Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Téli hónapokra milyen pizsamát érdemes venni? fórum

Téli hónapokra milyen pizsamát érdemes venni? (tudásbázis kérdés)


13. Pipioka (válaszként erre: 10. - Globus)
2018. nov. 21. 18:05
Tegnap eszembe jutott, hogy van egy varrónő ügyfelem. Felhívtam. Egy rendeléséből megmaradt pár méter 100% organikus frottír / plüss (vegyszermentes, hitelesített), abból készül majd 3 darab meleg kezes-lábas pizsama. Minta van hozzá, azt hiszem a részemről megoldva. Köszönöm!
12. Pipioka (válaszként erre: 6. - Ikres_anyu)
2018. nov. 21. 18:01
Amazonon rendelek rengeteg mindent, sokszor egy napon belül kihozzák, és a ruhákat úgy cserélgeted, ahogy akarod. Azért sem fizetsz, ha visszaküldöd. És a hozzászólásokból láthatod, hogy milyen minőségű az adott termék. Már ha tudod kezelni a "fake" hozzászólásokat. Ez a 21. századi modell, nagyon nagy a választék, és itt tényleg a termékek és árak versenyeznek, nem pedig a reklám és marketing.
11. Pipioka (válaszként erre: 3. - Guruljka)
2018. nov. 21. 17:57

Én sem adnék rá poliésztert, de az édesanyját kevésbé érdeklik ezek a "problémák". Jó minőségű ruha? Napi rutin? Egészséges étkezés? Kellő mennyiségű alvás? Ugyan már!


Ok, kérlek ezt ne véleményezzétek.

10. globus
2018. nov. 21. 13:49
Szerintem kisgyereknél a flanel jó választás. Puha, kellemes, viszonylag vidám mintákban kapható. Esetleg puha frottír vagy vékonyabb plüss, amiből köntösöket is készítenek. Azt hiszem, bébi plüss a neve.
9. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Pipioka)
2018. nov. 21. 13:06

Attól függ, milyen a lakás fűtése.

Én a panelban, soha nem vettem vastag pizsamát, mert éjszaka is meleg van.

Egyedi fűtés mellet, ha éjszaka hűvös van, akkor meg csakis pamutból vennék.

2018. nov. 21. 12:44
meleget.
7. Nyamitörp (válaszként erre: 1. - Pipioka)
2018. nov. 21. 12:39
Műszálasat semmiképp ne adj rá. Akkor inkább rétegesen öltöztesd. A felső alá trikó, a nadrág alá is lehet cicanaci. Vastag takaró és arra még egy pléd. Persze, azért meg tudjon fordulni a takaró alatt szegény gyerek. :-)
2018. nov. 21. 08:29
Külföldről (én ebay-ről szoktam) sosem merek ruhaneműt rendelni. Állítólag elég gnóm a méretezésük. Inkább angol turi szerintem, ott is vannak jó gyerek cuccok, pizsamák.
2018. nov. 21. 06:41

Mindenképpen pamutot, főleg ami érintkezik a bőrrel. Vastag téli jó minőségű takaróval, pamut huzattal.

Én megőrülnék 100% műanyagban éjjel.

4. gabbbicica (válaszként erre: 1. - Pipioka)
2018. nov. 21. 02:55
22 fok van nalunk ejjel is, 14 hos, van egy rovid ujju body, 1 rugdalozo, neha halozsak es/vagy pléd.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Pipioka)
2018. nov. 20. 23:16

Én soha nem adtam rájuk poliésztert! Normál pamut pizsamát, esetleg a takaró volt polár (azaz poliészter) anyag, de pamut huzatban.

Kisebb korban volt sima flanell angolpólya.

2018. nov. 20. 22:59
Magyarul poliészter.
2018. nov. 20. 22:49

18 hónapos lányomnak nézek pizsamákat Amazon-on. Általában a 100% pamutot részesítem előnyben, de a vastag (téli) pizsamák (kezes-lábas) mind 100% polyester. Azt nem annyira szeretnék venni. De akkor mit?


Megnéznéd a gyereked vastag pizsamája milyen anyagból készült? Már ha van gyereked. És van pizsamája is, ami vastag. Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook