Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 18 hetes terhes vagyok, és fájdalomcsillapító mellett is nagyon fáj a fejem. Mitől lehet? fórum

18 hetes terhes vagyok, és fájdalomcsillapító mellett is nagyon fáj a fejem. Mitől lehet? (beszélgetős fórum)

13. rockcica (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 25. 10:57
Nincs baj...nekem is sokat fájt a fejem. terhesség alatt, én is nyáron voltam ..
2023. aug. 25. 09:28

Napi 3 litert iszok, a vérnyomásom altalában alacsony, most erre iszok napi két csésze fekete teaty így azért normalizálódott ilyen 117/70re

Este elmúlt, reggel arra ébredtem hogy nem fáj de megint kezdem érezni,hogy fáj

11. Alnisa
2023. aug. 25. 09:25
Nekem is nagyon sokat fájt kb a 20 hétig. Mivel sem vehetsz be normális fájdalomcsillapítot, nem is múlt el nekem sem. Hormonális egyébként, majd elmúlik. De persze érdemes ránézni a vérnyomásra, cukorra. Igyál sokat, ha besűrűl a véred, akkori a fáj a fejed.
10. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 25. 06:19
A vérnyomásodat nem ártana megnézetni. Attól is fájhat a fejed, ha magas.
9. libikóka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 18:58

Akár a klíma is rátehet egy lapáttal,,vigyázz ne legyen túl hideg.

Ha alacsony a vérnyomás attól is lehet.

A melegtől,,stb.stb..

8. Bichi (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 18:48
Miből, hogy fáj a fejed? A fájdalomcsillapíttót azért ne vidd túlzásba :)
2023. aug. 24. 18:40
Egyébként akkor baj nem lehet ebből?
2023. aug. 24. 18:40

Hát viszont annyira nem eszek sósan, moat nálunk 33 fok van, szombatra 36 fokot mond, ráadásul a negyediken laknak anyukámék náluk vagyok estig itt megy a Klíma aztán kimegyek a melegbe, és ahol mi a párommal lakunk ott nincsen klíma lehet ezis közre játszik.

De én vogyázok most a kishugomra és muszáj itt lennem. 25 éves vagyok és terhességem előtt is nagyon fejfájós.voltam

5. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 18:37
A folyadék mellett ,elég a só bevitel is?
4. kiskacske (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 18:34

A melegre tippelnék, vagy esetleg közeleg valami front, amit te megérzek. Igyál nagyon sokat és pihenj. 🙂

Szerencsére eddig 3x volt csak ilyen velem a 26 hét alatt, de akkor mindig valami hőmérséklet változás előtt.

2023. aug. 24. 18:34

Napi 3 liter az mindig meg van

Nem tudom esetleg ez a meleg okozhatja e

2. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 24. 18:32
Mennyi folyadékot iszol ebben a hőségben?
2023. aug. 24. 18:26

Nagyon erős fejfajás volr valakinek terhesség alatt?

18 hetes es 6 napos terhes vagyok, eddig is szokott fájni a fejem, de most a mai napon ez olyan erős,hogy már két gyógyszert kellett bevennem és még mindig fáj reggel óta.

A vérnyomásom alacsony.

Szerintetek baj lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook