Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg én csináltam rosszul?Mit tegyek? fórum

Tényleg én csináltam rosszul?Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


2021. aug. 30. 14:02

Elsejéig, saját.... Bocs, de szúrja a szemem... Miért nem lehet helyesen írni, ha már fórumot indítunk???

Bocs az offért!

22. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 29. 11:39

De sztem ez jó hír, akkor talán "csak" ennyi most a gond! :)


Kicsit visszaveszitek a tempót, hagytok időt az egésznek, hogy rendeződjenek a dolgok, második nekifutásra meg tuti siker.


Az, hogy a te lányaid bújnak hozzá az lehet, hogy neked meg nekik is tök jó, de van 1 másik oldal is. Te is nőből vagy... tudod, hogy milyenek vagyunk... ;)

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - A6f6bb6c75)
2021. aug. 29. 11:33

A lányaim az új páromat ölelgetik bújnak hozzá amikor csak tehetik.

A fia anyának hívott.A lánya természetesnek tartotta,hogy ott vagyok,hoztam vittem ő kérte,hogy menjek érte.

Igen tudom hogy korai volt ott lakni.

20. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 29. 11:25

Biztos, hogy a lányaidnak van elsősorban apa hiánya?


Miből gondolod, hogy az ő gyerekei valóban megkedveltek?


A helyzetet is kedvelik, amibe csöppentek általatok, vagy próbálják elviselni?

19. syria (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 29. 10:38
6 havi ismeretség után összeköltözni akkor is merész vállalkozás, ha nincsenek gyerek. De így, hogy mindenkinek vannak gyerekei, nagy könnyelműség szinte idegeneknek fejest ugrani a hétköznapokba.
18. gabbbicica (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 29. 10:31

Szamomra ez elkepzelhetetlen, de lehet én vagyok rosszul bekotve.


Hogy 6 honapja megismerkedtetek vhol. Ugy, hogy te es a gyerekeid kulfoldon, o itthon.


Gondolom az elso par randira senki se vitt gyerekeket. Szoval a gyerekek kesobb ismerték meg.


Azt meg vegképp nem ertem, hogyha van sajat házad, akkor miert kellett rogton hozzakoltozni.

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Gabbbicica)
2021. aug. 29. 10:26

Nem mondhatom, hogy ismerem minden rezdülését....

A gyerekei megkedveltek.

A lányaimnak apa hiánya van.Bújnak szeretgetik a páromat.

16. tádámmm (válaszként erre: 15. - Globus)
2021. aug. 29. 10:22
Hogy én nem tudok találni egy bejárónős pasit.... 😓🙄
15. globus (válaszként erre: 12. - Gabbbicica)
2021. aug. 29. 09:05
Bejárónőnek van legtöbb esze 🙂
14. *lime* (válaszként erre: 10. - Kisj)
2021. aug. 29. 08:52
Igazad van de azért hozzá kell tennem (és én sem rosszból teszem), hogy a "na" is ultra gagyin hangzik.
13. alinka01 (válaszként erre: 10. - Kisj)
2021. aug. 28. 22:15
Örülök, hogy szóvá merted tenni, és még nem nyelvtannáciztak le! Lásd: elselyéig, salyát :)
2021. aug. 28. 22:08

Szerintem is maradj a sajat hazadban. A pasival igy is tudsz talalkozni.


6 honap alatt amugy mennyire ismertétek meg egymást? Meg a gyerekeivel?


Ugy, hogy covid-korlatozasok alatt ket kulon orszagban laktatok?


Egyik gyerek helyeben sem lennek boldog.


Hogy anyam egy fel eve ismert vadidegen pasi házába koltoztet, masik orszagba....


A masik oldalrol nezve meg attol nem, h apam egy vadidegen not es 2 vadidegen gyereket koltoztet be...

11. 5236d12e25 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 28. 20:57

Nézzük másik szemszőgből.

Adott egy feltételezem tinikorú lány akinek jelenleg amúgy is világfájdalma van (mint kb minden tininek)

Az apja oda cuccoltat egy vadidegen nőt a gyerekeivel (feltételezem 10 év alattiak) őt meg se kérdezik, csak beletolakodnak az életébe. Jó, hpgy ki van akadva.


Kap 2 mostoha tesót anélkül, hogy bárki is behatóan ismerné a másikat. Főleg a 2 felnőtt..


Én nem költöznék vissza. Maradnék a saját lakásomba. Elsőkörben berendezkednék, a gyerekeimnek stabilitást biztosítanék. Itt az iskolakezdés.. Új környezet, iskola barátok stb.

És csak apró lépésekkel haladnék a kapcsolatban.

10. kisj
2021. aug. 28. 18:18

Elnézést kérek mindenkitől, de engem ezek az ly-ok és a helytelen j betűk használata teljesen hazavágott.

Egyszerűen fájt, na.

2021. aug. 28. 17:02

Szerintem rohadt nehéz lehet 1 ilyen helyzetben a gyereknek, pláne ha őket nem is kérdezi senki, csak kész helyzet elé állítják; amit még felnőttek sem tudnak kezelni.


Mindenképpen jobb lenne szerintem első körben beszélni erről, a pároddal. Meg mindenkinek a saját gyerekeivel, azt gondolom, hogy a féltékenység is teljesen természetes 1 gyerek részéről.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Bichi)
2021. aug. 28. 16:42

A párom kért,hogy a fia lagzija körül segítsek amikor pedig mondtam,hogy hétfőtöl a házamban szeretnék lenni akkor ő kért maradjak.

A lánya hisztije:szerintem féltékeny mert a gyerekeim hozzá bújnak az apjához.A bejárónő kedveskedett a gyerekeimnek ő pedig ezt szóvá tette.

7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 28. 12:02

Hát én megértem mindkét oldalt, mert nálunk saját gyerek, és mégis azóta nincs vita a férjemmel, mióta elköltözött, szóval egy idegen gyerek esetében ez sokkal jobban kiéleződik. Szerintem ehhez rengeteg türelem és elfogadás kell mindkét oldalról, és sajnos van olyan ember, aki erre nem képes.

Azt nem írtad, hogy hány éves az a "gyerek", aki nála hisztizett, simán lehet, hogy zavarja a változás, hogy nem úgy van minden, ahogy ő megszokta. És persze hiszti és hiszti között is hatalmas a különbség.

Szerintem senki nem tudja, hogy kellene viselkedned, mert minden helyzet egyedi, és arról sem írtál, hogy a párod miként reagált az ide-oda költözésedről, meg a lánya hozzáállásáról, mert az azt hiszem a legfontosabb info lenne ebben a ahelyzetben...

2021. aug. 28. 10:37

Volt itt valaki régebben, aki föltette a kérdést, hogy -pont olyan helyzetben mint te- hazaköltözzön-e egy hapsihoz. Akkor egyöntetűen mindenki azt javasolta, ne.

Tényleg van aki csak a saját kárán tanul.

Persze lehet, te más személy vagy. Mindenesetre a kezdést elcartátok.

2021. aug. 28. 09:34
Igen, tényleg.
4. Sylvee12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 28. 09:14

Miért kellett 6 hónap után hazaköltözni? Ráadásul nem is egyedül vagy, hanem a gyerekeidet is belerángattad.

Még 6 év után se költöztem volna haza egy fütyiért.

Bocsánat.

2021. aug. 28. 08:21
Tényleg.
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 28. 07:47
Jól látod, lerohantad őket, nem voltál türelmes.
2021. aug. 28. 07:04

Szomorú vagyok összetörtem. 😥

6 hónapja együtt vagyok egy férfival,másfél hónapja költöztem külföldről haza a gyerekeimmel.Azóta ott laktunk nála.Csiszolódnunk kell ez természetes,voltak nézeteltérések.Egy hétre elmentünk a tengerre ahol napi szinten volt apró vita.Jobbára a gyerekeimmel volt a gond,ott megbeszéltük szeptember elselyéig átköltözök a gyerekeimmel a salyát házunkba.Amikor visszajöttünk és nem pakoltam el azonnal a lánya kiakadt.Hisztizett,hogy megsértettük a magán szféráját stb...Azonnal hazaköltöztünk.Olyan egyedül érzem magam,eddig családtagnak éreztem magunkat most pedig azt se tudom hogy is kellene viselkednem!?

Szeretem a párom nagyon nagyon!Bánt,hogy nem voltam türelmesebb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook