbálkozni még a csekély esélyek mellett is. Erről beszéltünk is, hogy majd egyszer ha eljut odáig a kapcsolat, ilyen körülményes módon lehet csak nekiállni, és a siker esélye elég kicsi. De ezért írt ilyeneket, hogy mindenképp próbálkozni fogunk, és ő akarja, és biztos sikerül... Mármint 3 éven belül.
168. babszibobó (válaszként erre: 166. - Bd55e3f068)
2013. febr. 25. 22:07
ááá, így lehet röviden leírni, amire gondoltam :-D
167. babszibobó (válaszként erre: 162. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 22:06

HHűű, most ezt nem értem, vagyis lehet nem akarom érteni.


Neked régen azt mondták, hogy nem lehet gyereked.

(és emelett még fogi bogyóztál is).


Feltételezem a párod tudott róla, hogy nem lehet gyereked (most tegyük félre a csodák vannak dolgot).,!?


Annak ellenére, hogy úgy tudtad nem lehet gyereked milyen próbálkozásra gondoltál, vagyis még nem gondoltál, vagy nem mondtad?


Ja, és ha tudott róla, gondolom, bár nekem így kicsit fura az egész, de gondolom azért írhatta, mert így visszakaphatott, holott Ő úgy gondolta, nyugodtan írhat ilyeneket, mert úgy tudta neked úgy se lehet...és itt kilyukadok oda, amit az ellőbb leírtam!

166. bd55e3f068 (válaszként erre: 162. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 22:04
Könnyű úgy nagyokat ígérni, hogy valaki tudja, hogy soha nem kerül sor a valóra váltásra.
165. d71ef05a8e (válaszként erre: 157. - Babszibobó)
2013. febr. 25. 22:03

MIndebben teljesen igazad van és ez egy igazságosabb hozzáállás. Ennek ellenére az is igaz, hogy "bajban" ismerszik meg az ember igazi természete. Vagy nevezzük váratlan helyzeteknek, kellemetlen, kilátástalannak tűnő helyzeteknek.

Két lehetőség van: ha ő az igazi a fórumnyi számára, akkor annak bizonyítéka, hogy bár nem ezt akarta, nem ezt tervezte, vált és átformálja a gondolkodását, igazodik a kialakult helyzethez a szeretett nő védelméért. Nem teszi ki ilyen szavaknak, hanem keresi a megoldást.


A másik, valószínűbb lehetőség, hogy nem ő az igazi, hiszen tényleg úgy tűnik, hogy csak kényelmes kapcsolatra vágyott, nem komoly elköteleződésre. Akkor viszont érdemes akár csak fogallkozni is vele a továbbiakban?

164. ittmost (válaszként erre: 162. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 22:02
És eközben ő úgy tudta,h neked elvileg nem lehet gyereked?
163. Cippora (válaszként erre: 1. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 22:01
Hogy ez az ember nem szeret téged az tuti,így hozzá állni ehhez...a babát te tudod megtartod-e vagy ne,a te döntésed,a pasi mellett éppen maradhatsz,de szerintem nem sok jövőtök van együtt...
162. (winch)ester (válaszként erre: 157. - Babszibobó)
2013. febr. 25. 22:00
Ez igaz, bár a helyzet fintora, hogy mikor 2 hónapja újra összejöttünk, több levelében arról írt, hogy ő ugyanolyan társra vágyik, mint én, és olyan szép gyerekeket akar tőlem, mint én, egyik levélben még arról is art, hogy 3 éven belül mindenképp, holott előtte sose volt köztünk téma a gyerekkérdés olyan értelemben, hogy én nem forszíroztam, nem mondtam, hogy már szeretnék próbálkozni stb... Akkor minek mondott ilyeneket??
2013. febr. 25. 21:58
pont ugyanígy voltam, mint Te. Pont ugyanilyen indokok jöttek. Végigsírtam a terhességem. A gyerek megszületése után még inkább pokol lett minden, azt hallgattam naphosszat, hogy hogyan tettük tönkre az életét. Eljöttem. Még párszor újrapróbáltuk, mert ő is olyan, hogy mindig visszajött, de végül már nem fogadtam vissza. Most úgy-ahogy látogatja a gyereket, de meg kell mondjam, sokkal könnyebb az életem (ha nehezebb is), mint vele volt.
2013. febr. 25. 21:58

Nagyon úgy fest hogy az a férfi nem fog mellettetek kitartani. Talán a legjobb lenne neked ha új életet kezdenél, és tedd is meg .


És mivel az apukára nem számíthatsz majd (ő nem akarta a picit) egyedül kell boldogulj.


És bár nem értek egyet a barátoddal .de ha ő nem akar gyereket te nem varrhatod a nyakába . Ehhez joga van eldönteni akarja e. Ha nem és vállalod egyedül később ezt ne sérelmezd.


Kívánok nektek minden jót egészséges kisbabát. És találj valakit aki a segítségedre lesz.

159. (winch)ester (válaszként erre: 154. - Michelle.r)
2013. febr. 25. 21:57

Kétszer játszottuk ezt el, de igazad van.

Jelen helyzetben ezzel baromi nehéz szembenézni...

158. szenasie (válaszként erre: 155. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 21:57

Akkor menj haza.


És a barátaid segétségét kérd bárhogy is döntesz végül.

157. babszibobó (válaszként erre: 142. - 5bcf1b7c01)
2013. febr. 25. 21:54

Az tény, hogy ott volt, de ne felejtsük el a Pasi abban a tudatban volt, hogy a hölgynek nem lehet gyereke és emelett még plusszab fogamzásgátlót is szedett...tehát lehet azért volt többek közt nyugodtan a Hölgyel, mert jelen gondolkodása alpján még véletlenül sem akart gyereket.

A höly biztos az esete, szereti is, de csúnyán fogalmazva tökéletes alanya volt a hölgy annak az életnek, amit élni szeretett volna, valószínű a leírtak alapján gyerek nélkül és ebbe a baba bezavart...neki zavaró...

156. michelle.r (válaszként erre: 144. - 6b006fc769)
2013. febr. 25. 21:53
Inkább ne tedd. Már nem tudjuk a védelmet hirtelen felindulásra alapozni :o)))
155. (winch)ester (válaszként erre: 150. - Szenasie)
2013. febr. 25. 21:52
Vannak igen, az össze barátom ott él.
154. michelle.r (válaszként erre: 139. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 21:52

Azt a hibát ne kövesd el, hogy érdektelen idegenek tanácsát fogadod meg. Mindenki mondhat mindent - nyilván a saját tapasztalatait belevetítve - de ez mindenkinek csak egy beszélgetés, tétje csak számodra van.


Nem bántani akarlak, de miért vegyen komolyan, amikor mindig ugyanaz a forgatókönyv? Cirkusz, könyörgés, újra együtt. Újra cirkusz, újra könyörgés, újra együtt.


Ha két ember ennyire különbözőképpen képzeli el az életét, ott ritkán van közös nevező.

153. 973d9d6ecf (válaszként erre: 143. - Szenasie)
2013. febr. 25. 21:52
Nem feltétlen az a hátrány,ha elveszt egy önző apukát...Csak az édesanya rendelkezik e megfelelő erővel és kitartással a feladathoz...
152. (winch)ester (válaszként erre: 137. - Szenasie)
2013. febr. 25. 21:52
Mivel épphogy újra együtt voltunk, aggodalom volt bennem, de amikor megláttam ultrahangon, boldog voltam. Vegyes érzések most is.
151. (winch)ester (válaszként erre: 136. - 973d9d6ecf)
2013. febr. 25. 21:49
Lentebb leírtam, hogy miért nem akarom elvetetni. Egyébként átérzem amit írsz...
150. szenasie (válaszként erre: 139. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 21:49

ahova mész ott vannak barátaid?


Vond magad köré őket, erőt fognak adni

149. ittmost (válaszként erre: 133. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 21:48

Igen,biztosan nagyon nehéz lehet,nagyon különleges,ami veled történik.

erőt,és kitartást kívánok.

148. d71ef05a8e (válaszként erre: 135. - Szenasie)
2013. febr. 25. 21:47
Hátránnyal indul az ilyen gyerek, lehet, ha azokhoz hasonlítjuk, akik teljes családba születnek, ahol mindenki egyformán nagyon-nagyon várta, és már születése előtt rajongásig szereti. De óriási előnye van az életben azokhoz képest, akik meg sem születhetnek.
147. EsztyMorgan (válaszként erre: 139. - (winch)ester)
2013. febr. 25. 21:47
Az biztos..legalábbis szerintem, hogy ez az ember nem fog soha megváltozni. Akárhogy is esküdözik majd. Egy baba 24 órás meló.. ha dolgozik az apa, ha szabin van akkor is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook