Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhes vagy nem terhes? fórum

Terhes vagy nem terhes? (tudásbázis kérdés)


23. moofly
2012. ápr. 9. 22:35

Szia mindenkinek! :)


Olvasgattam itt,de nem találtam egy hasonló esetet sem,így gondoltam írogatok,hátha van okos hozzászólásotok. :D

átfutott az agyamon,vajon mitől lehetnek furi "tüneteim",dokinál még nem voltam..

párommal január 30.-án voltunk együtt utoljára (hu de réég :o ) :D

Épp peteérésem volt akkor.-megszakítással védekeztünk (ami nem egy 100%-os dolog)

Február hónapban kicsit késve,de menstruáltam,de csak rövid ideig (2-3 nap) Nálam az átlag 6,az első három nap erősebb..

Most márciusban több mint egy hetet késett,de ami volt,nem is mondanám annak,mert csak barna nyák szerű valami,egy két kis vérrög szerűség,és nagyon kevés piros,de csak két napig. :S

Viszont van némi viszketés,étvágytalanság,fáradtság,szédülés max kétszer volt napközben,enyhe fájdalom alhasban,(mint mielőtt megjön)és ami nem szokott,az a mell fájdalom.-a melltartó is irritál..

Ami lényeg,szokott lenni petefészek cisztám,de csak egyik oldalon,és nem minden hónapban.-fel szokott szívódni..

Nem rég kaptam egy szteroidos injekciót a könyökömre.Nem tudom mire mit lehet ráfogni,hisz a szteroid miatt lehet gombás fertőzés tünete,vérzés kimaradás is,viszont a cisztánál ugyancsak lehet ilyen.Viszont egy terhesség is "játszhat" ilyen cifra tüneteket.Ma van a 19. napom,majd csak 18.-án kéne megjönnie,nem hiszem hogy már most ilyen tüneteim lennének miatta..

Sőt,kb nem tudom mit mivel kössek össze. :D


Ehhez valami okosság,tapasztalat?

Szép estét mindenkinek! Pusz

22. 171925f409 (válaszként erre: 21. - K.andyka)
2012. ápr. 9. 09:00
Szerintem ha baba lenne már mutatnia kellene
2012. ápr. 9. 08:53

Hello Mindenki!

Bocsi hogy nem írtam csak a héten futás volt takarítás,főzés s további munkák az ünnepre.

Még mindig nem jött meg,azóta csináltam még tesztet de még mindig negativ,de ma reggel picit böngésztem a neten s ezt találtam,mivel kiszámitottam,hogz ha terhes vagyok hányadik hétbe vagyok,így kijött hogy az 5ik s ezt kaptam:

"Terhesség hétről-hétre 5. hét - Kismama

Itt lenne a következő mensturáció ideje. A melleid kissé duzzadtabbak, feszülnek, érzékenyebb vagy?! Ezek akár premenstruációs tünetek is lehetnének. Ám ha a héten a vérzés mégsem jelentkezik, akkor érdemes egy terhességi tesztet végezni. A vizeletből kimutatja a terhességi hormonnak is nevezett hCG hormon jelenlétét"

így aztán a ha nem jön meg majd hétvége fele csinálom meg a tesztet.

2012. ápr. 2. 20:34
Igen-igen, ez is szembetűnő jele, és remélem Nálad is. Remélem az orvos is alátámassz majd!
19. K.andyka (válaszként erre: 16. - Zsuzsi7809)
2012. ápr. 2. 20:32
erre én is gondoltam,de folyásom,ahogy olvastam a terhesség előjeleit a netten és ott írja hogy lehet folyás és ahhoz hasonló
2012. ápr. 2. 20:31
Én is tiszta szívből szorítok,hogy terhes legyél, és nagyon jó egészséget kívánok! :))
2012. ápr. 2. 20:29

majd meg írom mi a helyzet.köszike mindenkinek a kedves szavakat!!!!

jó éjt mindenkinek!!!

2012. ápr. 2. 20:29
Szerintem reggeli vizelettel csinálj még egyet. És mindenképp fordulj orvoshoz, mivel volt már sajnos negatív élményed. Én szerintem is nagy lehet a valószínűsége, hogy terhes vagy, de vannak különböző betegségek, és ne értsd félre, mert sajna elég egy szennyezett wc ülőkére ráülni, ami tele van bacikkal, és máris összeszedünk akármilyen betegséget. Az ugyanígy okozhat folyást, ciklus zavart. Mindenképp keresd fel az orvost.
2012. ápr. 2. 20:28
drukkolok hogy babó legyen a háttérben.
14. K.andyka (válaszként erre: 12. - Ágio8405)
2012. ápr. 2. 20:26
oké,köszike
2012. ápr. 2. 20:26
persze a terhességet nem látja de vérvételbol már meg tudná modani. Az elöbb mutatja mint a teszt.
2012. ápr. 2. 20:25
holnap reggel is csinálj és ha negativ akkor csinálj holnap után reggel is egyet aztán irány doki.
11. K.andyka (válaszként erre: 9. - K.andyka)
2012. ápr. 2. 20:25
az is negativ
10. K.andyka (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
2012. ápr. 2. 20:24
beszéltem orvossal és azt mondta még egyelőre ő se tudja mondani
9. K.andyka (válaszként erre: 6. - Zsuzsi7809)
2012. ápr. 2. 20:23
csináltam 1et szombaton negatív,egyet most ma este
2012. ápr. 2. 20:23
akkor bármi lehet. csinálj még teszteket. Itt sajna senki nem tudja neked azt mondani hogy igen terhes vagy és azt se hogy tuti hogy nem. ezt csak orvos tudja megmondani neked.
2012. ápr. 2. 20:23
szerintem simán lehetsz terhes
2012. ápr. 2. 20:21

Szia!


Egy második tesztet szerintem már nyugodtan csinálhatsz. Az első gyermekemnél, két negatív teszt után lett pozitív. Az egyik negatív tesztet este csináltam, a másikat meg reggel, első vizelettel, az már pozitív. Az eredmény 10 éves (a lányom)már! A fiammal is két teszt volt. És ahogy Kata is írta, sok mindenre utalhat a fáradság, tavasz, stressz, de az utóbbi okozhat ciklus zavart is.

5. K.andyka (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2012. ápr. 2. 20:20
2 évvel ezelőtt aza 12 hét alatt jött ki a vízerem s most ismét egy készülődik
2012. ápr. 2. 20:18
csinálj még tesztet és ha pozitiv lesz akkor azért ha negativ és nem jön meg továbbra sem akkor azért menj el orvoshoz. Biztosat itt senki nem tud neked mondani ezzel kapcsolatban. Amugy a viszeres lábfájásnak nem hiszem hogy köze van ehhez még akkor sem ha babás vagy.
2012. ápr. 2. 20:17
az a gondom nem szeretném bele lovalni magam,mert 2 évvel ezelőtt sokat szenvedtem,amikor a pocaklakómat elvesztetem.
2012. ápr. 2. 20:15

Ez sok mindenre utalhat.A legjobb lenne 100%-ban megbizonyososni róla.Orvos,ultrahang,vérvétel.

A sok "valamiről",amit tudhatunk,csak idegesebb leszel,hidd el!

2012. ápr. 2. 20:09

Napok óta nagy gondba vagyok,4 napja késik a menstruációm,17én volt peteérésem és akkor voltunk együtt és lehetséges hogy kis ''baleset'' történt.

csináltam tesztet de negatív.

a gondom az hogy túl korai még a teszt és nekem vannak ilyen előjelek,hogy:álmos,levert vagyok,fáj a hátam, valami folyásom is van(nem barna vagy sötét)s nagyon fáj a két lábszáram,s van 2 vízerem s az éjjel még az is nagyon fáj,amúgy 2 éve volt egy 3 hónapos terhességem ami elhalt.

kérek mindenkit aki tud valamit írjon???????

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook