Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes vagyok, rendes mensi mellett? fórum

Terhes vagyok, rendes mensi mellett? (beszélgetős fórum)


2008. szept. 29. 14:01
Elképzelehető.
2008. máj. 23. 11:21

Sziasztok!Nekem is megjött a mensem igaz kesve es nem ugy mint szokott.Szedulök reggelente emelygek es a höm is fent maradt 37.0.Ma meg mar a tenyeremnek kamilla illata van.A tesztet csak hetfön csinalom meg mert lombikom volt es a doki igy mondta.Jo latni hogy mas is van hasonlo hel

yzetben.


szilvo72 mennyire verzel?

2008. máj. 22. 18:25

Ááááááááááá... nem vettem észre é sfiaméba léptem be áááááááá........ ez tök gáz (pirulás)

:DDDDDDDDD

2008. máj. 22. 18:23
én 3hónapig mensziztem és terhes voltam, nőknél őrőkletes nálunk a családban :s
2008. ápr. 27. 11:47
Sziasztok!Köszönöm a tanácsokat.Azt tudom,hogy a menses végén járok és még mindig feszül a mellem és ma reggel,megint rosszul voltam.Azt én is furcsálottam,hogy magzat mozgást érzek, hisz még nagyon korai lett volna,csak tapasztalatlan vagyok és nem tudtam mi az.Azért köszönöm,mert tényleg jobb tapasztaltabb kismamáktól kapni tanácsokat,mert tényleg nagyon az elején vagyok.Azt hiszem elmegyek a dokihoz,hisz amúgy is jó ha megvizsgátatni magam ha,babát szeretnénk.Mégegyszer köszi!
6. sóvágó (válaszként erre: 4. - Szilvo72)
2008. ápr. 25. 08:11
Szia! Az lehetséges, hogy mensi mellett babát vársz, de ha még csak a terhesség elején vagy kizárt, hogy érezd a magzat mozgását, hisz azt csak a huszadik hét körül szokták! Azért sok sikert és türelmet kívánok!
5. 6bdf68b1e4 (válaszként erre: 4. - Szilvo72)
2008. ápr. 24. 20:20
Szia! Terhesség alatt előfordul a menstuáció! Ez nem meglepő! Én is mentruáltam 2szer is! Sőt én nem is voltam rosszul! De ez előfordul! Mindenkinél másképp van ez!De azt nem hinném, hogy magzat mozgást érezhetsz mert főleg első terhességnél ez csak a 18-24 hétre tehető! Átlagba 20 hetesen érezni az első babánál! Én most vagyok a 18-adik héten de még nem éreztem, hogy mozogna!Melleid nem érzékenyek vagy nem feszülnek?Mert ez az egyik leggyakoribb tünete a terhességnek!De azért azt tanácsolom, hogy mindenképp keress fel egy orvost, ő biztosabbat tud neked mondani!További szép estét!
2008. ápr. 24. 19:50
Sziasztok!Azért írok,mert be vagyok kavarodva teljesen.Nekem most ez lesz az első terhesseégem ha,összejön így nem igazán ismerem ezeket a jeleket.Több mint,két hétig teljesen olyan tűneteim voltak mintha terhess lennék de,ma megjött,igaz nem úgy ahogy szokott enyhébb a vérzés.Viszont még mindig úgyan úgy folyamatosan érzem azt az érzést mint előtte mint ha lüktetne belül valami.Nem tudom mi ez de,olyan mintha lenne bent valami vagy valaki.Tényleg lehet ilyen?Milyen a magzat mozgás?Lehet,hogy azt érzem?Segítsetek!
2008. ápr. 17. 12:02
Szia!Lehetsz terhes én rendesen mensiztem semmi bajom nem volt émelygés,hányinger semmi.csak egyik este furát éreztem a hasamba mivel már szültem ugy éreztem mintha magzat mozgást éreznék.Másnap elmentem a dokihoz ahol az orvos megmondta,hogy 20 hetes terhes vagyok.Ha nem velem tőrténik meg nem hiszem el.Aztán a vérzésem idővel csőkkent és meg is szünt.2007.10.02-án egészséges babám született.Enikő!!!!!!!!Ő a negyedik gyerekem!De nagyon jó,hogy van!Remélem terhes vagy és minden rendeben van és lesz is.Őszintén ezt kivánom neked!Üdv:Krisz
2008. febr. 8. 11:32

Szia!


Az elsőt még nem terveztük, de nem is tettünk ellene. Az első 3 hónapban rendes mensim volt, csak kevesebb vérrel. Doki azt mondta, ez belefér.

2008. febr. 8. 11:27
Segítsetek csajok, már nagyon ki vagyok bukva!!! Nagyon szeretnék babát, bár még csak három hónapja próbálkozunk. Most is rendesen megjött, pedig iszonyatosan émelygek, szinte rosszul vagyok, és gyenge. Tudom, vegyek terhes tesztet, de rettegek az eredménytől. Már két méhenkívüli terhességem is volt, és tavaly elhalt a háromhónapos magzatom! Jó tanácsokat, véleményeket várok. Köszi.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook